Výtok z ouška

rozmary
28.3.11 09:30

Výtok z ouška

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli vaše miminko nemělo někdy výtok z ouška,aniž by mu praskl bubínek.Malá už to měla jednou,dva dny hrozně plakala a ráno měla plné ouško hnisu,doktor nás poslal na ušní,že jí to prasklo,na ušním nám řekli že nic neprasklo a je zhojená,takže v pořádku,teď v týdnu opět dva dny brutální pláč,nenechala si vůbec šáhnout ani na tvář,natož na ucho,měla opět fosforově žlutý výtok a hrozně brečela,kápla jsem jí otobacit,sestra posledně říkala že kdyby jí to prasklo,tak už by nebrečela a že se to může kapat jen pokud je to zhojený a bolí to.Po kapičkách to přešlo,ale fakt nevím co jí z toho ouška pořád může téct,když ho nemá prasklí?Stává se vám to taky,nebo mám znova frčet na ušní?Tam se totiž k tomu výtoku nějak nevyjádřili a já byla ráda že je to v pohodě a mazala jsem dom,teď jsem zas jak na trni :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
rozmary
28.3.11 20:01

8-o 8-o 8-o nic?Koukám že to asi moc normální nebude,zítra jdeme na půlroční tak to proberu s mudrem :think:

• Citovat
  • Nahlásit
5091
28.3.11 20:39

ouško

Ahojky,
my mely z ouška žlutý smradlavy vytok a to je zanet zvukovodu!Taky chudak plakal nekolik dni.Mel kolem ucha otok.Dostal na to antibiotika v kapičkach..určitě se porad s dr. a nebo zmnen ušního.On zanet zvukovodu boli nekolik dni,zanet středniho ucha pichnou a hned je uleva…
Mel to nejspis z koupani..takže prevence-vyplach borovou vodou a prokapavat ouška jakymkoliv olejičkem před koupanim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
3.4.11 18:28

Ahoj,tak díky za radu,změnila jsem ušaře a ten mi oznámil že má malá zánět jako prase a prasklí ouško,chuděra si asi vytrpěla,páč jsem jí s tím ouškem tři dny koupala :zed: :zed: :zed: dostala antibiotika a je klid,jenom mě teda štve že když na to nepřišel obvoďák i když jsem ho na to upozorňovala,tak nic nenašel ani ten první ušař a to je prej pan doktor :cert: No jo i mistr tesař se někdy utne

• Citovat
  • Nahlásit
5091
28.5.11 21:43

Tohle opravdu nechápu,jak se muže takhle někdo splest…?A kor u dětí,u těch je to obzvlášt duležite.Tak ted už si budeš dávat pozor a kdyby se to vratilo jako nam tak hned budeš vědět co se děje..to je hned člověku lip když ví jak na to :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10722
2.12.15 01:03

Ahoj, malý má také výtok z ouška, který zapáchá jak u psa, asi ho nic nebolí, nevadí mu, když to čistíme, nebrečí, nesahá si tam ve čtvrtek jdem do poradny, tak to asi řeknem, kdyby náhodou, ale myslím, že kdyby ho to bolelo, tak brečí máme 5 měs a dva týdny..barva toho výtoku je béžovo oranžová, rýmu nemá nebo alespoň mu z nosíku neteče..Je jasné, že maz z ouška je vždy, jen mě zaráží ta „nevůně“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat