Vystouplá žebra a bolest

28
26.2.20 23:02

Vystouplá žebra - bolest

Ahoj všem,

chtěla bych se zeptat, zda ma někdo podobný problém s žebry jako já. Obě žebra mám vystouplé. Na první pohled to nejde moc vidět, ale v praxi je to nepříjemné. Dnes jsem například spala v hotelu, kde byla hodně tvrdá matrace a ja se kvůli bolestivým žebrům nemohla malém zvednout (spím na břiše). :( Navíc mi přišlo, že se mi jedno „to spodní“ šprajclo někam kam nemělo a byl to fakt nepříjemný pocit. Když odpočívam na zádech, tak to taky není po delší době žadná sranda, prostě začnu zřetelně pociťovat jak mi ty spodni trčí a je to nepříjemné :(.
Doma mam fajnou matrac, spím bez problémů… ale toto přece není normální… :think: Mate prosím někdo podobnou zkušenost? Jak jste to prosím řešily? Dá se to vůbec nějak řešit? 8o Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3645
26.2.20 23:05

@Šimelda ja mela vystoupla zebra po porodu, stacilo mesic posilovat HSS a sval mi ty zebra vratil do puvodni polohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 23:21

Ahoj, dojdi si k chiropraktikovi nebo fyzioterapeutovi. Já měla problémy s krční páteří, doktorka mě po několika už nefungujících opichováních kvůli bolesti poslala za odborníkem, který mě toho během 15ti minut zbavil. Prokřupal mě krk, záda, kyčle, srovnala se mi páteř tak, že jsem cítila i pohnutí žeber a strašnou úlevu, i v dýchání. Bylo to teda hodně nepříjemný, ale vždy jenom na půl sekundy když mě rovnal a řeknu Ti - k nezaplacení. Díky těm bolestem už je to pár let si bohužel vůbec nepamatuju jestli to byl fyzioterapeut nebo chiropraktik. Ale moc mi to srovnání pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama