Vztah jde do kytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 00:06
Vztah jde do kytek

DZdravim vsechny.
Mame s mazelem 10m dcerku a mam pocit, ze nas vztah se riti tam, kam mema a ja nemam silu ho udrzet ve spravnych kolejich..
Vzdycky jsem si myslela, jak nebudu ta protivna manzelka, jak se budu snazit na manzela usmivat, jak krasne budeme o nas vztah pecovat,.. haha.. jsem presne tam, kde jsem nechtela byt.
Vecne nastvana, s manzelem nekdy ani nemam chut mluvit. Obcas mi doma pomuze, ale nepretrhne se. Chodi do prace na 12ky.
A proc nejsem usmevava a skvela zena-protoze me neustale vsechno toci. Napr. Dnes-kazde rano vstavam s malou kolem 5. Hodiny, on spi v jinem pokoji, protoze jak malou kojim, tak usnu a mame malou postel a nevyspime se a on se boji,.aby malou nezalehl. No tak je pul 8. Jdu do pokoje kde spi a on je vzhuru a, sluchatka na. usich a posloucha hudbu-vytocilo by vas to? Cely den jsem s malou ja, jestli se ji venuje 10min denne, tak to opravdu prehanim.
A vecer se me zepta z ceho jsem unavena
Pred mesicem tomu nasadil korunu,.kdy mel docela nejapne poznamky na.me prsa. Nemam na sebe cas, on se sobe porad venuje, prijde mi, jako by obcas.neco udelal a tim vsechno konci. Je free. Jakoby se ho netykalo,.ze mame doma malou. Jakoby to bylo jen moje dite, o ktere se ja staram. Nechci mu porad neco vycitat, ale hromadi se ve me vsechno..
Kdyz chosi na nocni, tak chodi den predtim pozde spat, misto aby sel driv a treba vstal rano driv a byl s nama, je mu to sumak. Kdyz jde do prace, tak rika, jak mu bude smutno,.kdyz je doma, tak je o pc nebo s nama v loznici a.diva se na tv a mysli si, ze „je s nama“. Kdyz mu reknu, ze si muze jit hrat s nama, tak jeste ani jednou neprisel.
Asi je to vsechno zmatene, ale je to takovy tok myslenek, ktere ve me vrou. Nemam je komu rict…

Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 26.10.14 01:30
:mavam:
madeto
Závislačka 2528 příspěvků 26.10.14 02:27

Krize?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >