Vyšší d-dimery a antikoncepce

4697
12.4.21 21:55

Vyšší d-dimery a antikoncepce

Ahojky,
dnes jsem pro bolest levé nohy navštívila praktickou lékařku. Nabrala mi krev na D-dimery. Výsledky zvýšené. Nezeptala jsem se kolik. Nasazen Clexane 0,8 ml, mám si koupit kompresní punčochy a zítra jedu na utz. Jsem po covidu.
Holky, já se ale zapomněla zeptat, zda mám vysadit antikoncepci? Dnes bych měla vzít 8. prášek. A teď nevím co mám dělat. Nechci si přitížit, ani rozhodit cyklus. Netuším, co vysazení udělá, sotva mi skončila MS. Abych si jí zas nespustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
187
13.4.21 07:20

Tak počkej dnes s tabletkou na výsledek ultrazvuku, když bude rovnou dneska - jestli tam hluboká žilní trombóza bude nebo ne. Pokud ano, tak určitě vysadit tenhle typ HA natrvalo a poradit se pak s gynekologem o jiném řešení. Ale stejně budeš muset minimálně zavolat praktickemu lékaři ohledně výsledku, abyste domluvili další postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69000
13.4.21 07:28
@Perandoreshe píše:
Tak počkej dnes s tabletkou na výsledek ultrazvuku, když bude rovnou dneska - jestli tam hluboká žilní trombóza bude nebo ne. Pokud ano, tak určitě vysadit tenhle typ HA natrvalo a poradit se pak s gynekologem o jiném řešení. Ale stejně budeš muset minimálně zavolat praktickemu lékaři ohledně výsledku, abyste domluvili další postup.

Stejně. Já u sebe bych tedy počkala na do konce cyklu i s trombózou. Ale to na vlastní zodpovědnost, nikomu bych to neradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4697
13.4.21 08:00

Čtu až teď, tabletku jsem nezobla a dnes se zeptám, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat