vysazení HA mléka

165
19.5.05 12:45

vysazení HA mléka

Naše dvojčátka mají doporučeno pít HA mléko Bebu. Jenže v posledním měsíci nastal problém, že v lékárně není, řekli mi, že se nějak zasekl dodavatel. Což je docela dobré, minule jsem to mléko musela koupit v Německu. Chci se zeptat vás, které jste taky dávaly HA mléka, kdy jste s tím skončily. Samozřejmě se chci zeptat naší doktorky až tam půjdeme na kontrolu. Holkám je 15 měsíců. Martina a kvíďata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23
19.5.05 14:04

HA

Ahojky,
zkusenosti nemam,ale mam jinou radu.Jestli jdete k doktorce az za dyl, tak se neboj a zatelefonuj ji a rekni jakej mas s tim mlikem problem. A v lekarne Ti neporadili ?
Miska a Michalka 20.mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
28.5.05 23:10

mléko HA

Naše dcera přecházela z HA mléka Hipp na normální v 10.měsících. Taktéž jsme měli problém s tím, že mléko nebylo v tu dobu k dostání. Zkusili jsme podat normální kojenecké mléko a bez problémů ho přijala. Přechod na jiné HA mléko u nás skončil nezdarem (bolení bříška a průjem).Dcera má slabý atopický ekzém. Měli jsme štěstí, po normálním kojeneckém mléku se jí nezhoršil. Pavla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
28.5.05 23:30

Prvnímu dítěti jsem HA mléko dávala docela dlouho, protože jsem nějak špatně pochopila do kdy se dávat má. Ale určitě před prvním rokem jsem ho přestala dávat. Druhému dítěti jsem ho sebrala v půl roce, přesto že mělo ekzém (ale to by bylo na dlouhé vysvětlení) a naprosto v pohodě. Řekla bych, že jestli nemáte vysloveně nařízenou HA dietu, tak to můžeš zkusit zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama