Výsledky spermiogram a vysvětlení

Anonymní
24.3.17 15:07

Výsledky spermiogram a vysvětlení

Ahoj, dnes byl přítel na spermiogram v pronatalu v Teplicích, můžete mi vysvětlit veškeré hodnoty? Řekli nám že je vše v pořádku, ale mě i přítele zajímá co jaký výraz znamená?! :think: děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.3.17 17:21

Ahojky, když je tam napsáno normo, tak je to dobré. Byla malá abstinence koukám, tak se to nedá brát moc vážně.. Jinak my máme teratozoospermie a ty tam to zoo máš taky.. tak nevím přesně co to znamená.. zkus zahledat na netu. já si tam taky dost vyčetla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49493
24.3.17 17:29

Normozoospermie znamena zcela normalni spermiogram, cili presne to, co vam rekli. Byla nizsi nez doporucena abstinence, takze je mozne, ze pri delsi by to bylo o neco lepsi, ale ono se to stejne meni v prubehu casu.
Vpravo od kazdeho vysledku je laboratorni norma, co je cerne, je OK, co je cervene, je mimo, v tomhle pripade pH.

Je jich dostatecne mnozstvi.
Jsou dostatecne pohyblive.
A dostatecne mnozstvi jich ma zcela normalni tvar.
Take je zde dostatecne mnozstvi diskuzi na identicke tema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 17:10

Dobrý den, prosila bych názor zkušených na výsledky spermiogramu. Je šance přirozeně otěhotnět? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3295
25.7.19 17:17

@Abinka1 co se tyka tech vysledku, tak mate ze jsou v norme. Takze z jeho strany ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2247
25.7.19 19:19
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.10.19 15:10

PROSÍM O VYSVĚTLENÍ SPERMIOGRAMU

Dobrý den, prosím někoho zkušeného o vysvětlení všech parametru a hodnot mého spermiogramu(zdali jsou hodnoty dobré či nikoliv…atd.)

viskozita: normální
aglutinace: 0
počet spermií na ejakulát: 102 mil
koncentrace spermií: 31 mil / ml
celková motilita: 77%
progresivní poh.: 48%
na místě: 29%
bez pohybu: 23%
morfologie: 80%
závěr: normozoospermie

DĚKUJI :)

• Nahlásit