Zákrok s páskou TOT - stresová inkontinence

Anonymní
7.6.24 12:53

zákrok s páskou TOT - stresová inkontinence

Ahoj, prosím o radu. 30.5. jsem podstoupila zákrok páskou TOT kvůli stresové inkontinenci, který jsem podstoupila jsem v Gyncentru, Praze. Nic moc mi toho neřekli a tam kdo má případnou zkušenost. Dnes je 7.6. a stále slabounce krvácím, špiním. Musím si měnit slipovku cca 1-2 hodiny. Máte někdo zkušenosti, prosím? Na kontrolu jdu až 18.6., kde se na potřebné zeptám.

  1. špinila, slabě krvácela jste některá po zákroku?
  2. jste spokojené, že jste zákrok podstoupily a obtíže ustoupily?
  3. za jak dlouho jste se vrátili k běžnému životu – tj, sport, koupání, tahání břemen nad 5 kg?
  4. návrat k pohl. Styku?

Doktor mi říkal, že zvedání nad 5 kg a sport za 3 měsíce. Na netu jsem našla kratší časy 😊.

Děkuji za případné osobní zkušenosti.

Lucka

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80265
7.6.24 13:59

Muzes se mi ozvat v SZ, prosím?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty