Vzali byste Postinor? Možnost těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
26.8.16 12:01

No i kdyz na svetlu… 8o

  • Citovat
  • Upravit
31672
26.8.16 12:30
@Anonymní píše:
No i kdyz na svetlu… 8o

tak ono i kdyby nebyl, tak spermie přežijou i 5 dní, takže pokud bude pozitivní třeba až pozítří, tak z toho furt může něco být. my takhle přišli k třetímu, 8. den od začátku poslední MS ejchuchu, a 12. den dost nečekaně píchání v boku, což je u mě jasná ovulace, a za pár týdnů pozitivní test :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.16 12:33
:think:
  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.8.16 12:34

@slavuska1 tak dlouho mrchy jedny :mrgreen: takže taky takový neplánovaný třetáko co?

  • Citovat
  • Upravit
31672
26.8.16 12:36
@Anonymní píše: :think:

to mi nepřijde pozitivní…zatím ne :think: u nás bylo plánovaný, ale pozdějc trochu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Amelia1986
26.8.16 19:57

Ahoj, muj se taky neuhlidal. Chcela som ist kupit postinor a nestihla som lekaren o 5 minut. Potom som si rekla ze kaslu na to. Bolo to v pulke cyklu. O 2 t mi vysel pozitivny test a doma 5 mes slecna :) nahoda je blbec ale na mimco sa tesime i ked to bolo neplanovane :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
83
27.8.16 09:42

Ja jen nechapu jak ty nektery chlapy můžou bejt tak nezodpovedny…když ženská vysadí prášky, NEřekne tomu druhymu ze chce dítě a vysadila a pak otehotni je zle…ale chlap se při tom aby měl pohodlí prostě rozhodne ze to do ženský pustí a ženská je z toho pak úplně v háji…a neví co a to cekani :(…kamarádka takhle otehotnela na střední 3×…pokaždé to dala pryč…brecela mi v náručí po dvou týdnech potratu ze je znova v tom a ten jeji ji u toho tenkrát řekl ze to do ni pustí..odstrkovala ho ale byl úplně mimo…myslel.jen na sebe…pak dlouho nemohla mít děti…dneska má jedno a je ráda ze to vůbec šlo…další kamarádka jen kvůli tomu ze ten jeji byl linej otehotnela vždycky po sestinedeli jednou v sestinedeli…ale sestinedeli je od toho nedělat to..dneska ma tři děti od sebe rok, nezabezpecena a je úplně „vyzdimana“…podle me je to od těch chlapů takovej „podraz“ na nás…přeji vám at to dopadne tak jak by jste byla momentálně ráda! A pokud ne tak ať všechno dobře dopadne když jste i na třetí dítě do rodiny připraveni; ) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Amelia1986
27.8.16 13:09

@JarčaDc
Jo casto to je tak. Muze miluji ale durazne som mu to rikala a bum. Doted tvrdi ze som nic nerekla. Jako na mimco se tesime ale neni to idealni stav pro malou.. ( jo jako mela som mat antikoncepci ale nechcela som tak brzy po porode a pri kojeni neco brat )

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.8.16 22:24

Teď o tom raději nemluvíme. Zkusila jsem s ním o tom mluvit řekl že by se o to nestaral. vykulila jsem oči a důrazně řekla že bych na potrat nešla. a že by se staral, když si ho udělal. uvidíme…

  • Citovat
  • Upravit
83
28.8.16 10:46

@Amelia1986 nevim co na to říct :(…škoda ze jste nevěděla třeba o tom telisku. Dávají ho po sestinedeli v době ms…Ja si na to stěžovat nemohla…svoji funkci ti plnilo ale moje tělo to prostě neprijalo…měla jsem multiload cu…med…a později jsem si vzpomněla ze mi vadí obyčejné kovy…musím mít buď stříbro nebo zlato…jinak mám různé alergické projevy…hold jsem na to tenkrát zapomela…obyc.kov jsem mela naposled jako dite v usich nausnice…od te doby ne…a doktorka se taky tenkrat neptala jestli nejsem alergická na obyc.kovy…to bych si vzpomela urcite…adi proto mi to vadilo a mela jsem s tim ruzny problemy…a kdo vi pro to multiload uz nevyrabeji…kazdopadne moznost antikoncepce tady je i v dobe po porodu a kojení…je to neškodné proto ze to působí jen v místě dělohy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.20 12:20

Ahoj potřebuji nutně řadu vzala sem si escapelle tabletu po a zkoušela tt a výšel pozitivní asi starší těhu 8o může to vyvolat potrat nebo něco

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
19.8.20 12:33

Ahoj a kdy si měla styk? Ta tableta se da vzít do urcite časové doby, čím driv, tim lip samozřejmě. Pozitivní test se z pravidla ukáže až treba za 14dni po styku. Otěhotnět se da jen v plodnych dnech v rámci ovulace, ta bývá cca v půlce cyklu mezi MS, až by jsi měla spozdeni, tak se dela test, driv to nemá cenu. Pokud ti tech testu vyslo pozitivních vic a vyjdou i další dny, těhotná pravděpodobně budes, ale pilulka Po ti rozhodne potrat nevyvola, zabraňuje pouze početí.

  • Citovat
  • Upravit
1305
19.8.20 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuji nutně řadu vzala sem si escapelle tabletu po a zkoušela tt a výšel pozitivní asi starší těhu 8o může to vyvolat potrat nebo něco

Tableta má zabránit ovulaci a měla by bránit spermiím již uvolněné vajíčko oplodnit. Aspoň tak to píšou v letáku. Tedy by neměla způsobit potrat. Ovšem může mít na plod vliv. Tedy nahlas, že sis ji vzala u gynekologa i následně na prvotrimestrálním screeningu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
19.8.20 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuji nutně řadu vzala sem si escapelle tabletu po a zkoušela tt a výšel pozitivní asi starší těhu 8o může to vyvolat potrat nebo něco

Ten papír v krabičce není od toho, aby ty prášky neštěrchaly… Jsou tam dost důležité informace. Takže si ho rač přečíst, dozvíš se i to, že na již vzniklé těhotenství vliv nemá…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty