Reklama

Webinář Nevýchovy o období vzdoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystiq
Kecalka 111 příspěvků 05.04.18 14:48
Webinář Nevýchovy o období vzdoru

Přeji hezké odpoledne. Sledovaly jste v úterý webinář Nevýchovy o období vzdoru? Co na něj říkáte?

Reklama

Reakce:

Lentilie1
Nováček 5 příspěvků 06.04.18 21:54

Ano webinar jsem sledovala. Principy nevychovy se mi docela líbí, ale převod do teorie už je horší. Každopádně se snažím vzteku u svého batolete předcházet a pokud je to možné se s ním domluvit. Ale jsou situace, kdy se stejně vzteká, v tu chvíli ho vetsinou ignorují, což je dle nevychovy špatně, ale kolikrát chytám nervy a přijde mi lepší ignorace než na něj křičet proč furt řve. Ale webinar se mi líbil a snad budu schopná častěji se zastavit a zjistit z jakého důvodu se to moje ditko s vzteká.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama