Vztah s ex

Anonymní
19.6.21 19:46

Vztah s ex

Zdravím holky,
máte nějaká zkušenost s návratem k expříteli z vlastní iniciativy?
Má to smysl? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3553
19.6.21 19:54

Nevím jestli z vlastní iniciativy, chtěli jsme oba. Měli jsme roční pauzu, ale to jsme se vídali běžně a byli si blízcí, po roce jsme se dali zas dohromady - s tím že to nebude nafurt, měli jsme úplně odlišný plány v životě. Byli jsme spolu ještě dva roky, dodneška jsme kamarádi a vídáme se. Už je to deset let, co jsme se rozešli, a zrovna dnes jsme se měli vidět, ale jsem 30tt a je horko k padnutí, tak nikam nejdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5807
19.6.21 20:01
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Má to smysl? :)

Někomu to vyšlo, někomu ne.
Bylo to vzájemné, návrat po cca 4 měsících. Po roce rozchod, myslím si, že už definitivní. Některé věci prostě člověk nezmění, povahové rysy zůstanou. Co vadilo předtím, vadilo i teď.
Byl to můj první návrat a už to nejspíš nikdy neudělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
19.6.21 20:09
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Má to smysl? :)

Těžko říct, je to individuální.
My jsme se vrátili s bývalým přítelem ( vztah v mládí, bezdětný) k sobě po 11 letech. Už jsme spolu 7 let, 3 roky manželé a je to skvělý. Museli jsme dozrát a získat zkušenosti, abychom si vážili jeden druhého a fungovalo nám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9832
19.6.21 20:12

My jsme se k sobě vrátili a zbytečná ztráta cca 3 let. Stejně to nevyšlo, ze zacatku to bylo fajn, skoro jako na zacatku, pak to bylo peklo. Už bych to nikdy neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5875
19.6.21 21:32
@JancaS84 píše:
My jsme se k sobě vrátili a zbytečná ztráta cca 3 let. Stejně to nevyšlo, ze zacatku to bylo fajn, skoro jako na zacatku, pak to bylo peklo. Už bych to nikdy neudělala.

Mám stejnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 00:15

Vztah 8 let. Cca rok bez vztahu závazného vztahu - jen sex. Návrat. Po dalším roce definitivní rozchod. Děti v tom nebyly. Už bych to znovu neudělala. Ne, že on by byl špatný, jen jsme měli rozdílné názory na budoucnost a tak jsem si našla někoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat