Zahlenění, jak s ním pryč?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
PID
726
21.12.14 14:58

@markytk my jsme zabal delali takto: rozetreli jsme na pecici papir nebo voskovy papir sadlo, dali na hrudnik, pres to sacek nebo kousek igelitu, na to neco tepleho, treba plenu nebo teplou salu. Proste at je to v teple. Nechavali jsme pres noc.
Ale uz jsem cetla, ze to holky delaji i s olejem.
V lekarne se da koupit i mast Psi sadlo, obsahuje bylinky, maze se na hrudnik, ale to se dvouletemu jeste bojim dat. :nevim: mozna existuje nejaka mast i pro deti, nevim, treba nekdo poradi nebo vyzkousel i to Psi sadlo na diteti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek