Vyúčtování daní - úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diggy
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 25.01.19 12:26
vyúčtování daní - úřad práce

Dobrý den všem. Mám takový dotaz ohledně daňového přiznání. Moje bývalá účetní z práce chce papír že jsem na ÚP. Problém je ten, že nevím jaký papír to má přesně být. Mám jich hodně, základní poučení účastníka, rozhodnutí o přiznání podpory, a ještě nějaký protokol o ústním jednání kde jsem řešila podporu. Ale nikde nemám papír od kdy jsem na ÚP. nevím jestli jsem ho někde nezaložila. Budu muset zajít na ÚP aby mi ho vystavili? Snad jsem to napsala srozumitelně. Moc všem děkuji

Reakce:
aledud
Kecalka 434 příspěvků 25.01.19 12:30

Je to papír kde je uvedeno, že v době od do jste byla na ÚP, bez toho vám neudělá ty daně.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 25.01.19 12:33
@aledud píše:
Je to papír kde je uvedeno, že v době od do jste byla na ÚP, bez toho vám neudělá ty daně.

děkuji, tak ten nemám, skočím v pondělí na ÚP snad bude paní příjemná a vytiskne mi ho

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >