Vztah a věková hranice

Anonymní
18.6.21 17:35

Vztah a věková hranice

Ahoj, zdravím ;)
Mám dotaz, chci se zeptat, jestli tu je někdo komu je okolo 25 a má staršího partnera ve věku okolo 45 let? Jaké to je? Právě se s jedním seznamuji a je nám spolu moc fajn. Ale jeste jsem nikdy nebyla se starsim muzem. Prave se rozvadi se svou byvalou, ale je nezadany. Jen pro info. Jen se chci zeptat kdo ma tu zkusenost a nebo jestli mate nejake známé, kdo to takhle má a funguje to? :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.6.21 17:50

Ahoj, jsem s partnerem 5let, v dobe naseho seznameni ja 26, jemu 47. Funguje nam to dobre, i kdyz posledni rok jsme dost ve stresu kvuli praci (a korona situaci) a do toho mame 5mesicni dceru. Ja jsem spokojena, ale pocitej s rozdily, i kdyz si budete rozumet (je to proste jina generace).

Anonym
T

• Citovat
  • Nahlásit
5885
18.6.21 17:55

Je to fajn, ale když je mu potom 70 a tobě necelých 50, tak je to blbý - pro toto chlapa, ženská si potom většinou najde mladšího, ale to tě teď nemusí trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 18:04

V 17cti jsem randila a pak i zila se spoluzacky rozvedenym otcem. Bylo mezi nami temer 31 let rozdil. Pro mne to byla dobra zkusenost, nemusela jsem resit blbosti co resily kamaradky s tema uchama co mely…akorat jsem preskocila ty studenstke leta a nez do hospody s kamarady tak jsem sla domu varit a za pritelem, ale nelituju meli jsme moc hezky harmonicky vztah, mohla jsem si v klidu vystudovat, brigadnicit, videt kus sveta. Po 12cti letech to skoncilo, ja chtela miminko on uz ne, ale nelituju. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 18:08

My jsme to měli podobně, já jsem byla tedy o neco mladší jak ty. Mladá a úplně poblaznena :lol: věřila jsem, že jsme stvořeni jeden pro druhého. Jsme spolu 10 let, dvě děti. Už stojím pevné nohama na zemi. Rozdíl samozřejmě je vidět a vždy byl, věkem se to prohlubuje. Každopádně já jsem zatím šťastná, ale pokud bych měla dnešní rozum :lol: tak bych do toho nešla. Rozdíl je to velký. Ale žádné problémy nemáme, lehké krize byly, ale manžel se drží v takovém mladém smýšlení, sportuje, drží se, nedědkovati.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 18:09

Já (29), partner (45), jsme spolu 5 let, zatím nám vše funguje, máme se moc rádi a letos čekáme rodinu. Chce si to ujasnit předem, co od vztahu oba očekáváte. Já ten rozdíl nevnímám a jsem moc spokojená. Nevylučuji, že se to může časem změnit, ale to, že jsou partneři podobného věku určitě nezaručuje, že vztah vydrží déle nebo bude plnohodnotnější. Čistě moje zkušenost. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
4535
18.6.21 18:13

Láska si nevybírá, no :lol:. Já mám pomyslný strop 10 let, to je až kam. Ve 20 jsem si 40letého dokázala představit, dneska bych si s 60letým nezačala :nevim: A jak někdo správně napsal, i když se seznámíte, když on je ještě v produktivním věku, tak v nejlepších letech budeš mít na krku dědka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
18.6.21 18:17

Za mě je ta hranice alespoň tak, že ten starší by neměl být stejně starý nebo dokonce starší, než rodiče toho mladšího a naopak, ten mladší by neměl být věkově stejně nebo dokonce mladší, než děti toho druhého, pokud tedy nějaké má. Protože to už mi přijde uchylný, ale je to jenom můj názor. Ono na konec je to každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 18:23

Mně je přes 30, manželovi přes 50,máme tři malé děti, spolu jsme necelých 10 let. Zatím dobrý :nevim: Hodně našich známých se dalo dohreomady a pak bralo cca ve stejné době jako my a v porovnání s ostatními jsme na tom dobře, hodně se to kolem nás teď rozvádí, my zatím držíme. Nicméně, co bude za 20 let, to samozřejmě nevím.

Já bych doporučila si hodně dobře prohlédnout jeho rodiče, jestli je jim 65 a už jsou to stareckove nad hrobem (zdravím, myšlením), nebo jestli jsou fit. Tchánovi je třeba 80 a sám si zařídil teď covid očkování, pravidelně jezdí do zahraničí (řídí), udržuje dům a vůbec je prostě v pohodě. Snad se to dědí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7383
18.6.21 18:34
@Julča001 píše:
Láska si nevybírá, no :lol:. Já mám pomyslný strop 10 let, to je až kam. Ve 20 jsem si 40letého dokázala představit, dneska bych si s 60letým nezačala :nevim: A jak někdo správně napsal, i když se seznámíte, když on je ještě v produktivním věku, tak v nejlepších letech budeš mít na krku dědka :nevim:

Me třeba nepřijde 40 a 60 takový velký rozdíl. :) Ale 20 a 40…to si vůbec nedokážu představit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
18.6.21 18:39
@mackA159 píše:
Me třeba nepřijde 40 a 60 takový velký rozdíl. :) Ale 20 a 40…to si vůbec nedokážu představit :think:

Tak každý to má samozřejmě jinak. Ovšem jako vrstevnice 60níků se fakt necítím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
18.6.21 18:42

@mackA159 zajímavé mě zase přijde víc v pohodě 20 a 40 kdy 40 catnik když se o sebe stará je fakt k nakousnuto zato 60 tnik tam už zub času dost hlodá a 40 letá žena je tak nějak v plné síle ale to je kus od kusu.

Příspěvek upraven 18.06.21 v 19:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
18.6.21 18:45
@ludmilaadamkova píše:
@mackA159 zajímavé mě zase přijde víc v pohodě 30 a 4/ kdy 40 catnik když se o sebe stará je fakt k nakousnuto zato 60 tnik tam už zub času dost hlodá a 40 letá žena je tak nějak v plné síle ale to je kus od kusu.

Zub času dost hlodá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15738
18.6.21 18:50
@Julča001 píše:
Tak každý to má samozřejmě jinak. Ovšem jako vrstevnice 60níků se fakt necítím :lol:

Mně je 36 a loví mě teď pán, odhadem tak 58 let a vůbec si to neumím představit… :D Halvně, co bych si s ním třeba povídala, jestli by jsme vůbec měli nějaké společné zájmy…hlavně mě vůbec nepřitahuje…však mému tátovi je 60 :lol:
Moje mamina si našla přítele o 17 let staršího a fungovalo jim to do té doby, než on začal lidově řečeno dědkovatět, zatímco ona v nejlepším věku…teď už ho bere jen jako kamaráda…takže ono to určitý čas fungovat může, ale pak s přibývajícím věkem se ty rozdíly prohlubují a ten chlap už je někde jinde. Já si to představit neumím. Pro mě je strop o 8 let starší chlap a i to mi už přijde dost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
18.6.21 19:41

Mám může o 9 let staršího, letos oslavíme 10 let od svatby. Vztah máme moc hezký. Je to jen a jen o tom páru, jak si dokáží rozumět, chápat se a podporovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat