z čeho a jak?

Anonymni
13.7.09 14:28

z čeho a jak?

Dobrý den,
malý před nedávnem ukončil 4 mesic a já začínám přemýšlet nad příkrmy. Ne ani tak co, ale z čeho.
Je mi jasné že až mu v tom září nebo kdy (ukončený 6.m) ukážu poprvé žličku, že on ukáže tuudle ;)
Seznamovaly jste nejake děti před započetím krmení s příborem? Dát lžičku na hraní nebo zkoušet dávat po lžičce vodu?
A další otázka : určite bych chtěla do něho dostat nejmíň do 3 let nějaké mléko a lámu si hlavu z čeho. Chtěla bych vědět co se nejvíc osvědčilo maminkám, které do 6m kojily plně. Nechce se mi vyhazovat stovky(tisíce) za tu a tu lahvičku, ten a ten hrneček..i když tomu se asi nevyhnu, že?
Slyšela jsem, že některé děti sice pijí z nekapáku (ten mám) ale NE mléko..Některé mě kamarádky po úplném odstavení dítete (jedna už od 8ho měsíce) mléko prostě nedávají - protože : „prostě nechce flašku“. To mi přijde škoda.
Poradíte?
(dodávám, že malý sic dudák dudá..ale jednodírkovou flašku s vodou o teplotě pokoje odmítá a tváří se jako že jsem se nutně musela pomátnout)

Děkuji.

pokud tu téma již je, děkuji za nasměrování - myslím že už tady něco takovýho bylo..ale nemohu najít..

Nepřihlášená Janac

jo a jestli ještě můžu : určite musím koupit ohřívačku - jezdíme hodně ven kde není možnost vaření - chci aby byla široká na výživu a aby ohřála i talířek. Kdo má, poradí dobrou (poměr cena-výkon, nemusí byt superrychla, na tom mi moc nezáleží, spíš aby byla bezpečná, vydržela)?

Omlouvám se že je toho tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15043
13.7.09 14:51

Ahoj, mam syna breznovyho, takze cca jak ty. Se lzickou jsem ho neseznamovala, proste na ni dostal v zari mrkev a bylo. Mozna se jsem predtim zkousela na lzicce vodu, ale to si nepamatuju.
Co se tyce mlika , tak jsem kojila do 8mes a uz v prubehu kojeni jsem mu davala ve vedrech vodu z avent flasky, aby si na to zvyknul. Pak jsme presli na UM ve flasce a z flasky to pil do cca 2let, kdy zacal Sunar odmitat, takze jsme presli na plnotucne mleko. To uz ale z hrnku. Ted (2r4mes) si sem tam sunar vezme, ale flasku uz nedostava, ma to obyc z hrnku. Jinak pitka na vodu jsme meli aventacky nekapaci hrnecek nebo jak se to jmenuje a pak z DM flasku s brckem. Ted mame obyc pet flasky s vodou ale jen na cesty.
S ohrivackou neporadim, ja mela jen avent na lahev, pripadne prikrm. sklenicku, domaci prikrmy jsem hrala na plotne, v nouzi nekde v mikrovlnce.
Lu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.7.09 15:22

Přesunuji do začínáme s příkrmy

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
13.7.09 22:27

Na lžičce dostává denně Vigantol, takže to považuji za dostatečné seznámení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.7.09 20:36

gino, tak ten náš ne-e. kapu rovnou do chřtánu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama