Kde dělám chybu, nechci dělat jen ozdobu na zavolání

Anonymní
18.6.21 20:18

Kde dělám chybu, nechci dělat jen ozdobu na zavolání

Holky, sos, už je to tu zase.

Vdaná jsem byla 16 let, zpočátku fajn, pak si manžel začal hrát na velkého borce a třeba dovolená nebyla o tom, že jedeme všichni i s dtmi společně, ale jak on zrovna se rozhodl (takže třeba - teď nejedeš, je fakt, že kopíroval svého kamaráda, který takhle rozhodoval, jestli pojede s manželkou nebo milenkou - sekretářka, take tu bral na služební cesty). pak se to rozšířilo i na společenské akce - teď jedu sám (kolikrát jsem ani nevěděla, že někde byl, část tádne totiž trávil pracovně mimo domov), teď pojedeš se mnou a musíš vypadat dobře, protože mě reprezentuješ. „náramkové hodinky“ jsem odmítla dělat, takže se porozhlédl jinde a našel jiné „hodinky“ - od rozvodu už má třetí během 7 let…
Tak jsem si našla přítele. Zpočátku jsme byli hodně spolu - minimálně 3× týdně, hodně jsem jezdili i do zahraničí - třeba na 4 týdny, ale postupně to z jeho strany vyprchává a momentálně jsme ve fázi - teď chci, abys jela, te´d nemám čas (protože jedu s bratrem něco dělat, protože jsem v práci, protože bratránek něco chce, protože chci něco udělat na zahradě). To znamená, že v tom samém, co bylo s ex, akorát jen po pár letech.

Jak tomu předcházet? Tento druhý vztah samozřejmě posílám do kytek…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12695
18.6.21 20:34

Na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
18.6.21 20:38

Ono se rika, ze pokud neco nevyresime, tak se to bude opakovat.Co se tyce vztahu, mas to stejny, jen chlapa s jinym oblicejem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64275
18.6.21 20:38
@eva valoi píše:
Na co se ptáš?

jak tomu předcházet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2141
18.6.21 20:45
@Venetia píše:
jak tomu předcházet

Nevybírat si pořád stejný, sebestředný trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
18.6.21 20:52

Tak prostě přestaň tu ozdobu na zavolání dělat. Předpokládám, že děti už jsou velké, takže si najdi koníčka nebo nějaké aktivity, které tě naplní. Rozmazluj se, měj se ráda a nedovol, aby se tvůj život točil jen kolem rozmarů chlapa. Je důležité také to, co chceš ty. Až příště manžel zavelí, tak ho odpálkuješ s tím, že už máš své vlastní plány. Muži si víc váží žen, které jsou osobnosti. Nevím, do jaké míry ještě funguje vaše manželství, když máte oba milence(ku), ale bez ohledu na to, radím ti i do budoucna, zdravá sebeláska je dobrý předpoklad pro vyrovnanou osobnost a rovnocenné vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 20:56
@Roxy ivka píše:
Tak prostě přestaň tu ozdobu na zavolání dělat. Předpokládám, že děti už jsou velké, takže si najdi koníčka nebo nějaké aktivity, které tě naplní. Rozmazluj se, měj se ráda a nedovol, aby se tvůj život točil jen kolem rozmarů chlapa. Je důležité také to, co chceš ty. Až příště manžel zavelí, tak ho odpálkuješ s tím, že už máš své vlastní plány. Muži si víc váží žen, které jsou osobnosti. Nevím, do jaké míry ještě funguje vaše manželství, když máte oba milence(ku), ale bez ohledu na to, radím ti i do budoucna, zdravá sebeláska je dobrý předpoklad pro vyrovnanou osobnost a rovnocenné vztahy.

Nemám milence, jsme rozvedení, podala jsem rozvod ve chvíli, kdy jsem byla nahrazena tou, která kývla na povel. Jak ex říkal, nebudeš ty, bude jiná. Ta kývačka se tehdy mohla kolem něj zbláznit a on vpodstatě zabalil dlouholeté manžeství, protože ho to nadchlo, jak se kolem něj skáče. To jsem já odmítala dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
6942
18.6.21 21:02

Koukám, že mám štěstí, že nejsem ozdobnej typ. :mrgreen: Hele, já nevím, asi to máš napsaný na čele a jsi k tomu svolná. Když ti to ty chlapi bez skurpulí pořád nabízej. Najdi si koníčky a když bude potřeba zdobit, tak se zdejchni a věnuj se tomu koníčku. Máš nějaké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1385
18.6.21 21:20
@Anonymní píše:
Holky, sos, už je to tu zase.

Vdaná jsem byla 16 let, zpočátku fajn, pak si manžel začal hrát na velkého borce a třeba dovolená nebyla o tom, že jedeme všichni i s dtmi společně, ale jak on zrovna se rozhodl (takže třeba - teď nejedeš, je fakt, že kopíroval svého kamaráda, který takhle rozhodoval, jestli pojede s manželkou nebo milenkou - sekretářka, take tu bral na služební cesty). pak se to rozšířilo i na společenské akce - teď jedu sám (kolikrát jsem ani nevěděla, že někde byl, část tádne totiž trávil pracovně mimo domov), teď pojedeš se mnou a musíš vypadat dobře, protože mě reprezentuješ. „náramkové hodinky“ jsem odmítla dělat, takže se porozhlédl jinde a našel jiné „hodinky“ - od rozvodu už má třetí během 7 let…
Tak jsem si našla přítele. Zpočátku jsme byli hodně spolu - minimálně 3× týdně, hodně jsem jezdili i do zahraničí - třeba na 4 týdny, ale postupně to z jeho strany vyprchává a momentálně jsme ve fázi - teď chci, abys jela, te´d nemám čas (protože jedu s bratrem něco dělat, protože jsem v práci, protože bratránek něco chce, protože chci něco udělat na zahradě). To znamená, že v tom samém, co bylo s ex, akorát jen po pár letech.

Jak tomu předcházet? Tento druhý vztah samozřejmě posílám do kytek…

Jak tomu předcházet? Výběrem chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
18.6.21 21:46

Našla sis stejného, protože ses nepoučila z toho minulého vztahu. Když nemáte malé děti, nemusíš přece být tolik závislá na jeho plánech, aby sis mohla někam vyrazit. S detma je to horší, ne každý má hlidaci babičky nebo hlidaci dítě (kojení a tak), ale co tobě brani přestat očekávat, kam te muž vezme nebo ne? Asi už mu to proste začalo vadit, že jezdíš s nim pořad, tak ti to začal omezovat (říkat “teď nejedeš”).

Zaplat si někde relaxační víkend, a řekni mu “čus, teď jedu pryč, vrátím se někdy v neděli”. Jed za kamarádkou, nakupovat, kamkoli, proste si udělej svůj program a chlapa nech ať si děla, co chce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
18.6.21 21:46
@Anonymní píše:

Z nějakého důvodu přitahuješ stále stejný typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 22:06
@Takyjedna píše:
Koukám, že mám štěstí, že nejsem ozdobnej typ. :mrgreen: Hele, já nevím, asi to máš napsaný na čele a jsi k tomu svolná. Když ti to ty chlapi bez skurpulí pořád nabízej. Najdi si koníčky a když bude potřeba zdobit, tak se zdejchni a věnuj se tomu koníčku. Máš nějaké?

To jsem exovi udělala - namísto direktivního (napsal mi to i mailem, abych to opravdu nepřehlédla) „musíš být tam nejlepší, tak se snaž“, jsem odjela s kolegou pracovně řešit kontrakt pro naši firmu - no ex se mohl zbláznit vzteky - taky jsem to odnesla a asi jako truc byla ta první ozdoba, co ho strašně chtěla a udělala všechno, co chtěl (nařídil - umyj okna mé matce, a tak pucovala okna na celém baráku… a tak dále).

• Citovat
  • Nahlásit
1185
19.6.21 00:27

Tvůj ex byl blbec. Toho už neřeš.

Spíše se trochu rozepiš o tom současném. Jak dlouho jste spolu?

Ty s ním chceš trávit veškerý JEHO volný čas? Mně přijde normální mít částečně každý svůj program. Kolik volného času tráví s tebou, kolik s bratrem/bratrancem/prací sám na zahradě? Domlouváte se předem co budete dělat a on plán pak ruší?

Omlouvám se, ale nelepíš se furt na něj? Třeba ti říká, že chce mít i svůj program bez tebe. Jen to neříká diplomaticky, ale až moc přímo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
19.6.21 02:23
@Anonymní píše:

Takhle to chodi u lidi co uz maji splneno po rodinne strance. Vztah neni priorita, ale prave onen doplnek ktery nechces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
19.6.21 02:25
@Anonymní píše:
Nemám milence, jsme rozvedení, podala jsem rozvod ve chvíli, kdy jsem byla nahrazena tou, která kývla na povel. Jak ex říkal, nebudeš ty, bude jiná. Ta kývačka se tehdy mohla kolem něj zbláznit a on vpodstatě zabalil dlouholeté manžeství, protože ho to nadchlo, jak se kolem něj skáče. To jsem já odmítala dělat.

Ten tvuj starej se mne zacina libit :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat