Začneme se snažit v roce 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarka1993
Povídálka 41 příspěvků 07.02.19 21:01
Začneme se snažit v roce 2019

Ahooj, tak je to jasný. Dnes jsme si s přítelem řekli, že se v dubnu začneme snažit. Musím říct, že doteď jsem měla trochu pochyby zda jsem připravená, ale najednou to ze mě padlo a neskutečně se těším. :srdce: Má někdo stejné plány pro rok 2019? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuza92
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 07.02.19 21:08

Ahoj, my se chtěli začít snažit po létě. Ale nakonec jsme si řekli, že není na co čekat, že to může stejně chvíli trvat a posunuli jsme to taky už na duben :) . Tak přeji brzy úspěch :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:41

Také je to v planu na konci praznin. Do dalšího roku třeba vkročíme tři. Všechno v klidu.

CoCo93
Povídálka 45 příspěvků 07.02.19 21:53

Taky máme v plánu duben/květen. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 22:13

U nás to vypadá na snažení od července. Tak uvidíme, jestli to vyjde.

CoCo93
Povídálka 45 příspěvků 08.02.19 10:44

Připravujete se nějak na to?

zuza92
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 08.02.19 16:39

@CoCo93 my ne. Zatim necháme volný průběh. Ale u nás to bude už druhé.

CoCo93
Povídálka 45 příspěvků 08.02.19 19:25

@zuza92 My první :) začínám jíst kyselinu listovou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 19:31

@CoCo93 ne. Maximálně psychicky :lol: Ale my už máme 2 děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 11:25

Přidávám se k vám, holky, chystáme to cca na červen, max. prázdniny :mavam:

Titta
Kecalka 300 příspěvků 10.02.19 19:56

Ahoj, tak se taky přidávám :mavam: my máme v plánu zhruba květen/červen . Od příštího měsíce budu užívat kyselinu listovou a už doma teda jedno malé ditko máme :D začínáme docela těšit :dance:

Ufinka87
Stálice 90 příspěvků 15.02.19 22:10

U nás je v plánu snažení už na konci tohoto měsíce…Mám posledních 6 pilulí a pak hurááá na to… Beru listovku…Už jsem jednou před několika lety potratila tak snad bude vše ok…

Titta
Kecalka 300 příspěvků 16.02.19 20:06

@Ufinka87 tak to už je brzy :potlesk: budu držet palce aby to klaplo, a děti teda ještě žádné nemas?

Ufinka87
Stálice 90 příspěvků 17.02.19 16:35

@Titta Zatím žádné robátko nemám… Už jsem jednou cca před 8 lety potratila nečekané těhotenství… A když řeknu že jsem byla a jsem ráda že to tak dopadlo tak by mě spousta holek poslala k čertu… Bohužel to bylo s absolutně neschopným rádoby otcem… Plácala jsem se v tom 9 let a nakonec jsem našla sílu ho opustit… Musela jsem vyměnit tatínka… No a teď mám strach že mě za to ten nahoře potrestá, když jsem se k tomu takto postavila… Jelikož věřím na věci mezi nebem a zemí :,( Snad bude vše v pořádku a nebudeme čekat moc dlouho… Jelikož jsem už starší kus… Táhne mi na 32 :?

CoCo93
Povídálka 45 příspěvků včera v 07:16

Holky, tak mi jsme to včera už zkusili. Vlastně úplně poprvé. Nejspíš se to na poprvé nepovede, protože mám i po ovulaci, ale co kdyby :mrgreen: Mám hrozně dobrou náladu a dobrý pocit. I když musím říct, že včera večer než jsem usinala, tak se mi v hlavě honily myšlenky, co když se to povede a já budu v tom. Trochu panika a zároveň touha. Což se nedivím, občas si přijdu jako nejvic nerozhodný člověk na světě. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >