Vztahový terapeut

20
14.2.21 19:25

Vztahovy terapeut

Ahoj. Jsme muz, 30 let. Nevim kde jinde se zeptat tak se ptam tady. Jsem s pritelkyni jevele 3 roky a posledni dobou mame krizi. Pritelkyne rekla ze uz me nemiluje jako driv a ze to vyprchalo. Hrozne me to trapi. Prej ji na me hrozne zalezi ma me moc rada ale nemiluje me.
Rikala mi ze kdyz jsme spolu citi se fajn a ze to je lepsi ale kdyz je sams moc o nas premysli a frustruje ji to.
Chceme vyzkouset partnerskou terapii, nejakeho dobreho vztahoveho psychologa.
Mate nekdo zkusenosti? Myslite ze to muze pomoci?? A vy jako zeny, je pro vas lepsi psycholog zena nebo muz.? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
254
14.2.21 19:34

K tomu aby fungoval vztah musí být dva lidi, kteří se milujou. Tvoje přítelkyně ti sama řekla, že už tě nemiluje, že láska vyprchala.. Seš spíš její kámoš. Jak vám to funguje v posteli? Každopádně pokud na vztahu chce taky pracovat, možná by to mělo smysl, ale já osobně bych tomu moc nedávala.. :nevim: když si představím, že přítele už nemiluju, žádný ‘vztahový expert’ mi lásku k němu nevrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 19:36

Mate deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
14.2.21 19:38
@Mandarinka6 píše:
Mate deti?

To by teda měnilo můj názor, ale předpokládám, že by je zmínil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.2.21 20:41

@Mandarinka6 nemame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.2.21 20:47

@leeniik me jde pis o to zda je vubec mozne city opet v zene vzbudit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
14.2.21 20:53
@Daspy píše:
Ahoj. Jsme muz, 30 let. Nevim kde jinde se zeptat tak se ptam tady. Jsem s pritelkyni jevele 3 roky a posledni dobou mame krizi. Pritelkyne rekla ze uz me nemiluje jako driv a ze to vyprchalo. Hrozne me to trapi. Prej ji na me hrozne zalezi ma me moc rada ale nemiluje me.
Rikala mi ze kdyz jsme spolu citi se fajn a ze to je lepsi ale kdyz je sams moc o nas premysli a frustruje ji to.
Chceme vyzkouset partnerskou terapii, nejakeho dobreho vztahoveho psychologa.
Mate nekdo zkusenosti? Myslite ze to muze pomoci?? A vy jako zeny, je pro vas lepsi psycholog zena nebo muz.? Dekuji

Rozdíl mezi láskou a zamilovaností je přítelkyni a konec konců i Tobě známý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
14.2.21 23:03

Upřímně já někomu říct nebo mně někdo říct, že tam není láska, zamilovanost, tak bych s dotyčným být nemohla.
Prostě láska se dle mě nedá vynutit a pokud to tak cítí, tak pochybuju, že to bude lepší i po terapii.. Ale možná se pletu a chce na tom pracovat, ale pořád bych měla pocit, že to přijde do této fáze znovu.
Nehledě na to, že krize po 3 letech je fakt brzo…

• Citovat
  • Nahlásit
3758
14.2.21 23:53
@Daspy píše:
@Mandarinka6 nemame

Pak je to asi ztráta času :-(
Jste spolu relativně krátce, žádné velké společné závazky.
A to málo co vás pojilo je z její strany pryč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.2.21 05:12

@aquarian no rekl bych ze pritelikyni tolik asi ne..porad mi rikala ze uz neni zamilovana jako driv..ja nevim co si o to vsem myslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.2.21 05:13
@Dinocco píše:
Upřímně já někomu říct nebo mně někdo říct, že tam není láska, zamilovanost, tak bych s dotyčným být nemohla.
Prostě láska se dle mě nedá vynutit a pokud to tak cítí, tak pochybuju, že to bude lepší i po terapii.. Ale možná se pletu a chce na tom pracovat, ale pořád bych měla pocit, že to přijde do této fáze znovu.
Nehledě na to, že krize po 3 letech je fakt brzo…

no ja taky takto byt nechci.. jen je mi lito to zahodit mam ji vazne rad..protrochci vyzkouset vsechny moznosti nez ten vztah ukoncime.. proto me napadl ten psycholog ktery by treba dokazal odbourat nejake zabrany v jeji hlave…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
15.2.21 08:20
@Daspy píše:
no rekl bych ze pritelikyni tolik asi ne..porad mi rikala ze uz neni zamilovana jako driv..ja nevim co si o to vsem myslet

Leda jí zkusit vysvětlit, že motýlci v břiše nevydrží trvale nikdy.

Jednou na to přijde každý a každá, Ty bys zjevně rád, aby na to přišla už teď. ;)

Ale na druhou stranu jsou takové, které ty motýlky potřebují celoživotně, takže trvalý vztah prostě nedají, s tím nic nenaděláš. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.2.21 08:24

@aquarian ja taky neman motylky v brise kdyz ji obejmu a polibim. Jen se s ni citim prijemne, mam ji rad a je mi v jeji pritomnosti pekne. Citim ze o ni prijit nechci, proto taky hledam zpusob jak to zkusit vyresit. Rozchod je totiz konecna, za tim uz nic neni. Kdyby mi na nasem vztahu tolik nezalezelo, po tom co mi rekla bych to ukoncil. Ale vim ze bych si za cas vycital ze jsem nezkusil vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
15.2.21 09:10

Já nevím, proč má někdo potřebu partnerovi něco takového říkat, pokud to nemá směřovat k rozchodu. :roll: Taky bych řekla, že ji přešla zamilovanost, to je normální, a vztah se buď překlopí do dalšího levelu nebo ne. Na tvém místě bych se zkusila trochu odtáhnout, dělá to na mě dojem, že tě má hodně jistého. Ale může to mít i opačný efekt, totiž že se odmiluje úplně a bude mít záminku se na to vykašlat, takže rizika si musíš vyhodnotit sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.2.21 09:25

@Julča001 me spis mrzi ze to semnou neresila driv.. hned. Rekla mi ze to tajto ma uz delsi dobu cca pul roku kdy jsen se ji vzdaloval a vzdaloval. Jenze ja to nevedel nepoznal jsem ze je neco v neporadku. Kdyby semnou mluvila, mozna by to nedoslo tak daleko. Mrzi me to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat