Vysoká děložní sliznice a těhotenství přes kondom

25.6.10 11:49

Vysoká děložní sliznice

Ahoj holky…
dneska sem byla u dr na preventivce a dělala mi utz a furt na to kouká a pak se mě ptá, jakou mám ms…já ji mívám max 3 dny, jeden den silnější a pak slabý…tak mi říkala, že mám hoooodně vysokou sliznici, že si myslí, že bych mohla být těhotná … jenže…s manželem sme teď trošku „na ostří nože!“ tak sme spolu za poslední cyklus spali 2-3 a to s kondomem…takže mi to příjde absolutně nereálný…ale zase si říkám, proč by mi to dr říkala, když ví, že mám před ms…já fakt nevím…a to mi ještě říká…no však uvidíte a tak potutelně se smála…ach jo, rozhodila mi celej den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16491
25.6.10 11:53

Slunicko já když byla poprvé u Dr. tak jsem měla den po očekávané MS (byla jsem netrpělivá) a doktorka viděla jen vysokou sliznici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26990
25.6.10 12:15

To nemusí znamenat těhotenství. Já jsem jednou čekala na MS, protože se zpozdila, dr. mi dělala UZV, řekla mi totéž co tobě, píchla vyvolávačku a těhotenství to nebylo, mrcha přišla. Vysoká slizinice tam může být i když nejde o těhotenství, je to fyziologické, je narostlá po ovulaci, odlučuje se vlastně až při MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nunun
25.6.10 12:19

Ahoj,
mně se stalo zrovna minulý měsíc, že jsem byla u doktorky asi 5 dní před předpokl. menstruací a taky mi říkala, zda nemívám silné menses, že mám nějak moc vysokou sliznici, že by to mohlo být těhu. Ale testy byly negativní a menses dokonce přišle se zpožděním 10 dnů, a to standardní menses (první dva dny silnější pak slabší, ale vždy mi stačí tampóny mini a normal, tak asi těžko to bude neobvykle silná menstruace).
Takže já bych to vyjádření doktorky nepřeceňovala, zvlášť pokud jste používali kondom. My se s manželem snažíme hodně intenzívně a z vysoké sliznice nebylo nic. :nevim:
pa

• Nahlásit
  • Citovat
Via
5078
25.6.10 12:19

Zvětšená sliznice je každý cyklus na konci a buď se do ní zavrtá mimísek a nebo přijde MS, aspoň tak mi to řekl doktor :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.10 18:04

Ahoj holky,
no já byla teď ve středu u dr. a řekl mi, že mám zvýšenou sliznici a že to vypadá na těhu. Akorát u mě je trošku jiný problém, já mám teď asi 5 dní po MS. Ta byla sice neobvyklá, velmi slabá, trvala jen 2 dny a přišla o 3 dny dříve. Před ní jsem měla 14ti denní špinění, což u mě není zvykem. Bohužel, těhu se dle krevních testů nepotvrdilo. Takže nevím, proč jsem měla zvýšenou sliznici, když jsem měla po MS.
Stalo se Vám něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
4230
3.10.11 10:54

Ahoj holky, tak dnes jsem byla u doktora na prevenci, náhodou den po ovulaci a ptala jsem se ho na problém, že nemlžeme 10měs. přijít do jiného stavu ač jsem byla dvakrát rychle těhotná (jednou to vyšlo) a po vyšetření se doktor usmál a říká - no, máte vysokou sliznici, když za 3týdny nepřijde MS přijďte. Může něco vidět, tušit, předpokládat? Nebo je to naprosto běžné po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sonrrisa
2.2.12 15:21

ahoj dnes jsem byla u doktora a ta mi rekla ze mam na to ze beru prasky tak mam vysokou delozni sliznici, ale mimnko nechci!!! a navic test mi ukazal negativni vysledek. Tehotna bych tedy nemela byt, že? Předem děkuji a odpovedi jsem z toho docela dost vydesena

• Nahlásit
  • Citovat
101
16.2.12 12:12

holky ja mam to same. za 10 ms. Byla jsem u doktorky a rekla ji ze se snazime od ledna a ze za 10 ms, ona me vysetrila udelala upltrazvuk a hle hodne vysoko sliznice. Rekla mi, ze bud je to asi mimisek, ale ze je to asi velmi ranne stadium tehotenstvi ze mam pockat do ms, nebo si jit udelat specialni test za 200 kc. Na kravni testy jsem nechtela, protože bych byla akorat rozcilena ze nic neni. Pockam do MS. ale modlim se at se tam uz hnizdi smrádě jedno !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4230
17.2.12 19:38
EWELINES píše:
holky ja mam to same. za 10 ms. Byla jsem u doktorky a rekla ji ze se snazime od ledna a ze za 10 ms, ona me vysetrila udelala upltrazvuk a hle hodne vysoko sliznice. Rekla mi, ze bud je to asi mimisek, ale ze je to asi velmi ranne stadium tehotenstvi ze mam pockat do ms, nebo si jit udelat specialni test za 200 kc. Na kravni testy jsem nechtela, protože bych byla akorat rozcilena ze nic neni. Pockam do MS. ale modlim se at se tam uz hnizdi smrádě jedno !!!

Držím palečky. Já pak těhu nebyla - nebo se to neudrželo, ale za měsíc se už zadařilo a jsem v tom, takže po necelém roce. Zjistila jsem, že mám ovu plus mínus autobus, když jsem si ji začala měřit - každý měsíc jiný den. Asi mi to rozhodila kojící HA. Tak ať se taky zadaří. Píšu to sem kvůli podpoře dalších.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
16.12.12 12:59

jsem tehu

Ahoj holky.jsem tu nova.my se snazime o mimi 3roky.je to silene.mame za sebou tri umela. stoho dve bez vysledku. a jeden zamlkly potrat.oba jsme zdravi ale podle genetiky na sebe v necem imuni :( uz mam stoho hlavu jak balon :) hromada penez pryc a treti vanoce ne moc veseli.ale manzel je velka opora.ted mame pauzu a v lednu nas ceka ctvrty pokus uz bez pojistovny 8o ale prave jsem byla na gynde mam zpozdeny ms uz pres tyden.take rikal o zvyseny sliznici a ze by pockal s vyvolavanim.tak nevim. diky hormonum atd.to mivam vselijak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
16.12.12 13:26

Kdyz jsem otehotnela, tak jsem letela na gyndu brzo…a jedine co doktorka na utz videla byla prave zvysena sliznice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
16.12.12 15:13

Ahoj, já jsem se na začátku roku 2012 přihlašovala k novému gynekologovi, a při prohlídce prohodil, že mám zvýšenou sliznici (já vůbec nechápala, co to znamená, a ani jsem se dál nezajímala) za měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná… tak jsem zas mířila k doktorovi a ten jen prohlásil, že si to minule už myslel :-) a ted už mám doma 2 měsíční princeznu… tak přeju ať to vyjde :-) a ať máte ty Vánoce veselejší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
16.12.12 16:34

hanka 2

Dekuji za odpoved.kez by to tak bylo :P ale zkousela jsem test a nic :,( tak to beztak mam zas nejak rozhozeny. a gratuluji ke krasne princezne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
14.4.13 09:54

Ahoj, smím se zeptat, jak dlouho před ms se „objeví“ vysoká sliznice? Mi to řekla doktorka víc jak 10 dní před (mám dlouhý cyklus). Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama