Webinář Nevýchovy o období vzdoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 126 příspěvků 05.04.18 14:48
Webinář Nevýchovy o období vzdoru

Přeji hezké odpoledne. Sledovaly jste v úterý webinář Nevýchovy o období vzdoru? Co na něj říkáte?

Reakce:

Lentilie1
Nováček 5 příspěvků 06.04.18 21:54

Ano webinar jsem sledovala. Principy nevychovy se mi docela líbí, ale převod do teorie už je horší. Každopádně se snažím vzteku u svého batolete předcházet a pokud je to možné se s ním domluvit. Ale jsou situace, kdy se stejně vzteká, v tu chvíli ho vetsinou ignorují, což je dle nevychovy špatně, ale kolikrát chytám nervy a přijde mi lepší ignorace než na něj křičet proč furt řve. Ale webinar se mi líbil a snad budu schopná častěji se zastavit a zjistit z jakého důvodu se to moje ditko s vzteká.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >