Vyrážka na bříšku

196
8.8.05 14:28

Vyrážka na bříšku

Zdravím všechny maminky,

pokud máte některá stejný problém, jaký zde popíšu a máte na něj radu, moc ráda bych požádala, abyste se podělily :D

V horní části bříška se mi tvoří pupínky - vypadá to jako potničky nebo akné. Břicho si mažu Elastinem Q, ale jen v dolní části a na bocích. Horní část si neošetřuji raději ničím. Ovšem i když si jí namažu, osypávám se stejně.
Neměl byste někdo prosím radu nebo zkušenost, jak tomu předcházet? Nejedná se o nic vážného, ale přece jen, kdo by nechtěl chlubit pěkným pupíkem :D

děkuju moc
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

319
8.8.05 17:35

Ahoj Adelo,
já teda s ničím takovým zkušenost nemám,ale naše doktorka doporučuje jako takový všelék modrou indulonu.
Možná pro klid duše bych si zašla na kožní a tam by Ti určitě něco poradili.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.05 18:18

Ahoj Adelo,
měla ksem stejný problém. Pokaždé, když jsem se namazala jakýmkoli krémem, objevily se pupínky. Je ale fakt, že indulonu jsem nezkoušela. Také se mi to dvakrát nelíbilo, ale kvůli pružnosti pokožky jsem si břicho krémovala alespoň obden.
Po porodu se vše naštěstí ztratilo, takže žádný problém.
Peťule

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.8.05 19:37

Ahoj, měla jsem něco podobného, mazala jsem tehdy ENJA od Dermacolu. Hrůza. Pomohlo mi vy:,–(it to a pak jsem mazala Excipialem Lipolotio. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
165
8.8.05 22:37

Tím excipialem bych si bříško nemazala, říkal mi to kožní, když jsem byla těhotná. Měla jsem dovoleno jen jednou denně na stehna, obsahuje to totiž močovinu. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.8.05 09:06

Ahoj, já na tom byla stejně. Měla jsem vzorek Elastinu Q a ihned po namazání jsem se začla strašně škrábat, hrozně to svědilo. Ale mohu jen vřele doporučit masážní olej od Salusu Antistri. Krásně voní, perfektně se vstřebává a nestojí tolik. A hlavně stačí mazat 1× denně (já večer) a jedno balení mám už 3 měsíc. Nemám nikde ani prasklinku a to jsem pěkně macatá. Z

• Nahlásit
  • Citovat
5130
12.7.13 16:50

Prosím o radu
právě jsem prckovi – 3m objevila na bříšku takové červené malinké skvrnky, jakoby osypanej, ale nevystupuje to, jak třeba potničky
je to jen na bříšku. co by to mohlo být? mám to nějak rychle řešit s dr. nebo „to počká“? horečku nemá…kojím, dietní chybu jsem myslím neudělala (jen 2 dny zpět broskev :nevim: )a před 4dny byl na očkování synlorixu – tk že by to mělo souvislost? poraďte histerické prvomatce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28958
12.7.13 17:13

:lol: hysterko souvislost to může mít s čímkoli, s broskví, očkem, nebo třeba špatně vymáchané prádlo… Pořádně t maž něčím mastným a sleduj. Určitě na to do pondělí neumře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama