Za chvilku 18 a ještě panic

11
7.10.21 19:02

Za chvilku 18 a ještě panic

Dobrý den, už tady jednu diskuzi mám, nějak před rokem a ta mi dost pomohla i když se jednalo o úplně jiné téma. Tak zkusím štěstí znovu. Třeba mě uklidníte nebo se dozvím, že je fakt na čase s tím něco dělat. Otázka je už v nadpisu. Za měsíc mi bude 18 a ještě jsem neměl sex. Holku jsem měl rok, ale už spolu nejsme a za ten rok na sex nepřišlo. Ani už nevím proč. Asi to nebylo zásadní. Jen jsme spolu rok chodili, teď spolu už rok nejsme, ale mě to zatím vyhovuje bez holky. Jenom že pro mámu jsem divný. Snaží se mi dohodit holky, které nechci, říká, že když nezačnu teď, že mě žádná chtít nebude a zůstanu na ocet. Myslela si, že jsem s bývalou holkou spal, já jí v tom nechával záměrně, jenže ona začala řešit, jestli mě ona nijak neublížila, jako zesměšnila nebo tak a že určitě nechci další holku. Tak jsem jí řekl pravdu, že ne, že ani nemohla, protože jsme došli nejvíc k líbání. Od té doby to máma řeší ještě víc. Každý den říká, že si musím někoho najít, že je na čase. Už to řeší i s kamarádkou, slyšel jsem je. Ptala se mě, jestli nejsem teplouš. Ne to nejsem. Hodně to řeší a asi jí to trápí. Mě to netrápí, mě to zatím tak vyhovuje, ale vadí mi, že jsem pro mojí mámu divný. A už si trochu říkám, jestli nemá pravdu. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
404
7.10.21 19:08

Ne nejsi divný, hlavně se do ničeho nenuť, až to přijde, tak to přijde. Na tvém místě bych byl úplně v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10007
7.10.21 19:11

Pošli máti do p*rdele. Není to její starost. Je to tvoje věc a je to úplně jedno kdy o to přijdeš. (Ne 30+ jo, pak už to je hodně divný)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9818
7.10.21 19:16

Matka je nejaka blba, ne? :roll: Chce platit alose na vnouce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.10.21 19:25
@PaníBovaryová píše:
Matka je nejaka blba, ne? :roll: Chce platit alose na vnouce?

Ne to ne, ona nechce vnouče, ona chce abych měl holku, že jinak budu pro každou holku divný a žádnou pořádnou si nenajdu. No ale já teď prostě ještě nechci. Ale taky nechci, aby se tím trápila. Ona si to jakoby dává za vinu. Že to je kvůli tomu, že jsme bez otce a snaží se mě přesvědčit, jak je vztah super, ale mě to zatím vyhovuje takhle. V tom si nerozumíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26506
7.10.21 19:26

Neblaznete. Já mám tři syny, a kdyby to měli stejně, byla bych ráda. Netřeba spěchat a netřeba not holku a sex za každou cenu.
Osobně..můj muž měl první holku v 18, začali jsme spolu chodit na jeho narozeniny. Mně bylo 18 krátce potom. Byl to ideální čas, vzpomínáme na to dodnes a rádi. Byli jsme pro sebe první. A rozhodně jsme byli v partě spíš jedni z prvních, ne posledních, kdo měl stálejší vztah a sex v něm. Znali jsme se už od 16, proběhlo držení za ruku a nějaká pusa, ale bylo to prostě moc brzo. Nebyli jsme zralí ani na vztah ani na sex.
Vůbec si z toho nic nedělej. Ta ona přijde. Na nic netlač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26506
7.10.21 19:27
@Karlosx píše:
Ne to ne, ona nechce vnouče, ona chce abych měl holku, že jinak budu pro každou holku divný a žádnou pořádnou si nenajdu. No ale já teď prostě ještě nechci. Ale taky nechci, aby se tím trápila. Ona si to jakoby dává za vinu. Že to je kvůli tomu, že jsme bez otce a snaží se mě přesvědčit, jak je vztah super, ale mě to zatím vyhovuje takhle. V tom si nerozumíme.

To je její boj. Ty se zaridis podle svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.10.21 19:33
@andelka83 píše:
Neblaznete. Já mám tři syny, a kdyby to měli stejně, byla bych ráda. Netřeba spěchat a netřeba not holku a sex za každou cenu.
Osobně..můj muž měl první holku v 18, začali jsme spolu chodit na jeho narozeniny. Mně bylo 18 krátce potom. Byl to ideální čas, vzpomínáme na to dodnes a rádi. Byli jsme pro sebe první. A rozhodně jsme byli v partě spíš jedni z prvních, ne posledních, kdo měl stálejší vztah a sex v něm. Znali jsme se už od 16, proběhlo držení za ruku a nějaká pusa, ale bylo to prostě moc brzo. Nebyli jsme zralí ani na vztah ani na sex.
Vůbec si z toho nic nedělej. Ta ona přijde. Na nic netlač.

No kéž by tohle máma pochopila, to by jsme si ušetřili hádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
7.10.21 19:38
@andelka83 píše:
To je její boj. Ty se zaridis podle svého.

No ale ne jen její, já to musím poslouchat a vznikají kvůli tomu hádky. Teď mě třeba nechce pustit s kámošema na chatu, mám hlídat sourozence, bude v práci, ale kdyby tam jely holky, tak si to zařídí a bude ráda, že pojedu. Takže mám smůlu, pokud nechci lhát, takže to ovlivňuje můj život, protože jet někam s kámošema je pro ní zbytečnost, to raději půjde vydělávat peníze a já musím hlídat a lhát se mi nechce, protože se do toho zamotám a stejně to pozná hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
7.10.21 19:38

Že nejsi divný ty, ale tvoje máti. Nejak uvízla v totalitě ne? Kdy musela být holka nejpozději v osmnácti těhotná a kluk ve dvaceti v chomoutu. 8o Příště ji nic neříkej. Není to její starost. Já jsem přišla o panenství v devatenácti a nemyslím, že bych o něco přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
117
7.10.21 19:48

@Karlosx Vůbec bych to s matkou neřešila. A pokud do tebe bude takle šít i třeba v přítomnosti nějaké slečny, tak aby se nezalekla a neutekla ti. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9818
7.10.21 20:00

V mé sociální bublině není rodič, co by své dítě pobízel k souložení. Spíš naopak.
Tohle mi přijde přitažené za vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
7.10.21 20:09
@Karlosx píše:
Dobrý den, už tady jednu diskuzi mám, nějak před rokem a ta mi dost pomohla i když se jednalo o úplně jiné téma. Tak zkusím štěstí znovu. Třeba mě uklidníte nebo se dozvím, že je fakt na čase s tím něco dělat. Otázka je už v nadpisu. Za měsíc mi bude 18 a ještě jsem neměl sex. Holku jsem měl rok, ale už spolu nejsme a za ten rok na sex nepřišlo. Ani už nevím proč. Asi to nebylo zásadní. Jen jsme spolu rok chodili, teď spolu už rok nejsme, ale mě to zatím vyhovuje bez holky. Jenom že pro mámu jsem divný. Snaží se mi dohodit holky, které nechci, říká, že když nezačnu teď, že mě žádná chtít nebude a zůstanu na ocet. Myslela si, že jsem s bývalou holkou spal, já jí v tom nechával záměrně, jenže ona začala řešit, jestli mě ona nijak neublížila, jako zesměšnila nebo tak a že určitě nechci další holku. Tak jsem jí řekl pravdu, že ne, že ani nemohla, protože jsme došli nejvíc k líbání. Od té doby to máma řeší ještě víc. Každý den říká, že si musím někoho najít, že je na čase. Už to řeší i s kamarádkou, slyšel jsem je. Ptala se mě, jestli nejsem teplouš. Ne to nejsem. Hodně to řeší a asi jí to trápí. Mě to netrápí, mě to zatím tak vyhovuje, ale vadí mi, že jsem pro mojí mámu divný. A už si trochu říkám, jestli nemá pravdu. Co si o tom myslíte?

Ty nejsi z Vás ten divný. Já mám vztah od 14, ale ten první rok to nebylo jen chození ven se psema, to mě vlastně zajímal více její pes :mrgreen:. Pak se to nějak samo přehouplo, postupně nenásilně. Od těch 16 už to byl vážný vztah se vším, ale bylo to postupné a přišlo to samo. Kdyby to nepřišlo, určitě se nic nestane. Nedovedu si představit, že by mi do tohohle kecala máma nebo táta. Věřím, že kdyby jsme si opravdu tak nerozuměli, nezamilovali se postupně do sebe, tak to jistě nehrotím ani v 18, proč taky, času dost. A určitě není správně v tomhle věku mít vztah jen proto, že jsem frajer, že někoho mám. Vždyť je to úplně zbytečný, na něco si hrát, když to tak necítíš, je to tvoje věc a není na tvém chování nic divného. Kdyby ti bylo 30, tak se asi mámy obavy dají pochopit, ale takto ne. Nic jí příště neříkej a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.21 20:14

Neboj, Ty jsi rozhodně v pořádku. Netlač na pilu. Ono to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
7.10.21 20:16

Podívej prostě je tvoje máma taková. Moje teta o svém synovi (mému bratranci) na rodinných oslavách říkala, že bude asi teplej a že je z toho hrozně špatná. Poslouchali jsme to pořád. Potom si našel holku. Od té doby se usmívá od ucha k uchu. Myslíš, že se omluvila za svoje předchozí chování? Ne, dělá, že nic. Dělá jakoby ty její věčný pomluvy nikdy nebyly.
Takže dokud si někoho nenajdeš budeš asi od mámy otravován těmito řeči, a pak jednou konečně jí spadne kámen ze srdce :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat