Výsledky NT screeningu - kdy?

246
24.9.10 14:33

Výsledky NT screeningu - kdy?

Ahoj holky, prosím Vás, kdo z vás byl na NT screeningu (takový ten ultrazvuk, jemuž předchází odběr krve)? Řekli Vám výsledky hned, nebo se čeká, až to všechno propočítají proti té krvi? Já na tom nikdy nebyla a ani jsem si o tom moc nestačila přečíst, ostuda, já vím. Děkuji za ochytření!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13944
24.9.10 14:41

můj doktor mi řekl výsledky hned - zadal UTZ i krev do PC do speciálního programu a vyjely mu výsledky. ale asi bude záležet na tom, kde ti to vyšetření dělají a jak jsou vybavení. Můj doktor mi dělal sám UTZ a krev měl z laboratoře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
24.9.10 14:51

Taky jsem měla výsledky hned, byla jsem v Podolí, v 8 na krvi, v 10 jsem byla na ultrazvuku, v počítači už měli výsledky krve, jen tam dobouchali naměřené hodnoty dle utz a počítač vyplivnul celkový výsledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
24.9.10 15:22

Výsledky krve chvíli trvají, po UZ můžou říct hned. Takže pokud nejdřív vezmou krev a UZ následuje po určité době (u mě cca po 3 týdnech), můžou říct výsledek hned. To už totiž stačí zadat do PC a ten to vyhodnotí. Tak ať jsou OK ;) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2420
24.9.10 16:22

Ahoj, mně brali krev asi půl hodiny před ultrazvukem, výsledek utz byl hned a celkové výsledky včetně krve mi volali ještě ten den odpoledne. Na NT+ jsem byla v Brně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama