Reklama

Polohování zad u kočárku X Lander

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 11.02.11 18:25
X Lander polohování

Ahoj holky…chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s polohováním zad pomocí utahování popruhů u kočárků X Lander. Chtěla jsem si tuto značku kočárku koupit,ale to polohování mě nějak odradilo.Přijde mi dost nepraktické.....tak bych ráda znala vaše zkušenosti. Díky

Jak maminky hodnotí X-lander XA

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 11.02.11 18:50

Já jsem si zvykla a nevadí mi. Mám XA a jsem s ním natolik spokojená, že to polohování fakt neřeším.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 11.02.11 18:52

Taky mi nevadí. Dolů to jde v pohodě, nahoru to chce trošku cvik (zvláště pokud je na nich opřené dítko). Máme XA.

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 11.02.11 19:16

Dá se na to zvyknout.

Mně spíš než to utahování popruhů vadí to, že kočárek nejde do úplného sedu - dítko je v něm víceméně pořád v jakémsi pololehu, což není úplně praktické. Ale taky jsme si už celkem (oba) zvykli.

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 11.02.11 19:19

Holky díky…právě bych ráda taky XA 2011.....nejdřív jsem chtěla trojkolku,ale ta čtyřkolka bude asi do terénu praktičtější.....

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 11.02.11 19:20
BohunkaP píše:
Dá se na to zvyknout.Mně spíš než to utahování popruhů vadí to, že kočárek nejde do úplného sedu - dítko je v něm víceméně pořád v jakémsi pololehu, což není úplně praktické. Ale taky jsme si už celkem (oba) zvykli.

Teda tak to jsem ani nevyzkoušela…hmmm

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 11.02.11 19:26

Našemu mladému ten polosed vyhovuje, rozvaluje se jak paša :) A když si chce sednout rovně, tak k tomu opěrku nepotřebuje. Jak jeden, tak druhý (máme kočár už 3 roky, takže v něm jezdili oba).

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 11.02.11 19:33
Hanule píše:
Našemu mladému ten polosed vyhovuje, rozvaluje se jak paša :)

Jo, to ten náš taky… :lol: jenom ten polosed vede dost často k tomu, že začne usínat - jindy než bych chtěla a potřebovala :mrgreen: Takže pak zbytek cesty neustále zastavuju a budím, v horším případě ho nesu a vezu prázdný kočár.

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 12.02.11 07:49

Děkuji moc za informace…a mám ještě dotaz,když je ta sedačka zachycená jen popruhy má dítě při sezení pevná záda? Neprohýbá se pak u těžších dětí?

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 12.02.11 11:37

V zádech je dána pevná deska, a dost silná, takže neprohýbá .) Alespoň u kolekce 2008.

akydo
Závislačka 2589 příspěvků 12.02.11 14:16

Díky.....

Zuzie
Závislačka 3807 příspěvků 13.02.11 12:42

Holky prosim ,potrebuju vasi pomoc, bud jsme totalne neschopni ( ja a manzel) nebo nam neco nedodali pri nakupu kocarku, proste nam nejde polohovat ta zadova operka-porad je to na lezato, jakoby tam chybi nejaky pasek ci co. Nemohly by jste tu dat nejake foto jakym zpusobem se polohuje ta zadova operka? Diky moc

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 14.02.11 12:36

Zuzie, možná bude jednodušší, když sem dáš fotku Ty - vyfoť celou tu zádovou desku zezadu, aby byly vidět všechny popruhy a pásky… Tím okamžitě zjistíme, jestli to vypadá tak, jak má, nebo jestli Ti tam něco chybí :lol:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 14.02.11 13:44

Zuzie, jestli vám tam na každé straně zbyla jedna „karabinka“ navíc, tak vám tam asi pásek opravdu chybí.
Tohle je tedy foto z kolekce 2008, nevím, zda to nemají novější jinak. A ta posuvná plastová potvora je tam přinýtkována napevno.

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 14.02.11 13:47
Hanule píše:
Zuzie, jestli vám tam na každé straně zbyla jedna „karabinka“ navíc, tak vám tam asi pásek opravdu chybí.
Tohle je tedy foto z kolekce 2008, nevím, zda to nemají novější jinak. A ta posuvná plastová potvora je tam přinýtkována napevno.

U nás to vypadá stejně. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >