Zajímala by Vás tato práce?

Anonymní
4.11.19 21:36

Zajímala by Vas tato práce?

Ahoj všem. Chci si udělat průzkum. Zajímala by Vas pracovní pozice: Pracovník v sociálních službách s dětmi i dospělými s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením(včetně PAS a psychiatrických poruch), výkon práce i o víkendech, případně noční. Požadavek ŘP sk. B, za prácí nutno dojíždět(samota). 5 týdnu dovolené, 22 000 hrubého (max 24).
Měli byste o něco takoveho zájem? Aktovizace, hygiena, dohled, přenášení, kompletní péče prostě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5933
4.11.19 21:39

Za dvojnásobný plat bych o tom začala uvažovat. A to myslím vážně, jsem z oboru a za tyhle peníze nevím, kdo by to šel dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 21:39

Jezdit někam do vybydlenyho statku k cikánům nebo white trashy, v sobotu o půlnoci a za 17 tisíc? Spíš ne, děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 21:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Chci si udělat průzkum. Zajímala by Vas pracovní pozice: Pracovník v sociálních službách s dětmi i dospělými s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením(včetně PAS a psychiatrických poruch), výkon práce i o víkendech, případně noční. Požadavek ŘP sk. B, za prácí nutno dojíždět(samota). 5 týdnu dovolené, 22 000 hrubého (max 24).
Měli byste o něco takoveho zájem? Aktovizace, hygiena, dohled, přenášení, kompletní péče prostě.

Jelikož je tahle práce dost psychicky i fyzicky náročná, tak za 22 000 hrubého by mě nezajímala. Plus teda není uvedeno, jestli by se musel používat vlastní automobil, to je další mínus. Víkendy, další mínus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26942
4.11.19 21:44

Za tak málo peněz to asi nebude zajímat nikoho. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4757
4.11.19 21:45

Ne. S dvojnásobným platem bych o tom začala možná uvažovat.

Aha, i víkendy a noční? Tak ne ani s dvojnásobným platem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 21:45

@Karleon díky za reakci, můžeš prosím upřesnit s jakou cílovou děláš? :palec:
Tohle je pracovní pozice kterou Teda u nás mají všichni a od ledna rozšiřujeme kapacitu a všude máme tenhle inzerát… Já bych to už dělat nešla, asi ani za dvojnásobný plat. Budu končit už fakt nemůžu, ale pochybuji, že se někdo v dnešní době najde.

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.19 21:50
@Anonymní píše:
@Karleon díky za reakci, můžeš prosím upřesnit s jakou cílovou děláš? :palec:
Tohle je pracovní pozice kterou Teda u nás mají všichni a od ledna rozšiřujeme kapacitu a všude máme tenhle inzerát… Já bych to už dělat nešla, asi ani za dvojnásobný plat. Budu končit už fakt nemůžu, ale pochybuji, že se někdo v dnešní době najde.

Takže jestli je takhle nějak vypodobněn ten inzerát, tak tam bych nešla ani omylem. Mě to přijde, že tam není nic co by budoucího uchazeče motivovalo, aby vůbec zvedl sluchátko. Práce zátěžová, žádný pořádný peníz..ten inzerát je spíš demotivující

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
4.11.19 21:57

Tak já jako PSS u mentálně postižených pracuju, ale u nás jsou teda platy o dost vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2780
4.11.19 21:59

Ne. Ani za xnasobek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17410
4.11.19 22:00

Ne do toho bych nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9415
4.11.19 22:16

Nee. nesla. a tuplem ne za tyhle peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.19 22:23

Všem moc děkuji za reakce, čekala jsem je. Jen si v praxi overuji naivitu naší sefove :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2016
4.11.19 22:24

Ne, ne, ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
4.11.19 22:36

Já dělám s dospělými s onemocněním nebo poraněním mozku, víkendy volné, svátky volné a peněz víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama