Partner se mi přiznal, že mě nemiluje

Anonymní
19.6.21 13:48

Partner se mi přiznal, že mě nemiluje

Zdravím všechny

S přítelem už nějakou dobu jsme. Přestěhovala jsem se za ním z Ostravy do Brna, bydlíme spolu přes rok a všechno vypadalo v pořádku. Je na homeoffice, takže veškerý čas tráví doma. A zbytek volného času věnuje hrám na xboxu. Vždy jsem já byla ta, která byla víc zamilovaná. Kupovala jsem mu dárečky, když jsem třeba šla z práce domů. On ven nechodil, takže jsem nic nedoatavala. Ale potom mi nic nedal k vánocům. Pak ani k narozeninám, svátku ani valentýnu, i když jsem mu to vyčítala pokaždé, když to udělal a pro jistotu ještě týden před událostí se zmínila, že budu mít třeba narozeniny, tak nic. Hledala jsem problém v sobě. Měla jsem pár kilo navíc, které jsem zhubla, ale asi si ani nevšiml. Sex spolu moc často nemáme, nechce se mu. A nedávno mi řekl, že se do mě prostě nezamiloval. Ale že mu vyhovuje, že vařím, uklízím a starám se o domácnost. Pořídili jsme si pejska, abych měla aspoň nějakou společnost a pozornost, ale ukázalo se, že má alergii a psa nesnáší, když nejsem doma tak ho zavírá na chodbě a pak se zlobí, že štěká. Už jsem se rozhodla, že se odstehuju i se psem, ale jsem prostě pořád zamilovaná a nedokázala bych se s ním rozejít. Jaký je prosím vás názor? Mám s ním zůstat a doufat, že si uvědomí, že mě miluje, když spolu nebudeme denně, nebo ho nechat jít a překonat ti, I když ho miluju?
Děkuji všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
19.6.21 13:50
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
19.6.21 13:52
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
19.6.21 13:54
@Anonymní píše:
Zdravím všechnyS přítelem už nějakou dobu jsme. Přestěhovala jsem se za ním z Ostravy do Brna, bydlíme spolu přes rok a všechno vypadalo v pořádku. Je na homeoffice, takže veškerý čas tráví doma. A zbytek volného času věnuje hrám na xboxu. Vždy jsem já byla ta, která byla víc zamilovaná. Kupovala jsem mu dárečky, když jsem třeba šla z práce domů. On ven nechodil, takže jsem nic nedoatavala. Ale potom mi nic nedal k vánocům. Pak ani k narozeninám, svátku ani valentýnu, i když jsem mu to vyčítala pokaždé, když to udělal a pro jistotu ještě týden před událostí se zmínila, že budu mít třeba narozeniny, tak nic. Hledala jsem problém v sobě. Měla jsem pár kilo navíc, které jsem zhubla, ale asi si ani nevšiml. Sex spolu moc často nemáme, nechce se mu. A nedávno mi řekl, že se do mě prostě nezamiloval. Ale že mu vyhovuje, že vařím, uklízím a starám se o domácnost. Pořídili jsme si pejska, abych měla aspoň nějakou společnost a pozornost, ale ukázalo se, že má alergii a psa nesnáší, když nejsem doma tak ho zavírá na chodbě a pak se zlobí, že štěká. Už jsem se rozhodla, že se odstehuju i se psem, ale jsem prostě pořád zamilovaná a nedokázala bych se s ním rozejít. Jaký je prosím vás názor? Mám s ním zůstat a doufat, že si uvědomí, že mě miluje, když spolu nebudeme denně, nebo ho nechat jít a překonat ti, I když ho miluju?
Děkuji všem.

Chceš-li být chodící a prudící hadr na loužičky, tak zůstaň. Ale radila bych sbal se a vypadni i se psem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
19.6.21 13:57

Že si uvědomí, že tě miluje? Ale on tě nemiluje! Kašle na tebe a má tě za služku. Pryč od něj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
19.6.21 13:57
@Russet píše:
Chceš-li být chodící a prudící hadr na loužičky, tak zůstaň. Ale radila bych sbal se a vypadni i se psem.

A navždy zůstane sama.. Teda s tím psem. :mrgreen: Pochybuju, že k sobě najde lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
19.6.21 13:58

Neřeknu, kdybys z něj něco měla, ale jak můžeš bejt zamilovaná do týpka, kterej dělá jako bys neexistovala, sedí celé dny doma a hraje hry? Měla bys něco dělat se svým sebevědomím. Uteč… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
19.6.21 13:59
@Wendy.C94 píše:
A navždy zůstane sama.. Teda s tím psem. :mrgreen: Pochybuju, že k sobě najde lepšího.

Proč by zůstávala sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
19.6.21 13:59

@Wendy.C94 To myslis vazne? 8o Zakladatelka je mozna nezrala a ma nizky sebevedomi, ale toto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4284
19.6.21 14:01

On si ale nemá co uvědomit, přesně ví co pro něj jsi „paní domácí“ co mu dělá servis. Jediný kdo je tu ve fázi uvědomění jsi ty… Děláš mu služku, omlouváš ho a zcela naivně doufáš, že se něco změní. Nezmění se nic. Vem psa a jdi. Tvoje láska je zcela irelevantní, když žiješ s někým, kdo na tebe kašle. Nejsme v pohádce a zamilovaná princezna opravdu nic nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6940
19.6.21 14:01

Ja bych urcite nedoufal, ze si uvedomi, ze te miluje. Ono to takhle v zivote nefunguje, ale ty budes jeste moc mlada, abys to vedela.
Proste ber to tak, ze ti rika pravdu. Je s tebou z ryze praktickych duvodu - ma te na uklid, uvareni, neplati celej najem a mate sex, to jsou pro nej fajn veci, ale jinak jsi mu dost lhostejna.

Ve tvem veku je skoda se zakopat v takovem pseudovztahu, protoze lepsi to s nim nebude.
On je s tim jak zije a sam se sebou spokojenej, zato ty ne, takze Ty s tim musis neco udelat! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
19.6.21 14:02

Proč myslíš, že by si měl uvědomit, že tě miluje, když ti řekl že tě nemiluje a i se tak chová?? Jsi pro něj taková laciná paní na úklid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
19.6.21 14:03

Pryč od něj, řekni sama sobě - co ti vztah s ním dává. Sex nic moc, nikam ndchodí, nic ti nekoupí, nemiluje tě, má tě jako hospodyni, kde jste se vůbec seznámili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
19.6.21 14:05

To jako vážně? Holka odstehuj se i se psem a toho hnupa pošli do oběhu.. 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9133
19.6.21 14:09

Myslím si, že u této slečny bych mohl mít úspěch i já!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat