Výslech na policii kvůli šikaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 15:13
Výslech na policii

Dobrý den maminky, ve středu mě čeká se synem výslech na policii kvůli šikaně od jeho spolužáka. Ten ho několikrát napadl, dvakrát jsme kvůli tomu skončili na vyšetření v nemocnici. Výslech bude probíhat v mojí přítomnosti a v přítomnosti paní z OSPODu. Máte některá něco podobného za sebou, abych věděla přibližně, co nás čeká? Díky za info.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 15:28
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, ve středu mě čeká se synem výslech na policii kvůli šikaně od jeho spolužáka. Ten ho několikrát napadl, dvakrát jsme kvůli tomu skončili na vyšetření v nemocnici. Výslech bude probíhat v mojí přítomnosti a v přítomnosti paní z OSPODu. Máte některá něco podobného za sebou, abych věděla přibližně, co nás čeká? Díky za info.

Před cca 5 let jsem to také zažila se synem i když on byl jedním z agresorů. On byl v té době mladistvý tedy už. Byla jsem tam já, a policista, z Ospodu nikdo, tam teprve pak dávali zprávu..tam jsme šli déle. Byl ve skupině na učnáku, která zmydlila spolužáka - autistu, prý provokoval..Ty tam sedíš v koutě na židli a policista se potomka vyptává, jak se to stalo, podrobnosti..ty nijak nezasahuješ. Pak to potomek podepíše a všechno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 20:39
@Anonymní píše:
Před cca 5 let jsem to také zažila se synem i když on byl jedním z agresorů. On byl v té době mladistvý tedy už. Byla jsem tam já, a policista, z Ospodu nikdo, tam teprve pak dávali zprávu..tam jsme šli déle. Byl ve skupině na učnáku, která zmydlila spolužáka - autistu, prý provokoval..Ty tam sedíš v koutě na židli a policista se potomka vyptává, jak se to stalo, podrobnosti..ty nijak nezasahuješ. Pak to potomek podepíše a všechno.

Děkuju za reakci. Synovi je 8. Že tam bude někdo z OSPOD mi řekla sama policistka, když mi volala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >