Whatsapp aktualizace

1251
30.5.21 19:43

Whatsapp aktualizace

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jsem úplný technický analfabet: na whatsapp mi už několikrát přišla zpráva, ať aktualizuji jejich podmínky, a to do 31.5. Nikdy jsem neklikla ani na „ano“ ani na „ne“. Chtěla jsem si nejdříve na internetu přečíst, s čímž bych eventuálně souhlasila. Jenže jsem vždy zapomněla. Nabídka k aktualizaci mi přišla naposledy včera. Dnes už nic. Ráda bych aktualizace potvrdila, ale mám strach, že dnes ani zítra mi nabídka nepřijde a whatsapp mi přestane fungovat nebo bude fungovat omezeně. Mohli/mohly byste mi poradit, co dělat? Mám ještě vyčkat? Nebo koho případnému zkontaktovat, abych aktualizace mohla potvrdit. Děkuji, přeji hezký večer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
81
30.5.21 19:52

Ahoj, máš android nebo iphone? Každopádně, pokud máš android, tak najed do obchodplay vyhledej si whatsapp a ťuknu na to, ukáže se tam aktualizovat a to samé v appstore.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
30.5.21 19:58

@Aneta113 děkuju, mam android, jenže už před časem se mi nějak obchodplay odinstaloval a nainstalovat nejde, píše mi to, že můj mobil toto nepodporuje, že mám kontaktovat výrobce, Huawei :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
30.5.21 20:01

A jak je telefon starý? Jinak bohužel nevím, jak poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
30.5.21 20:03

Ano, Huawei už nyní nepodporuje Google Play, zde je jednoduché řešení

https://infoek.cz/…huawei-2021/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
30.5.21 20:13

@Aneta113 je to P9, koupený 2018, ale na trhu. už chvíli byl, co vím…

Děkuju moc, jsi hodná :)!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
30.5.21 20:14

@LadyDelRey moc děkuju!! Až okoupu dítko, hned na to mrknu, děkuju!! Snad tu instalaci pochopim a zvládnu, jsem na to úplně blbá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
30.5.21 20:17

@mimart Ráda bych nějak poradila kdyžtak, ale mám Samsung, tak snad to pochopíš aspoň takto. :lol: Ale vím, že hodně Huawejáků v okolí toto muselo řešit. Tak hodně štěstí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
31.5.21 10:05

@LadyDelRey jsi moc hodná :hug: děkuju!! Zkoušela jsem to 2× podle návodu, ale telefon mi „z důvodu bezpečnosti instalaci zablokuje“. Takže nic, achjo. Tak uvidím, co bude :? Jsem celkově na techniku úplně blbá a okolo nemám nikoho, kdo by poradil, pomohl. Respektive mám, ale ochota je nulová, je to smutné.

Ještě jednou ti moc děkuju za snahu pomoct, cením si toho :srdce: a přeju hezký den :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36775
31.5.21 12:04
@mimart píše:
@Aneta113 děkuju, mam android, jenže už před časem se mi nějak obchodplay odinstaloval a nainstalovat nejde, píše mi to, že můj mobil toto nepodporuje, že mám kontaktovat výrobce, Huawei :nevim:

v tom případě NIC NEAKTUALIZUJ, nová verze ti možná na starém mobilu taky nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat