Vztah a vzhled

10.2.21 11:24

Vztah a vzhled

Ahojky, chodili by jste s clovekem který se vám vzhledove nelíbí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
10.2.21 11:26

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
10.2.21 11:27

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
10.2.21 11:28

Lidi, které mám rada mi vizuálně zkrasni. Myho manžela bych si v davu rozhodne nevšimla. Myslím, ze ani on me. Okouzlili jsme se časem a teď se mi líbí.
Takže tak.

Stejně to platí obráceně. Někdo obecně krasny se mi vizuálně zhnusi, když je hnusne povahove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4372
10.2.21 11:34

A proč bych to dělala? Dnes mám už tolik rozumu, že ani plná kešeňa by tomu nepomohla. Jak tam není chemie, nemá to cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LydiaD
10.2.21 11:36
@Aries6 píše:
Lidi, které mám rada mi vizuálně zkrasni. Myho manžela bych si v davu rozhodne nevšimla. Myslím, ze ani on me. Okouzlili jsme se časem a teď se mi líbí.
Takže tak.Stejně to platí obráceně. Někdo obecně krasny se mi vizuálně zhnusi, když je hnusne povahove.

Sice jsem to takhle neměla přímo s mým chlapem, ale taky mám fyzično hodně spojený s tím, kdo jaký je ;)

• Citovat
  • Nahlásit
9217
10.2.21 11:39

@Deniskadeniska Ne nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
10.2.21 11:39
@berusa.m píše:
A proč bych to dělala? Dnes mám už tolik rozumu, že ani plná kešeňa by tomu nepomohla. Jak tam není chemie, nemá to cenu.

Pro me je chemie a vzhled něco jinyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
10.2.21 12:03

Pokud bys k tomu člověku opravdu něco cítila, tak vzhled vůbec řešit nebudeš.. musí se ti líbit sám od sebe. I když to není uplný fešák, tak tam musí být taková chemie, že tě vůbec nenapadne to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
10.2.21 12:07

Když jsem se seznámila s manželem tak se mi vzhledově vůbec nelíbil a na první schůzce jsem si říkala co tam vůbec dělám :lol: :lol: ale něco mě k němu prostě táhlo :) jsem velmi ráda že jsem nedala na vzhledový dojem a dala mu šanci je to super chlap a líbí se mi víc a víc :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9894
10.2.21 12:13

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10729
10.2.21 12:21

Ani jeden ze tří mužů, se kterými jsme byla, nebyl vůbec můj typ. Nelíbili se mi, i když to nejsou oškliví muži. Ale chemie fungovala na 100%. Takže jo, pokud to funguje po téhle stránce, byla bych s mužem, který se mi nelíbí. Já si ho i vzala a dneska je pro mě ten nej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27091
10.2.21 12:22
@Deniskadeniska píše:

Zní to jednoduše, ale je to vlastně poměrně těžká otázka :think:

Asi takhle… s člověkem, který se mi fyzicky nelíbí, bych se rozhodně nevyspala.
Je ale šance, že bych ho pojala za kamaráda a třeba kdybychom se poznali blíže, mohl by vzniknout nějaký cit. A pakliže vznikne láska, začnou tě na člověku přitahovat jiné věci a těch si vážíš. A to dokáže pak „přetlouct“ ten vzhled. Myslím pocitově - najednou ti ten člověk není fyzicky nepříjemný a to už pak jde.

Ale taky už se mi stalo, že jsem narazila na super kluka… sedli jsme si úplně ve všem.. jen se mi prostě vůůůbec nelíbil, a nepřešlo to. Takže to neklaplo. Prostě se mi nelíbil a ani jeho jiné kvality to nepřetloukly… takže to je opravdu individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
10.2.21 12:32
@Deniskadeniska píše:

Ano, jestli by tam byla chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2943
10.2.21 12:32

Ano a ne, protože chemie a vzhled mám nějak oddělené, jak to jiskří, chlap může být ošklivý.. najednou je pro mě nejvíc sexy na světě, byť objektivně vím, že není hezký, není můj typ a kdesi cosi..

Pokud mě ale někdo odpuzuje a není tam nic, tak ne a nedávala bych tomu šanci, abych něco našla.

Chemie, pak láska dělá s vnímáním divy, velké :) A krása není podmínka toho aby se mi ve výsledku někdo líbil.. A to byl bývalý přítel model, nádherný chlap :D Manžel je spíše ošklivý, ale kouknu se na něj, rozněžněle si povzdechnu a jdu ho sežrat :lol: Protože je to můj nádhernej chlap ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat