Webová stránka nebyla nalezena

1844
4.1.11 16:56

webová stránka nebyla nalezena

ahoj holky chtěla jsem se zeptat na to, že se mi stává že se chci podívat na nějakou stránku, adresu mám uloženou takže vím že funguje ale nejde mi spustit hlásí to HTTP 400, webová stránka nenalezena. tak nevím jestli je chyba v počítači nebo někde na síti. jedná se o to, že to jsou pořád ty stejné stránky. v práci je otevřu v pohodě bez problémů.

moc díky renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

36573
4.1.11 17:00

zkus tam napsat rucne „www.nazevstranky.cz“ a uvidis.. nebo do googlu napis jen nazev stranky, a tam by ti mel vyjet udajny odkaz na webove stranky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
4.1.11 17:03

jo to jsem všechno zkoušela a hlásí pořád to stejné, stánky to sice najde ale nejsou otevřít. nevím kde je chyba asi ho budu muset odvést do opravny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13117
4.1.11 17:06

v pc kazdopadne chyba neni, tu stranku mas asi z domova blokovanou.
co to je za web? neco pracovniho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2470
4.1.11 17:09

ahoj,musíš změnit prohlížeč :wink: jaký používáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36573
4.1.11 17:10

to neni pocitacem, nenos to opravny, zbytecne zaplatis neskutecny penize.. :think: To bude systemem, spis zavolej nejakymu chlapovi kamaradovi nebo tak, a oni ti urco poradi co s tim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
4.1.11 17:12

jsou to růžné weby, mojedite, freemeteo, ticketporatal, autokelly atd. používám prohlížeč centrum a seznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lena F.
4.1.11 17:12

Hod' sem tu adresu, zkusime to otevřit

• Nahlásit
  • Citovat
2470
4.1.11 17:14
Diggy píše:
jsou to růžné weby, mojedite, freemeteo, ticketporatal, autokelly atd. používám prohlížeč centrum a seznam

néé,myslíš jako jestli máš explorer,mozzilu atd :kytka: ti stím pomůžu,vím v čem je problém :kytka: jen mi řekni jaký máš prohlížeč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
4.1.11 17:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
4.1.11 17:15
Diggy píše:
jsou to růžné weby, mojedite, freemeteo, ticketporatal, autokelly atd. používám prohlížeč centrum a seznam

Centrum a seznam jsou vyhledavace. Prohlizecem se mysli treba internet explorer ci firefox ap.

Jak pise Monny rekni nekomu okolo kdo tomu rozumi, aby se na to podival. Pocitac urcite neni rozbity, neco ti ty stranky blokuje, treba firewall ap.

• Nahlásit
  • Citovat
1844
4.1.11 17:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
4.1.11 17:18

jo internet exproler

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2470
4.1.11 17:18

diggy: heleď,tady máš odkaz a stáhni si mozzilu a v tom ti ty stránky pofrčí :kytka:

http://software.seznam.cz/firefox

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2470
4.1.11 17:19
Diggy píše:
jo internet exproler

tak to je jasný,v tom některý stránky nejedou,pošlu ti odkaz na nový prohlížeč a v tom ti pofrčí všechno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama