Začíná mimi klesat?

71
6.1.05 11:14

Začíná mimi klesat?

Čauko holky,

žádám Vás o radu. Jsem ve druhém těhotenství, mimi bude první. Od 1.1.05 jsem měla 3 dny silné bolesti v pravém třísle, které se dostaly až na konečky prstů, nepostavila jsem se na nohy, trochu pomohla přiměřeně teplá lázeň. Dr. mi řekl, že se mám pozorovat. Včera to přestalo a za to mě bolí celé pánevní dno se stydkou kostí a zadek. Ve dne s sebou malý až moc mrská(má to být ryba)-pohyby jsou bolestivé, mám pocit, že vodní airbag nefunguje, v noci mě sice nechá spát, ale budím se opět silnýma bolestma po stranách v zádech. Jsem nevyspalá a už i trochu otrávená. :? To, co jsem teď popsala, má něco společného s klesáním, jestli ano, není to brzo?
Moc Vám všem děkuju za odpovědi
Iva a Michael 32tt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

137
6.1.05 11:42

Ahoj Merlinko, ja myslim, že to co popisuješ nemá s klesáním mimíska nic společného. Mezi příznaky patří hlavně tlak na močový měchýř, někdy mírné bolesti v kříži, ale to je individuální a pokud se mamince ke konci těhotenství špatně dýchalo, tak by mela pocítit ulevu co se tyče dýchání. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.1.05 11:50

Ještě jsem zapomněla napsat, že pokud jsi prvorodička, tak by miminko mělo začít sestupovat do pánve kolem 36 tt. Ve 32 tt. se mi to zdá dost brzy :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.1.05 11:51

Ještě jsem zapomněla napsat, že pokud jsi prvorodička, tak by miminko mělo začít sestupovat do pánve kolem 36 tt. Ve 32 tt. se mi to zdá dost brzy :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama