Z kamaráda partner

Anonymní
22.6.21 12:17

z kamaráda partner

Dobrý den, rád bych se podělil s Vámi o situaci ve které se nacházím :)

Je možné, že se může z dobrého kamaráda stát váš parter? jde o to že jsme dobří kamarádi rozumíme si, chodíme ven atd, plus spolu spíme - kamarádství s benefity :D
Problém je že jsem se zamiloval, ale on se prý teď nechce vázat. A mě je to líto ', ale zase ho nechci ztratit jako kamaráda protože je mi s ním dobře. Tak nevím co mám dělat. Toužím s ním chodit, ale on se nechce vázat a já ho nechci ztratit jako kamaráda, kvuli tomu, že jsem se zamiloval. Je to začarovaný kruh :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
22.6.21 12:20

Myslím že to je úplná klasika 😃 většinou se jeden z dvojice, když spolu ještě k tomu spí, zamiluje. A pak se buď dají dokupy a nebo se přestanou vídat, jinak to podle mě ani nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
22.6.21 12:27

Buď se smíříš s tím jak to je nebo se přestanete vídat, ty jsi zamilovaný on není, láska se nedá vynutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
22.6.21 12:29

Jediný způsob, jaknse do takové situace nedostat, je nespat s kamarády. Nechat si sex jen pro partnera. I tam to nemusí znamenat navždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
22.6.21 12:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, rád bych se podělil s Vámi o situaci ve které se nacházím :)Je možné, že se může z dobrého kamaráda stát váš parter? jde o to že jsme dobří kamarádi rozumíme si, chodíme ven atd, plus spolu spíme - kamarádství s benefity :D
Problém je že jsem se zamiloval, ale on se prý teď nechce vázat. A mě je to líto ', ale zase ho nechci ztratit jako kamaráda protože je mi s ním dobře. Tak nevím co mám dělat. Toužím s ním chodit, ale on se nechce vázat a já ho nechci ztratit jako kamaráda, kvuli tomu, že jsem se zamiloval. Je to začarovaný kruh :zed:

Takhle končí většina „kamarádství s benefity“. Jeden se zamiluje, druhý ne :nevim:

Bojím se, že k lásce ho „nepřinutíš“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
22.6.21 12:32

Myslím, že takhle končí naprostá většina “kamarádství s benefity”. :)
Těžko ho přinutíš, aby změnil názor. Ty můžeš zkusit být opravdu znovu “jen” kamarád, pokud to dokážeš a nebudeš se spis víc jen trápit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2111
22.6.21 13:02

Byt Tebou, tak pokracuju v kamaradstvi bez dalsich projevu citu tak dlouho, dokud to vydrzis. Ty city si ber z jeho projevu pri sexu. Jednou se pohar trpelivosti naplni a sam to ukoncis.

Bohuzel si nemyslim, ze on by se jeste mohl dodatecne zamilovat, uz te odmitl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat