Žabomyší války

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 08:29
Žabo-myší války

Zdravím, jdu s k vám vypsat. :zed:
Mám švagrovou, jsme stejně staré a pořád spolu bojujeme. Po smrti tchýně je to o to horší, že se dala do,,její" role. Je to velice arogantní člověk, který se neumí chovat. Má snahu doma vše řídit i když s nima společnou domácnost nesdílí a hlavně jejich finance. Je schopná jim nadat do primitivů, lhářů, sociálů apod. Úcta žádná. Protože madam má tituly?
Měli jsme v poslední době dva spory. V létě jsme u nich chtěli přespat přes víkend vše ok. Spali jsme u ní v pokoji, vše jsem uklidila, postele svlékla a vyprala. Když se švagrová vrátila vše bylo špatně, jela si stěžovat tetičce, že jsme u ní spali, že tam jsme celý víkend a s ničím nepomůžeme apod. Kdykoliv jsem se babičky zeptala jestli můžu s něčím pomoc bylo mi řečeno, že si to udělá švagrová, že radši ne, že by se zlobila. Druhý den šla přeprat již vyprané povlečení. Pak nafraná gruntovala :roll:
Od té doby si pokoj zamyká, řekla nám abychom jezdili o víkendu jen na jedno odpoledne, že je babička unavená, že jim tam nemůžeme dávat hlídat děti apod. :nevim:
Babička s taťkou, ale rádi hlídají, zvládají to a na oběd nás zvou každý víkend. :nevim:
Vše vyvrcholilo tuto sobotu, švagrová se u nás nečekaně objevila přededveřmi, o nic nejde, v žertu ji povídám jestli nemohla zavolat předem, že máme návštěvu a chystáme se pryč. Ihned na mě spustila, že se předvádím před našima. Oponovala jsem jí, že to s našima nesouvisí, ale když mi respektujeme její nesmyslná přáni ohledně její babičky a taťky tak proč ona se nemůže ozvat, že se staví. No udělala z toho scénu plnou slziček, jela si stěžovat opět tetičce takže jsme opět špatní. Teď mě ignoruje.
Mě to mrzí kvůli manželovi, ale od člověka, který v životě nic nezažil, všichni ho drželi do poslední doby za ručičku mě to teda štve, my tituly nemáme takže ji nejsme dost dobří? Máme tu nejbližší příbuzné a musíme se domlouvat s ní zda tam můžeme? A co děti? 4 roky jsem poslouchala jak jim odpírám vnoučata a teď zse, že je tam nemohu dát?

Co si o tom mám myslet? Co mám dělat?

Příspěvek upraven 14.12.16 v 08:37

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tapa
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 14.12.16 08:34

Proboha oprav si nadpis :zed:

Jana525
Závislačka 4874 příspěvků 14.12.16 08:34

Svagrovy je mi lito. Je to podle me chudak, ktery nema vlastni zivot a tak resi zivot ostatnim. V podstate bych k ni pristupovala jako k nemocnemu cloveku a jeji rady bych poustela jednim uchem dovnitr a druhym ven.
Chudak i babicka s tatkou, pokud chapu dobre, ze s ni ziji pod jednou strechou.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 14.12.16 08:37

A proč to resis se švagrovou, bych ji ignorovala a bavila se s tatkou a babi :nevim:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 14.12.16 08:37

Domlouvat se s nimi, ne s ní. Ja svou švagrovou taky nemusím, veškeré věci řeším s bratrem, ne s ní. Mimo téma, ale nedá mi to. Ty valky jsou žabo-myší. :-)

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 08:39

@Jana525 ona bydlí a pracuje přes týden jinde, ale víkendy tráví doma. My to k nim máme 12km a ani na nákup je vzít nemůžeme protože čekají až přijede ona a pojede nakoupit

karlle

@catherine100 protože udělá scénu nejdřív jim, pak u nás

karlle

@Tapa :oops: sorry

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 08:40

@ProfZav když manžel mi pak řekne, že je jako mezi mlýnskými kameny.

Opraveno :oops:

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 08:42

@Jana525 ale ano bydlí v podnájmu ještě s někým, chodí 1.rokem do práce, nemá partnera ani děti.
Napadlo mě, že i třeba žárlí.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 14.12.16 08:44

@karlle tak bych řekla tátovi at si ji srovná, oni ze k vám můžou kdykoliv, ale vy tam jezdit nebudete…teda měl by to vyřešit manzel

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 08:46

@catherine100 to je právě to, že on pro klid neřekne nic a táta taky ne radši si nechají nadat :nevim:

Právě, ale mě to štve. :nevim:
Ona si neuvědomuje, že táta ani babička tady věčně nebudou, že jednou si zbudeme jen my. Neví jaké to je nikoho nemít nebo mít rodinu tak vzdálenou. Zatím měla vždy za kým jít, s kým se poradit, s kým sdílet.

chtěla bych aby věděla, že za námi může přijít

Příspěvek upraven 14.12.16 v 08:59

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 14.12.16 08:49

..ignoruj ji, spete u nich v mistnosti urcene vam, odmitej cokoliv ti bude nabizet at ti nic zpetne nevycita, rekni ji at si hledi svyho, zbytek si musi vyresit manzel… jestli je to chuderka co nema vlastni zivot ji neopravnuje k tomu, cpat se do cizich zivotu, naopak je cas s ni jednat narovinu aby pochopila, ze se s ni nikdo uz mazlit nebude, treba dospeje.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 14.12.16 08:51

@karlle no tak bohužel jsou dospělí, ja bych si nějakou švagrovou ničit nervy nenechala…prostě bych predevsrmi řekla, ze buď se srovná a nebo vás tam neuvidí…případně jestli to manzel neumí řešit, at si jezdí s dětmi sám

karlle
Kelišová 6220 příspěvků 14.12.16 09:02

@AndelaCerna přesně žije v iluzi, tetičky ji radši politují než by ji řekli upřímnou pravdu.My jsme s manželem 13lt už máme ledascos za sebou, prošli jsme si různými situacemi a komplikacemi jak zdravotními tak finančními.
Je nám líto, že pro ní nejsme jako rodina dost dobří.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >