Vytržení šestky

9.7.18 19:15

Vytržení šestky

Dobrý den, dneska jsem byla vytrhnout šestku. V díře po ní tam mám cosi bílého a tvrdého. Je to asi kost ale nejsem si jistě na druhé straně jsem nic takovýho neměla. Je to normální že by šla kost vidět? A vadí to?? Zubařka nic neříkala.
Děkuji za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.7.18 19:24

Ahoj, jsem třetí den po vytržení sedmičky, díra byla obrovská. Už se to celkem zatáhlo, první den to bylo krvavé a pak už s bílým fibrinovým povlakem, teď už to i přestalo bolet a tak to má vypadat. Pokud tam máš díru ve které není sraženina, máš pocit, že vidíš kost.. Mohlo by se jednat o suché lůžko, to se mi stalo při trhání osmičky. Rozjede se velká bolest na kterou nezabírají analgetika a poznáš to i podle zápachu, který z rány vychází. Může nastoupit i teplota, kdyby cokoli tak musíš hned k zubaři. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.7.18 19:30

Sraženina tam trochu je. Mám dost paniku ze zubařů ale pokud máte pravdu tak si tam raději zítra zavolám co a jak. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
9.7.18 19:40
@Michalka 28 píše:
Dobrý den, dneska jsem byla vytrhnout šestku. V díře po ní tam mám cosi bílého a tvrdého. Je to asi kost ale nejsem si jistě na druhé straně jsem nic takovýho neměla. Je to normální že by šla kost vidět? A vadí to?? Zubařka nic neříkala.
Děkuji za odpověď ;)

Je to v poradku.Me trhali tři sestky.Hlavne si do toho nesahej a to bily nevytahuj nebo neseskrabavej.Tim se to hoji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
9.7.18 19:41

@Michalka 28 suche luzko poznas podle nesnesitelne bolesti.Dle meho je vse ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.7.18 20:47

Dám tomu dva dny a pak se uvidí ale snad to nic nebude a děkuji za odpověďi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama