Vysazení a snaha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 07:12
Vysazení a snaha

Ahoj,

Vysadila jsem HA (před měsícem a kousek) teď jsem to dostala včera. Beru i kyselinu listovou. Je velká pravděpodobnost, že otěhotnim? Až skončí ms? Někdo říkal, že pravděpodobnejsi to je po první ms (opozdila se vysazení jen o 12dni)vaše názory?

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 22.10.18 07:17

to se neda rict. nekomu naskoci cyklus hned, nekomu za dva roky. nam se prvni dite povedlo hned po vysazeni, druhe asi treti nebo ctvrty cyklus snazeni.

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 22.10.18 07:51

To je individualni… ja vysadila HA po 18ti letech, jedna menstruace probehla a pak uz to bylo… drzim palce ;)

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 22.10.18 08:04

To ti nikdo neřekne. Někomu to vyjde hned a někomu ne.

EliškaMD
Povídálka 26 příspěvků 22.10.18 08:23

každý to má jinak. Já vysadila HA a povedlo se až po půl roce.

Martanka92
Kecalka 301 příspěvků 22.10.18 08:31

Já otěhotněla hned po vysazení, ani 1. menstruace neproběhla. :oops: :lol: ale každý to má jinak. Otěhotněním pomolu jen tím, že se na mě manžel jen podívá :nevim:

-GoldFish-
Povídálka 20 příspěvků 22.10.18 10:26

To ti takhle nikdo neřekne. Každá to má jinak. Některá vysadí a do pár měsíců je z ní těhule. Já jsem vysadila před 4 lety, snažíme se 16 měsíců a zatím nic :?

Barčítko
Povídálka 42 příspěvků 22.10.18 12:31

Taky jsem otěhotněla ihned po vysazení, bez první menstruace. Dr mi řekl, že nejvyšší pravděpodobnost je první tři měsíce po vysazení ;) Držím palce :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >