Záhada návštěv profilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:03
Zahada návštěv profilu

Zdravím, řeším tady s jednou uživatelkou záhadu hlavolamu. Od začátku mé registrace pozoruju na svém profilu, že na něj chodí jedna nejmenovatelá uživatelka. Rozhodně by vedla můj žebříček návštěv, protože nikdo jiný u mě tolikrát nebyl. Dnes jsem jí poslala SZ, abych se zeptala, jestli něco nepotřebuje, když jí mám každou chvíli na profilu (říkala jsem si, že se třeba obává mi napsat SZ, tak na sebe upozorňuje tímto způsobem) :P. Psala mi, že vůbec netuší, že u mě byla na profilu.
Tento dotaz pokládám, protože mě zajímá, jestli se to děje ještě někomu jinému a proto, že jsem baba zvědavá a ráda bych věděla, jak vlézt někomu na profil tak, aniž bych si toho všimla, že jsem mu vlezla na profil.
Nejde o život. Pokud někdo vyhodnotí můj dotaz jako ptákovinu, tak ať to klidně smaže. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

RoseK
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 10.01.18 21:07

@Černá vdova mně se stává, že občas na mobilu v diskuzi kliknu a ještě než se mi to načte, tak dávám zpět. Takže kolikrát opravdu nevím, u koho šmíruju.

Malaga
Generální žvanilka 23732 příspěvků 10.01.18 21:09

Tak já přiznávám, že jsem se teď skočila na tebe mrknout, jestli tam nemáš třeba něco, co by stálo za opakovaná shlédnutí ;) :kytka:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9203 příspěvků 10.01.18 21:09

Tak ja kolikrat na mobilu prstem tuknu misto citovat nebo editovat na ikonu. Pokud ma nekdo mensi display, muze se to stat, zvlast pokud navstevujete stejne diskuze a ona na tebe reaguje, je to vysvetleni casteho poctu. Zahadu jsem v tom nikdy nehledala a doufam, ze ani nikdo v mych eventualnich prekliknutich.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 10.01.18 21:09

Tak nediskutuješ třeba hodně v nějaké její oblíbené diskusi? Nebo nemáš nějaké inzeráty na bazárku? Že by si třeba myslela, že když na tebe klikne, tak se jí zobrazí tvoje inzeráty (což tedy nevím, jestli tak funguje, nebo ne)?
Já jsem takhle na něčí profil klikla omylem asi třikrát (na různé profily)…

Ale je to trochu zvláštní. :think: Hlavně si asi myslím, že dotyčná neví, že to ten člověk pozná. Jinak by jí to bylo blbý, ne? :think:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32953 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 21:10

@Černá vdova návštěvy na profilu fakt neřeš

Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:11

@RoseK To by mohlo být ono. Já vlezu na profil v okamžiku, kdy se netrefím na obálku, když chci někomu poslat SZ :mrgreen:.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43234 příspěvků 10.01.18 21:11

Obcas se taky prekliknu, kdyz odpovidam.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 10.01.18 21:12

@Černá vdova
Nejsem to já? :oops: Ne SZ nemám :lol: Už 2 měsíce jsem v nemocnici a zabíjím čas tady na diskusích. V nonstop stavu ležacím se mi hrozně špatně píše a pořád se uklikávám a lezu tím tady ženám na profily. Nechca. A moc se omlouvám :oops:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 10.01.18 21:12

@Černá vdova
mě navštěvuje hodně lisí po sobě ale nikdo opakovaně.. ted se cítím ošizená bek… totiž mek :,( :,( :,(

Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:12
@matkabagristy píše:
@Černá vdova návštěvy na profilu fakt neřeš

jen mě to zajímá, nechystám trestní oznámení :P.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 10.01.18 21:13

@Černá vdova staci, abyste se potkavaly v nejake diskuzi a na mobilu je to hned. Take casto kliknu nekomu na profil, hned davam zpet, necekam ani, az se profil nacte.

Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:13
@klamonožka píše:
Tak nediskutuješ třeba hodně v nějaké její oblíbené diskusi? Nebo nemáš nějaké inzeráty na bazárku? Že by si třeba myslela, že když na tebe klikne, tak se jí zobrazí tvoje inzeráty (což tedy nevím, jestli tak funguje, nebo ne)?
Já jsem takhle na něčí profil klikla omylem asi třikrát (na různé profily)…Ale je to trochu zvláštní. :think: Hlavně si asi myslím, že dotyčná neví, že to ten člověk pozná. Jinak by jí to bylo blbý, ne? :think:

Teď jsem pár dnů nenapsala žádný příspěvek, i když se s tou dotyčnou občas někde potkám. Proto je mi to divné ;).

Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:14
@jdukolem píše:
@Černá vdova
mě navštěvuje hodně lisí po sobě ale nikdo opakovaně.. ted se cítím ošizená bek… totiž mek :,( :,( :,(

Já jich zas tolik nemám, proto mám přehled. Víckrát fakt jen ta jedna. :mrgreen:

Echt Kelišová 8076 příspěvků 10.01.18 21:17

@Kelliee Nejsi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama