Reklama

wi-fi Motol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineRyBANA
Neúnavná pisatelka 17857 příspěvků 10.01.10 09:42
wi-fi Motol?

Ahoj, prosím nevíte zda mají v nemocnici / porodnici wi-fi?

:-))

Reklama

Reakce:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 10.01.10 09:46

Rybko ty si nedáš pokoj ani v porodnici? Hihi ale já taky ne, už jsem se scháněla po tom samým tady v Hradci.

Uživatel je onlineRyBANA
Neúnavná pisatelka 17857 příspěvků 10.01.10 09:49
PETRUCHA píše:
Rybko ty si nedáš pokoj ani v porodnici? Hihi ale já taky ne, už jsem se scháněla po tom samým tady v Hradci.

No nevím jak bych to tam vydržela :lol: Né sranda, ale zajím mě to kvůli lepšímu spojení s Brnem - nevím jak dlouho tam budem :-)

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 10.01.10 09:53

No jo to je fakt, lepší než protelefonovat majlant. Snad tam nebudete muset být dlouho. Všechny na vás budem myslet, teda pokud nebudem zrovna rodit :lol: :lol:

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 10.01.10 13:50

Nevím jestli se to liší na jednotlivých odděeních,ale v dětském pavilonu nemají. Teda mají, ale pouze pro zaměstnance,jinak je to bloklý. Když tam holka ležela, tak jsem si musela nechat přivézt modem.

filad
Kelišová 6336 příspěvků 10.01.10 19:40

Hele zensky ha ha nase parta ze jo :lol: :lol: ja bych potrebovala vedet to same U Apolinare :lol: :lol:

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 10.01.10 23:23

filad u Apolináře wi-fi jede bez problémů :-D

filad
Kelišová 6336 příspěvků 11.01.10 07:24

:pankac: :potlesk: Tyyy brdo fakt jooo … no tak to je hotovy :lol: :lol: :lol: dekuju za info

rea.sk
Echt Kelišová 9299 příspěvků 12.01.10 22:47

Holky, ja se z vás picnu… to jako chcete rodit a psát on line diskuzi nebo co??? :D :D :mrgreen: :mrgreen:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 12.01.10 22:56

Renet no jasně :lol: :lol: :lol: :lol: dyť jsme psali že budem mít s Filad online porod…si dáme ten epi a pak vás budem informovat jak to probíhá…dobrej plán ne? :mrgreen:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 12.01.10 22:59

Když jsme teda u toho tak kdyby někdo věděl jak je to s wifi v Hradci Králové ve Fakultce tak sem prosím s informací, dík moc :-D

Kačí214654 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.12 01:44

Nevíte náhodou někdo o wifi na orl v motole v praze?????? :D

LouLou 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.12 06:23
@RyBANA píše:
Ahoj, prosím nevíte zda mají v nemocnici / porodnici wi-fi?:-))

Na porodnim sale ne.Vyndala jsem tam laptop a nic ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >