Zahlenění u 7 měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 09.12.18 09:49
Zahlenění u 7 měsíční

Holky, snad mi zase poradíte.. :kytka:
Dcerka, 7 měsíců, už cca 14 dní trpí rýmou a zahleněním a nemůžem se toho zbavit :zed:
A to se snažím, ať doma nemáme přetopeno, vzduch zvlhčuji, větrám. Používám na zvlhčení během dne mořskou vodu, poté odsáváme odsávačkou na vysavač a pak použiju kapky na rýmu a uvolnění (ale u nich nemám moc pocit, že by jí ulevily). Ale rýma neustupuje, kolikrát dýchá pusinkou, je mi jí líto.. :? Zvládá to dobře, ale pořád chrčí a přijde mi, že už to trvá moc dlouho.. :cert: Teploty nemá ;)
Osvědčilo se, prosím, někomu něco? Moc díky :kytka:

Přečtěte si článek: Rýma u kojence: Čas na kapky, teplo a klid

Reakce:
Zwetta
Kecalka 494 příspěvků 6 inzerátů 09.12.18 16:44

Nikdo žádné zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >