Výroba jogurtu v jogurtovači

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 01.10.14 16:24
Výroba jogurtu v jogurtovači

Ahoj všem šikovným hospodyňkám :-)
nedávno jsem objevila, že se dá dělat domácí jogurt, za pomoci mléka a třeba jogurtu Hollandia…„vysockovala“ jsem od své mamky jogurtovač, ale bohužel na něm není ani název, a ani návod, a vzhledek k tomu, že jogurty dělala mamka naposledy před 10 lety, tak si postup už nepamatuje - hlavně je dělala asi dvakrát :lol: ráda bych se tedy zeptala jak se takový jogurt dělá? už jsem někde na netu vyčetla že na vypínači je I. a II. - s tím že I. - je pro acidofilní mléko a II. - pro jogurty…myslíte že je to tak u všech jogurtovačů? a nějak jsem nepochytila jak tedy jogurt udělat…případně myslíte, že výrobkem mohu krmit 7-mi měsíčního syna? jogurt z krámu už dáváme normálně…a jak dlouho takto vyrobený jogurt vydrží? moooooooc děkuji za dopovědi!!! :hug:

Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4317 příspěvků 01.10.14 16:28

To bude asi ETA a u té se na II opravdu dělá jogurt. Já to taky dávala 8-mi měsíční ;-)

Janinac
Kelišová 7013 příspěvků 01.10.14 16:32

Domaci jogurt delam. Ohreju litr plnotucneho mleka na 40-50st, poznas to tak, ze se z mleka zacne kourit, stahnes z plotny a primichas jogurt, pouzivam Chocensky, protoze z Hollandie mi nechutnal, byl jak sliz. Naliju do sklenicek, ted je mam u jogurtovace ale driv jsem davala sklenicky od presnidavky. Z te davky jich je sedm. Zavickuju, dam do jogurtovace a zapnu. Za 8h vyndam, necham vystydnout a pak uklidim do lednicky. Vydrzi tyden…asi by vydrzel dyl, ale bohuzel :mrgreen: u nas se v lednicce moc neohreje, teda neochladi :lol: jinak nemusis ani pouzivat jogurtovac, staci dat do hrnce s teplou vodou a tak 8h udrzovat teplotu do 50st. takze zaliju pp vicka teplou vodou a tak po dvou hodinach trochi vody odleju a doleju novou teplou

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 01.10.14 16:42

Já bych normálně smíchala litr plnotučného mlíka s jogurtem (já používám bio z Lidlu), dala do skleniček a na cca 10 hodin nechala zapnutý jak píšeš na II. Jogurtovač je od toho, že zahřívá skleničky a udržuje stálou teplotu, takže já ai neohřívám mlíko jak @Janinac, ale dávám normálně o pokojové teplotě. Podle mě to musí dobře dopadnout. A děcku bych taky klidně dávala, určitě bude zdravější než kupovaný. Nám vydrží tak 5 dní, jednou jsem našla zapomenutý vzadu v ledničce po týdnu a nic mu nebylo. Nedala jsem ho teda dětem, ale snědla sama a byl úplně ok. Takže bych to zkusila takhle, maximálně to vyliješ do záchoda :-) ale to si fakt nemyslím.

cecil7
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 01.10.14 16:55

A stačí tedy na 1 litr mléka jedno balení (120g) jogurtu bílého?

Levandule121
Závislačka 2585 příspěvků 01.10.14 16:56

My děláme v zimě jogurt i bez jogurtovače. Normálně mléko s trochou jogurtu necháme přes noc na radiátoru ústředního topení. :mrgreen: A když chceme řecký, necháme vykapat přes noc v utěrce. S kapkou medu je skvělý!!!

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 01.10.14 17:10

@cecil7 jasně, že stačí, čím víc má breberek, tím ale líp. já někdy přidávám na chut lžičku kondenzovaného mlíka na skleničku, ale fakt jen nědy, není to nutné. a pro malinkého bych vlastně ani nedávala.
@Levandule121 taky jsme dělali doma na radiátoru, když jsme byli děcka, ale když ted doma netopíme, tak by to asi nešlo ;)

Levandule121
Závislačka 2585 příspěvků 01.10.14 17:25

@Iffka :D Jj, však jsem psala v zimě. ;-) My tedy už topíme, jsem zimomřivá. :mrgreen:

Uživatel je onlinechs.jasmin
Extra třída :D 10326 příspěvků 15.05.19 16:11

Tak jsem si pořídila jogurtovač, jen musím zítra skočit koupit nějaký lepší jogurt a pustím se do toho :mrgreen:
Babička dělávala v jogurtovači z kravského mléka, které si doma dojili a to byla velká dobrota - byl mírně do žluta od šlehačky. Škoda, že už krávu nemají a nemá ji ani nikdo v okolí :mrgreen:

lucynka25
Extra třída :D 10298 příspěvků 15.05.19 18:10

@chs.jasmin to muselo byt neco :jazyk:
Ja delavam (uz jsem dlouho nedelala) z toho jogurtu ve skle. Pridala jsem domaci marmeladu, schvalne jsem si delala ridsi a bylo to skvele.
Asi ho zase vyhrabu ;)

Uživatel je onlinechs.jasmin
Extra třída :D 10326 příspěvků 15.05.19 18:54

@lucynka25 Nejdřív mi nechutnal - prostě fakt smetana, byl kyselejší, hutnější jak ty co se dají koupit - takže jsem si musela zvyknout a pak jsem byla schopná sežrat i dva denně :oops: :lol: Slintám jen co si vzpomenu :-)

lucynka25
Extra třída :D 10298 příspěvků 15.05.19 19:09

@chs.jasmin me to prave pak uz dcera nejedl, jak povytrostla, tak jsem je prestala delat..
Ale zase to zkusim ;)

LenkaN26
Závislačka 4317 příspěvků 16.05.19 09:38

@chs.jasmin Tak si aspoň zajeď pro mléko do mlékomatu, tam je to mléko daleko lepší než kupované v obchodě.

Váš příspěvek
Reklama