Žádná energie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 11:46
Žádná energie

Ahoj maminky. Chtěla bych se zeptat, zda jsem jediná kdo je z toho těhotenství tak sesypanej, nebo je tu ještě někdo. Miminko jsem vždycky strašně chtěla a věděla jsem že to doprovází spoutu problémů a nevolností a mnoho dalšího, ale že z toho budu tak psychicky vyčerpaná jsem nečekala.
Nikdy jsem neměla ráda když mi bylo jakkoliv špatně, nesla jsem to špatně a modlila se ať se mi aspoň trochu uleví (asi jako každý). Ale vzala jsem nějaký prášek a úleva se dostavila. Teď trpím hned od rána nevolnostmi, které mě i probudí. Nemám chuť k jídlu, ze všeho se mi zvedá žaludek i z obyčejné vůně z lozniho prádla. Tyto nevolnosti me provází cely den az do večera. Navečer se trochu uklidní, ale od rána je to zase ta stejná pohádka. Jsem z toho opravdu vyčerpaná a nemám energii ani chuť na nic jiného než jen ležet. Což ale není možné protože mám spostu povinností, manžela, práci. :?

Reakce:
brumi
Kelišová 6598 příspěvků 31.12.18 11:53
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Chtěla bych se zeptat, zda jsem jediná kdo je z toho těhotenství tak sesypanej, nebo je tu ještě někdo. Miminko jsem vždycky strašně chtěla a věděla jsem že to doprovází spoutu problémů a nevolností a mnoho dalšího, ale že z toho budu tak psychicky vyčerpaná jsem nečekala.
Nikdy jsem neměla ráda když mi bylo jakkoliv špatně, nesla jsem to špatně a modlila se ať se mi aspoň trochu uleví (asi jako každý). Ale vzala jsem nějaký prášek a úleva se dostavila. Teď trpím hned od rána nevolnostmi, které mě i probudí. Nemám chuť k jídlu, ze všeho se mi zvedá žaludek i z obyčejné vůně z lozniho prádla. Tyto nevolnosti me provází cely den az do večera. Navečer se trochu uklidní, ale od rána je to zase ta stejná pohádka. Jsem z toho opravdu vyčerpaná a nemám energii ani chuť na nic jiného než jen ležet. Což ale není možné protože mám spostu povinností, manžela, práci. :?

neboj nejsi v tom sama, první těhu jsem měla super ani jsem o něm nevěděla a tak jsem se těšila na durhé že bude zase ok, no jako zákon schválnosti jsem na tom byla úplně stejně jako ty do toho už jedna doma v té době 5 let,takže taky ležení ani omylem,každý večer jsem si přála už ať proboha rodím nebo se zblázním, bylo to velmi vyčerpavající,je­likož to trvalo až někdy do ca 7 měsíce, každé ráno jsem nenáviděla,ale pak to naštěstí začalo ustupovat, také je třeba vyzkoušet co ti aspoň trohu uleví od nevolnosti, různé jídlo, čaje, nápoje,mě dost pomáhalo na to nejhorší gaviscon a musela jsem co půl hod sníst aspoň dva piškoty a ledová cola po locích,unavená jsi né jen z psychiky ale i z toho že moc nejíš pokud máš takové nechutenství.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 12:10

@brumi jo taky se těším až to mrně ze me vyleze a zas se budu cítit fit :D
Až do 7. měsíce? 8o tak jestli tohle bude trvat ještě 5 měsíců každý den, tak se asi opravdu zbláznim :D 8o
Snažím se najít cokoliv, co mi uleví. Zatím jsem nic nenašla. Bojím se ale, ze když do sebe dostanu denně jogurt a rohlík a par menších soust oběda, že to nebude dobré pro to miminko :(

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 31.12.18 12:15
@Anonymní píše:
@brumi jo taky se těším až to mrně ze me vyleze a zas se budu cítit fit :D
Až do 7. měsíce? 8o tak jestli tohle bude trvat ještě 5 měsíců každý den, tak se asi opravdu zbláznim :D 8o
Snažím se najít cokoliv, co mi uleví. Zatím jsem nic nenašla. Bojím se ale, ze když do sebe dostanu denně jogurt a rohlík a par menších soust oběda, že to nebude dobré pro to miminko :(

neboj miminko si vezme z tvých tělesných zásob dostatek,ale samozřejmě bude dobré jíst co nejvíc v rámci možností,třetího mám doslova jen na čokoládě a ruském vejci a je to pěkný čipera narozený přesně 38 tt s 2980g :) . Ale jestli jsi v druhém t.t. tak to ještě chvíli vydrž ony jsou ty první tři vážně hodně zlomové a nejhorší…sestra zase musela jen co otevřela oči dát pár soust suchého rohlíku jinka jí bylo celý den zle, u druhé zase nesnesla skoronic a v den porodu měla o 5kg míň než před těhu. Vím že to zní asi jako volovina ale hodně mě drželo nad vodou právě opak toho co jsem chtěla, čím víc jsme se zaměstnávala tímmíň jsem myselala na to že mi je zle a díky tomu jsem to zvládla, nejhorší bylokdyž byla starší u rodičů a já mohla právě ležet to mi bylo snad 2× hůř v tom klidu

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 31.12.18 12:26

to prejde. mne nebylo spatne tak,ze bych zvracela,ale vse jsem citila nejak vic a hrozne veci nebo mist mi smrdelo..treba nase kuchyne..omit­ka..v praci chodba.asi ve 14tt tyhle priznaky zmizely :palec: a unava taky presla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >