Začátek užívání anitidepresiv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 21:49
Začátek užívání

Ahoj Uz několik let užívam antidepresiva pram 20mg.(agorafobie, obsedantne kompulzivni porucha). Už mi bylo ok takže jsem poslední půl rok vynechavala lék a zapominala, vzala jsem si když sem si vzpomněla(nic mi nebylo). 3tydny užívám zase jak mám každý den a začalo to znova ale hůř. Měla jsem nejdříve pocity jako by jsem to nebyla já a bala jsem se že je to depersonalizace a potom začali za pár dní hrozné úzkosti celý den. Tak včera mi paní doktorka nasadila velaxin 75mg a rivotril, s tím že pram už nepomáhá jak jsem ho užívala špatně. Mám v sobě 5 lék a bušení srdce a ty velké úzkosti přestali trochu, teda když někam jedu tam je mám. Ale úzkost jako taková tu mám pořád.. Takové myšlenky že nic nemá cenu že jakoby nejsem na světě nebo že to nejsem já… Celý dny jen sedím doma a koukám na televizi.. Prostě nemám žádnou budoucnost a furt takové pocity a ta úzkost.. Pak dostanu šílenej strach… Například chtěla jsem zhubnout a teď mi to je jakoby jedno.. Jako by svět neměl cenu nebo něco takovyho já nevím co stím :( moc děkuji jestli někdo poradí

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 22:11

Poradila bych se s odborníkem, terapeut, psychiatr

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 22:33

Ano to jsem byla před 5ti dny, píšu to tam že mi dala jiné léky

Váš příspěvek
Reklama