Zákazníci do eshopu

9.2.21 22:08

Zákazníci do eshopu

Zdravím
Rozjela jsem nový e-shop
Najdete v něm svíčky, mýdla, vonné vosky a samozřejmě budou i další produkty :)
Ale teď aby to fungovalo musím sehnat zákazníky, aby nakoupili a třeba doporučili dál

Jak bych to měla udělat??

Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1078
9.2.21 22:10

Zaplatit si reklamu, sdílet na fb, psát články s proklikem na web, točit videa atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24888
9.2.21 22:10

@Elizabeth98 zaplať si reklamu. To je základ a dobře funguj, to je další dobrý pilíř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 22:13

@lleennttiillkkaa reklamu jsem chvíli měla, lidí se připojovaly do mé skupinky na fb…
Ale zatím nebyly na eshopu
Jinak aktivní jsem furt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 22:14

@FraDeu myslíte natočit video třeba produktů a sdílet na fb??
Aktivní jsem furt
Jen nemám nápady jak lidi, dejme tomu nalákat na eshop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
9.2.21 22:18

@Elizabeth98 taky zalezi, jestli je zajem o sortiment, ktery nabizis, a jaka je konkurence. Poloz si otazlu, proc bych mela nakoupit prave u tebe? Svicek a mydel je vsude habadej, pokud nejde o neco specialniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 22:32

@malákráličice
Joo to si říkám furt…Ale je na světě milion lidí, kteří furt nakupují

A takové věci lidí nakupují furt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
9.2.21 23:21

@Elizabeth98 ale objednavaji je pres eshop? Tezko nekdo objedna jen jednu svicku, to se mu nevyplati platit postovne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
10.2.21 06:46
@Elizabeth98 píše:
@lleennttiillkkaa reklamu jsem chvíli měla, lidí se připojovaly do mé skupinky na fb…
Ale zatím nebyly na eshopu
Jinak aktivní jsem furt

To je reklama k prdu. Navic na tom FB clovek musi vysypat hodne penez, aby to melo efekt. Zaplati si heureku, zbozi na seznamu apod. srovnavace. Tam budes mit primo prokliky na eshop.

Kazdopadne jak tu nekdo psal, PROC by mel clovek nskoupit zrovns u tebe a tvoje zbozi. Odpoved " ze to kupuje mraky lidi" je k nicemu. To kupuji i toaletni papir a na eshopu bys jej asi nikdy neprodala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 08:08

@Cenarius
Na tu Heureku jsem se dívala

Proč by měli u mě nakoupit??

Tak že je to domácí výroba třeba ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 08:09

@malákráličice proto je potřebuje člověk dovést na e-shop, jenomže ho nikdo nerozkliknul ještě
Přitom na stránce jde vidět a upozorňují tam furt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
10.2.21 08:40

@Elizabeth98 hlavně, až budeš třeba dělat SEO, tak nepoužívej slovíčko „furt“. Máš jej snad v každém příspěvku.
„Jinak aktivní jsem furt“
„A takové věci lidí nakupují furt“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
10.2.21 08:44

A přes skupinku na FB nakupují nebo jen koukají? Jestli funguje prodej přes skupinu, proč je tlačit do e-shopu? A pokud nefunguje prodej přes skupinu, tak kliknutí na e-shop moc nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6923
10.2.21 08:45
@Elizabeth98 píše:
@Cenarius
Na tu Heureku jsem se dívala

Proč by měli u mě nakoupit??

Tak že je to domácí výroba třeba ne

Domaci svicky delaji a prodavaji mraky lidi. To neni duvod k tobe na eshop jit a nakupovat. Navic tedka v dobe corony jsou toto prvni veci, ktery clovek proste nemusi nakupovat, kdyz chce usporit penize.

Jsou to nejaky extra zdobeny? Nejake originalne tvarovane? Proste to musi byt neco, co se jinde nenajde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
10.2.21 08:46

@Elizabeth98 co nějakou tu soutěž, jak bývá na FB, sdílíš, lajkneš, navštívíš web, kde najdeš odpověď na otázku, označíš dvě kamarádky, které by si tu úžasnou vonnou relaxační svíčku zasloužily a někdo ji vyhraje? Na to reaguje celkem hodně lidí, jak je něco zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat