Vzteklá 4 měsíční holčička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:10
Vzteklé 4 měsíční holčička

Ahoj maminy potřebovala bych poradit už si nevím rady moje 4 měsíční holčička nevydrží chvilku v klidu, buď se vzteka nic jí nebavi když usne tak na 20minut pak zase řve, jednou je to vztekani pak je to brek. Nemůžu ani už pomalu chodit ven protože lidi už se otáčejí a koukají jak mi řve pořád miminko už jsem opravdu bezradná nic nestíhám ani vařit ani uklízet a to nemluvim o sobe. Takže po večerech kdy spinká si aspoň uklidím a vyzehlim ale potom jsem tak unavená že malá se večer budí každé dvě hodiny teď je ještě k tomu po očkování takže máme i teploty. Hodně teď trpime na zelenou stolici a to už jsem zkusila tolik UM že už se mi zkoušet nic nechce a dělat z malé pokusného králíka. Nechce mi ani příkrmy po všem se jí zvedá žaludek a to jsem zkoušela jak z flašky tak ze lžičky ono 24 h v kuse pořád u malé a doma leze pěkně na palici a říkáte si že už na to sílu nemáte hlavně když byla jako miminko tak pořád jsme měli doma neklidné ubrecene mimco pak se to nachvilku srovnalo ze aspoň si vydržela hrát chvilku sama 20 minut ale teď jak kdyby se v ní probudil satan ????. Miluji svoje dítě nadevše ale už nemám sílu přijdu si jak neschopná mamina co neví co tomu drobečkovi je hlavně poslouchat od kamarádek jaké mají úžasné miminko co cely večer spí jak jim krásné papa taky moc nepomůže zvednout sebevědomí. Myslela jsem že je to zoubkama protože si hrozně rve všechno do pusy a hrozně slinta ale nateklé dásně nemá :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 12.09.19 13:13

Zkousela jsi satek nebo nositko? Takhle male dite nemuze byt vztekle, ale nektere opravdu breci nadprumerne, byvaji vic drazdive. Noseni by mohlo pomoct.

unuděná
Echt Kelišová 8807 příspěvků 4 inzeráty 12.09.19 13:17

Souhlas s @beruska9, nosítko už zachránilo spousty maminek dráždivých kojenců ;) A pokud by nepomohlo, zkusila bych přes pediatričku řešit, zda nemá reflux.

kazetkakiki
Stálice 61 příspěvků 12.09.19 13:18

Taky mám trochu živější a plactivejsi miminko. Pokud ji někdo choval nebo nosí, tak je spokojená, ale když ji položím na zádíčka, často protestuje. Jinak v kočárku taky umí pěkně řvát, u kojení se mi taky vzteká a od mamky slýcham, že naše malá je neklidná a jiná miminka na vesnici jsou v klidu. No jo no, každý miminko je jiný, ale asi bych zkusila taky ten šátek nebo nosítko. Sama o něm uvažuji. Chápu, jak se cejtis, že musíš bejt vyčerpaná. Neboj, nejsi v tom sama a nebude to trvat věčně (si občas tak říkávám). :kytka:

nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:21

@beruska9 zkoušela i šátek nechce mi v tom být jediné co jí uklidní je nošení na tygrika jinak v náručí nechce být

beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 12.09.19 13:22

@unuděná : jo, ja prvni dite neodlozila snad prvniho pul roku, taky jsem z tech, ktere noseni zachranovalo. V kocaru nekdy vydrzel, ale jen za jizdy, takze taky odpocinek ani nic udelat…a hodne narocny na pozornost je doted (jsou mu 4).

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.09.19 13:24

Taky jsem mela takovy exemplar… ono se to bude jen zlepsovat, vydrz… zacne ji zajimat okoli, chyti si veci do rucicek a bude to lepsi a lepsi. Zkus to nositko nebo satek, treba zabere. U nas nepomohlo, ale me spala v pohybujicim se kocarku, takze ja s ni byla denne 4 hodiny venku a jezdila, abych si psychicky odpocinula. Hrozny obdobi, ale vydrz. V roce uz o 100% lepsi. Co zacala chodit a ted skoro ve 2 letech je hodne komunikativni, empaticka, hezky mluvi, spinka, je to proste jiny dite ;) taky me dokazalo rozbrecet, kdyz na navsteve u segry, ktera ma o 1 mesic starsiho syna, jsem se dozvedela, ze vcera zapomnela, ze ho ma, protoze lezel 3 hodiny v obyvaku bez povsimnuti a ja pochodovala s miminem na tygrika sem tam, protoze jinak jen rvala a nemohla jsem si ani sednout… vydrz, za chvili to bude uz jen vzpominka :srdce:

nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:26

@kazetkakiki právě že mi v tom nechce být už jsem zkoušela snad všechno jsme objednaný na neurologii tak uvidím co tam nám řeknou protože malá se hodně prohýbá do luku s zaklani hlavičku a když už jo usne tak v kočáře a musím sním jezdit přestanu a zase rev takže si vůbec neodpocinu :zed: ještě že můžu mít kočár doma

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.09.19 13:29

@nikakola na tygrika, no tak to je nemlich to samy, jako bylo to nase stesti… jinak nez na tygrika nebyla… jeste me pak casem, kdyz uz byla ale ok, napadlo, jestli treba nemela skriply nejaky nervy. Videla jsem reportaz v CT, o rehabilitaci drazdivych miminek. Zkusim najit.

nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:30

@beruska9 už jsem si říkala že se těším až bude papat sama a chodit pořád něco resime a už to leze na hlavu když jsem pořád s malou doma a sama a nic jiného neslyším než rev s neboj vztekani kord když ji něco nejde například otočení se na bříško

vaks
Kecalka 299 příspěvků 12.09.19 13:32

Asi te nepotesim, ale my meli hodne vztekle a ubrecene miminko prakticky od narozeni, pak se to mezi 3-8m spravilo, najednou byla pohodova, vystacila si na zacatku se svymi ruckami(dokazala je i hodinu fascinovane pozorovat a ozuzlavat),pak se pridali ruzne hracky atd.(nejvice se ji libilo vse cernobile ci cervene),hodne ji zajimaly zvuky a u zpivani byla spokojena, takze jsem od rana do vecera prozpevovala…no a po tom 8m se neco opet zlomilo a trva to do ted(2r 7m)…zacla chodit do skolky a uz ma prezdivky jako vztekloun, uknukanek apod.od p. uc. :roll: Do ted spi prakticky prerusovane, mozna posledni mesic je to lepsi…rve, knuci, vzteka se, breci vlastne uz od probuzeni do dalsiho spani :palec: A kdyz se ji zeptam, co ji trapi, vadi, boli nebo nejde, odpovi mi"nevim" :pankac: :cert: Ale znam pripady, kdy do toho pul roka bylo mimco uplakane a az zaclo poznavat svet, vice se hybat a vnimat, stali se z nich pohodari, tak doufej a ver, ze to bude vas pripad ;)

beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 12.09.19 13:32
@nikakola píše:
@beruska9 zkoušela i šátek nechce mi v tom být jediné co jí uklidní je nošení na tygrika jinak v náručí nechce být

Hm jestli fakt neni problem v tom brisku pak, ono ten tygrik na to muze pomahat :think: Ono je to tezke, u mimin se spousta veci projevuje stejne (nijak jinak nez placem neumi dat najevo, ze jim neco vadi) a zjistit, co je to konkretne, muze byt tezke. Reflux nebo alergie na kravskou bilkovinu (I ta zelena stolice by tomu mohla nasvedcovat, ale nemusi to byt tim, delaji ji I jine veci), pohybovy problem, sensoricky problem (muj prvni syn nesnasel ponozky treba :mrgreen: ), nebo jen nezrala nervova soustava…tezkk rict takhle na dalku. U nekterych deti se na nic neprijde a stejne breci vic nez „normalne.“
Prdna lidi a chod ven I tak, at se z toho nezblaznis, byt zavrena doma s jecicim miminem je na palici. A kdyz budes nervni ty, nepomuze to uz vubec.

nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:38

@Lumíkovec přesně tohle mám jakmile se zastavím ta řve… Jinak to chytání hraček to dělá rve si každou hračku do pusy a jak píšeš spí jenom při jedoucím kočárku sem s tam takže když už se nám podaří jít ven tak jezdím kočárkem sem tam jako blázen ale než v tom usne taky dlouho trva. Když jsem ji zkoušela dát do nosítka chvilku koukala a pak se jí to nelíbilo to dáme se šátkem zkoušela jsem ji do vzít i do postele aby mě cítila beze změny všechno ji baví chvilku a já musím vše obnovovat jak hračky tak polohy je den kdy mi vydrží koukat na jednu pohádku krtečka pak se začne kroutit a propinat… Jediné co jí ještě uklidňuje je koupel jakmile řeknu jdeme dělat caky caky tak se směje o ucha k uchu ale to aby v té vodě byla celý den :lol: závidím těm maminkám co už. maji 2 roky staré děti

nikakola
Povídálka 19 příspěvků 12.09.19 13:47

@beruska9 taky mi to říká spousta lidí ze něm brát ohled na lidi a vzít malou ven aby k zvykala tak mi hold bude brečet ale moje srdce to nedovolí nerada poslouchám jak narika to je právě to že toho může být plno ale prostě já už to nepoznám u Dr jsme jak doma dělali ji všelijaké testy od hlavy až po paty jediné co nedělali tak na ABKM teď ji dávám Nutrilon profutura neblinka nic akorát když papa tak při jídle se kroutí hlavně začala po tomhle mléku hodně prdět přijde mi že ji něco trápí ale já nevím co leželi jsme i dva dny v nemocnici vše negativní tak uvidím co mi řeknou na té neurologii jinak už opravdu nevím

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 12.09.19 13:47

@nikakola neboj, ono to fakt prejde, ale je to na palici, byla jsem uplne hotova z ni a do ted, kdyz si vzpomenu, tak to nechci absolvovat znovu. Nedovedu si vubec predstavit druhy… to cviceni jsem nenasla. Hele co zavesnou hamaku? Me teda nenapadlo zkusit, ale houpani tu moji videtelne uklidnuje, treba by to pomohlo… kdyz ji posadim do houpacky, zacne kolikrat usinat, pritom je to certik :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama