Taky Vás tenhle týden tak zmohl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 20:20
Taky Vás tenhle týden tak zmohl?

Jaak já jsem šťastná že je konečně PÁÁÁTEK :cert: :andel: nevím jak Vám, ale mě tenhle týden opravdu zmohl, nic mě nebaví a strašná únava.. asi to bude tím furt měnícím se počasí.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 07.12.18 20:28

jak se blíží Vánoce,asi tu není ženská, co by si hodila kopyta na stůl.Dnes jsem přišla domů v 16 hod. a rovnou do postele, únava veliká.
Mimochodem, zatím jsem nezaznamenala moc chřipky a virozy nebo se mi zázračně vyhýbají?

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 20:30

@Burj Chalifa mně se letos chřipka/viróza vyhla, ale nechci nic zakřiknout :mrgreen: minulý rok, byli i zavřené nemocnice kvůli silným chřipkám a letos ještě nic, snad ani žádná epidemie neřijde! :D

Kriss Tina
Kelišová 5922 příspěvků 07.12.18 20:31

Mě zmáhá tenhle podzim celkově :mrgreen: i když doslova musím ležet doma v posteli sem neustále unavená, to hnusné počasí, blížící se vánoce a stres že nemám nic hotovo, teď ještě zdravotní problémy, mě úplně vysává, snad naberu trochu energie přes svátky a jinak už aby bylo jaro :andel:

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 07.12.18 20:32

Jsem vyrizena.I psychic­ky.Vsichni cekaji skveke Vanoce,tesi se na darky a cukrovi,ale ze se to musi udelat a to nas ted omezi,to je prekvapeni.Zrovna dnes se citim uplne nedocenena :P

TMana
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 07.12.18 20:32

Ano, tenhle týden se to sešlo pěkně. A to mám na víkend hromadu práce.

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 20:33

@Kriss Tina Mám to podobně, ale furt si říkám, jak nemusím mít hned naklizeno a atd, jenže pak na ten bordel nemůžu ani koukat!! :pocitac: :mrgreen: :mrgreen:

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 20:34

Holky udělejte čaj nohy na stůl a šup na gauč k televizi! :P Však jsou Vánoce každý rok, my žijeme jen jednou :srdce:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 07.12.18 20:35

A víš že docela ano? Přitom jsem nedělala nic moc navíc, než co musím zvládnout jindy, dokonce mi některé původně plánované povinnosti odpadly. Manžel je na tom podobně, včera šel spát už v šest hodin :D Počasí je bláznivý, to je pravda, spíš jak v dubnu, dokonce mi znovu vykvetla jedna růže :roll:

axelina
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 3 inzeráty 07.12.18 20:41

@aklutep7 mě tenhle tejden zmohl stejne stejně jako všechny ostatní :-D i když já mám přes zimu volněji než v lete kdy mám brigády..

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 07.12.18 20:41

Taky jsem celkem unavená, chybí mi sluníčko a vstávání za tmy mne nebaví… A to, jak je brzy tma, mi na náladě taky nepřidá… Chřipky zatím moc nejsou, jsme na západě republiky, loni to k nám dorazilo až v únoru,ale oba kluci už měli rýmu, kašel a teplotu… Když přijdou ve škole do šaten, chrchla tam snad každé třetí dítko…

vertunka
Závislačka 4708 příspěvků 07.12.18 20:44

Mě tenhle týden dorazil. Stěhujeme se, vyklizime, do toho dvě malý děti, starší nemocná (pata nemoc), mladší rostou zuby. Ještě jsem upekla 6 druhů cukroví. Teď tu sedím u ,,éčka" a chce se mi normálně brečet. Mám dost. Ale jsem ráda, že v tom nejsem sama. :hug:

Králičice
Extra třída :D 13075 příspěvků 07.12.18 20:45

Ano, tento týden byl neskutečnej.. A nejde vůbec o vánoce.. v pondělí jdu s dcerou k dr. s kašlem a málem to skončilo v nemocnici na plicním - naštěstí atb zabraly. Pohádala jsem se s její trenérkou, že ji nechala prochladnout.. Včera výročí úmrtí mého děťátka. Do toho syn chytil kašel, manžel má rýmečku a mě už je taky zle..Paradoxně je na tom ted nejlépe dcera - atb naštěstí zabraly. Do toho naklizeno pro mikuláše a problémy v širší rodině.. A ukončené mého 3 měsíčního it kurzu :-D

Ted piju vaječňák a jdu spát :-D

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 07.12.18 20:46

:mavam: Nejen tento týden, už se to táhne cce měsíc. No ženy prostě nemají nárok na odpočinek. :andel: Odešli dětičky někam k babi aspoň na jeden den a zalez do peřin.

Kaileee
Kecalka 428 příspěvků 07.12.18 20:47

já žiju v hygge stylu, takže pohodička

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >