www.sunarfashion.cz - líbí se vám?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5165
28.1.13 12:33

Cena by se tam mela objevit 1.2.,a jinak teda souhlasim s @Lamicka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lamicka
28.1.13 12:48

Mozna muj prispevek asi vyznel moc vyhrocene, rozhodne nejsem nepritel spotrebniho zbozi :-) Sunar dcera pije od 7 mesicu a ta znacka je mi sympaticka. Nerada bych zmenila tema diskuze z „jak se vam libi obleceni“ na „jak se vam libi kampan“ :-) Vysvetlim: Sunar povazuji za znacku potraviny a ne obleceni. Takze soutez super, ale prodavat to v eshopu se mi zda trochu moc. Pokud se ale nekomu obleceni libi a chce ho koupit, tak mu to rozhodne neberu.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat