Blázinec v manželství

Anonymní
14.2.21 18:33

Blázinec v manželství

Ahoj, s manželem jsme 8 let. Máme jednoho syna a manžel syna ještě s předešlého manželství. Problém je v tom hlavně poslední dobou, ze kdyz se něco stane, například si manzel píše flirtovne sms s kolegyní z práce a já na to přijdu a jsem samozřejmě naštvaná, tak on to vyhroti tak, že ta špatná jsem já. Ještě se urazi on na mě. Ted například tu bylo oba kluci, hrají si spolu, ale ať se stane cokoliv, manžel pořád jen napomina našeho syna. Synovi z předešlého manželství nerekne ani slovo, nikdy. Ja mam rada kluky oba a měřím stejným metrem. Doma něco provedli a zase dostal vynadano náš syn. Řekla jsem mu, že to udělali oba a naštvalo mě to. Manžel hned, ze uz ho ten život nebavi, ze jsem pořád nespokojená, ze me neumí udělat šťastnou a ze na něm pořád něco vidím. Ze si schválně něco vymyslím, aby jsme se mohli hádat. Pak si třeba vezme provaz a odjede na celý den pryč. Abych si myslela, že se jel někam obesit. Uz fakt nemuzu. Co mám dělat? Mám mu úplně přestat říkat, kdyz mi neco bude vadit. Úplně tím popřu sama sebe. Ale nevidím východisko. Nakonec se musím omluvit ja, protoze on je dotčeny a uražený. Ať se stane cokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
14.2.21 18:38

Tvůj chlap je trosku manipulátor a citový vyděrač - to s tím provazem je sila, to mi dělala tchyně podobně scény. Co na něm mas rada a za co si ho vážíš? Hlavně se mu neomlouvej, nic špatného nedělaš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
14.2.21 18:40

Nemas v tom popisu chybu? Ja tam ty male „smrady“ vidim tri :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:42

@Paola21 no já se mu omlouvám hned mu píšu sms, kdyz odjede, protože mi řekne, že nevi čeho je schopen, ze uz nad sebou nemá kontrolu s toho hádání, kdyz mi něco vadi. Nevím proč se o tom nemuzem normálně bavit. On nikdy neprizna, ze by něco udělal blbě. Pořád rika, jak nás miluje, ale ze takhle už nemůže žít. Přitom by se to dalo normálně vyřešit, kdyby jsme se o tom normálně pobavili, ale s nim to prostě nejde. On vše mysli dobře a já to kazim.

• Citovat
  • Nahlásit
elibro
14.2.21 18:44

Takový vydíráníčko, co… Neomlouvala bych se, neskákala mu na to.

Zkusila bych mu v klidné chvíli říct, jak jeho chování vnímám a že mi to vadí. A mluvila bych o terapii, aby se naučil běžné konflikty řešit jinak, než hysterákem a hraním si na sebevraha…

Jestli je s tím on ochoten něco dělat a jestli to je pro tebe dlouhodobě únosný, pánbůh ví…

• Citovat
  • Nahlásit
11048
14.2.21 18:44

Co máš dělat? Až si příště vezme ten provaz, tak se ho zeptej, kam ho pak máš jít odříznout. Tyhle manipulátory nesnáším. On si píše flirtovne sms s kolegyní a špatná seš ty jo? A ještě ho to chudáčka už nebaví :zed: A ve finále se ještě musíš omluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
14.2.21 18:47

@arinecka :mrgreen: musím říct, že mě by to svádělo k témuž. Normálně mu to drámo nežrat…

Ale ten vážný pohovor bych teda dala. Dítě bych v tomhle vychovávat nechtěla. A ani se toho účastnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:47

@elibro někdy si fakt rikam, aby mu neruplo a neco si neudělal. Proto se radši omluvim i když pomalu nevím co jsem udělala. Nevím, proč nemůže přiznat, že to teda udělal špatně a ze se zamysli. Nebo aspoň to, ze o tom bude přemýšlet. Místo toho je z zoho scéna jako blázen. A já si pak opravdu připadám, jak nějaká hysterka.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
14.2.21 18:49
@Anonymní píše:
@Paola21 no já se mu omlouvám hned mu píšu sms, kdyz odjede, protože mi řekne, že nevi čeho je schopen, ze uz nad sebou nemá kontrolu s toho hádání, kdyz mi něco vadi. Nevím proč se o tom nemuzem normálně bavit. On nikdy neprizna, ze by něco udělal blbě. Pořád rika, jak nás miluje, ale ze takhle už nemůže žít. Přitom by se to dalo normálně vyřešit, kdyby jsme se o tom normálně pobavili, ale s nim to prostě nejde. On vše mysli dobře a já to kazim.

Je to klasická hra na city, přestaň to s nim hrát. S podobným typem člověka není normální domluva možná. Takový byl vždycky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11048
14.2.21 18:50
@elibro píše:
@arinecka :mrgreen: musím říct, že mě by to svádělo k témuž. Normálně mu to drámo nežrat…Ale ten vážný pohovor bych teda dala. Dítě bych v tomhle vychovávat nechtěla. A ani se toho účastnit.

Jako co s ním jinýho? Pokud tohle dělá pravidelně, tak mu jen dělá dobře že mu pak žena píše omluvný sms a má o něj strach. Tak jí má pořád tam, kde jí chce mít. Až se jednou pořádně naprdne a po jeho odchodu zavolá policii, že si manžel vzal provaz a s šíleným výrazem vyrazil směr nejbližžší strom, tak ho ten humor přejde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
14.2.21 18:51
@Anonymní píše:
@elibro někdy si fakt rikam, aby mu neruplo a neco si neudělal. Proto se radši omluvim i když pomalu nevím co jsem udělala. Nevím, proč nemůže přiznat, že to teda udělal špatně a ze se zamysli. Nebo aspoň to, ze o tom bude přemýšlet. Místo toho je z zoho scéna jako blázen. A já si pak opravdu připadám, jak nějaká hysterka.

Toho bych se nebála… Tyhle typy, co se jdou věšet kvůli neumytýmu hrnku… Hele, on se prostě naučil, že to funguje, ty máš strach a on je za chudáčka. To je mnohem pohodlnější než opravdová sebereflexe.

A klidně můžeš říct: zlato, neustále vyhrožuješ sebevraždou, mám o tebe strach. Ale odmítám nést odpovědnost za tvoje konání. Tady je číslo na tři psychology, vyber si, laskavě začni od příštího týdne. :nevim:

A tu větu o tom, že odmítám zodpovědnost za JEHO život, tu bych opakovala jak zaseknutá deska. Je ti blbě? Pomoc je na papírku, nechováš se adekvátně situaci.

Mmch nápad výše, místo omluvy poslat info „rozumím, volám policii“ je taky dost dobrý;)

Příspěvek upraven 14.02.21 v 18:52

• Citovat
  • Nahlásit
8478
14.2.21 18:52
@Anonymní píše:
@Paola21 no já se mu omlouvám hned mu píšu sms, kdyz odjede, protože mi řekne, že nevi čeho je schopen, ze uz nad sebou nemá kontrolu s toho hádání, kdyz mi něco vadi. Nevím proč se o tom nemuzem normálně bavit. On nikdy neprizna, ze by něco udělal blbě. Pořád rika, jak nás miluje, ale ze takhle už nemůže žít. Přitom by se to dalo normálně vyřešit, kdyby jsme se o tom normálně pobavili, ale s nim to prostě nejde. On vše mysli dobře a já to kazim.

Ale neboj. Tihle herci prestanou, pokud k tomu nemaji publikum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 18:52

Čím víc mu budeš v těchto situacích „podlizat“ tím spíš si vstipi že je to vlastně ucinny a pak nebude mít duvod přestavat. Je to chování jasného manipulátora. Šla bych za psychologem s tím že jsi v manželství s někým takovym-poradi ti jak s ním jednat aby nedocházelo ke konfliktům. Řeší to takto teta-ma manipulátora a cholerika a psycholog ji strašně moc pomohl. Rodina drží u sebe a manžel nedostává šance začít manipulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11048
14.2.21 18:53
@Anonymní píše:

Ale o to mu právě jde víš, ví že v tobě vyvolá pocit strachu. Nachystej mu provaz ke dveřím aby ho nemusel hledat a je klid. Nehraj to s ním :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21029
14.2.21 18:57
@Anonymní píše:

I kdyby udělal to se tebe netýká. To je bordel v jeho hlave. Chlap co by flirtoval by u mě nepochodil, provaz by nepotřeboval, nejspíš by uklouznul na bananove slupce na schodech :cert: jenže tihle typci si vybírají protějšky co sebou nechají orat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat