Ahoj, prosím o radu. 30.5. jsem podstoupila zákrok páskou TOT kvůli stresové inkontinenci, který jsem podstoupila jsem v Gyncentru, Praze. Nic moc mi toho neřekli a tam kdo má případnou zkušenost. Dnes je 7.6. a stále slabounce krvácím, špiním. Musím si měnit slipovku cca 1-2 hodiny. Máte někdo zkušenosti, prosím? Na kontrolu jdu až 18.6., kde se na potřebné zeptám.
špinila, slabě krvácela jste některá po zákroku?
jste spokojené, že jste zákrok podstoupily a obtíže ustoupily?
za jak dlouho jste se vrátili k běžnému životu – tj, sport, koupání, tahání břemen nad 5 kg?
návrat k pohl. Styku?
Doktor mi říkal, že zvedání nad 5 kg a sport za 3 měsíce. Na netu jsem našla kratší časy 😊.
Ahoj, prosím o radu. 30.5. jsem podstoupila zákrok páskou TOT kvůli stresové inkontinenci, který jsem podstoupila jsem v Gyncentru, Praze. Nic moc mi toho neřekli a tam kdo má případnou zkušenost. Dnes je 7.6. a stále slabounce krvácím, špiním. Musím si měnit slipovku cca 1-2 hodiny. Máte někdo zkušenosti, prosím? Na kontrolu jdu až 18.6., kde se na potřebné zeptám.
Doktor mi říkal, že zvedání nad 5 kg a sport za 3 měsíce. Na netu jsem našla kratší časy 😊.
Děkuji za případné osobní zkušenosti.
Lucka