Zakynthos 2020 s dětmi

9695
13.1.20 18:21

Zakynthos 2020 s dětmi

Zdravím,
projela jsem zdejší diskuze, ale po prozkoumání nabídek cestovek jsem stejně tam kde jsem byla. Ráda bych na Zakynthos během letních prázdnin (jindy to opravdu nejde) se sedmiletým potomkem. Ideálně blízko pláže vhodné pro děti, s all in. Spíš klidnější lokalita, ale aby bylo kam zajít třeba večer na zmrzku. Prostě nebýt úplně vytržení z civilizace. Líbil se mi hotel Louis Zante Beach-ten je kousek bokem v Laganas, ovšem ten je cenově jinde :roll:
Máte někdo nějaký tip, kde se vám líbilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4785
13.1.20 18:33

@Veve79 už jsem to tu psala, byli jsme v srpnu s 6 a 9 letým v Arion resort a naprostá spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
13.1.20 18:35

@HankaHK u něj mám poznámku, že je daleko :think: asi od pláže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4785
13.1.20 18:46

@Veve79 nevím co je u tebe daleko, šli jsme asi 5 minut, což nám nedělalo problém i 2× denně, pláž příjemná a navíc zdarma slunečník a lehátka, i když byly postarší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
13.1.20 18:53

Na zakynthos jezdim rada, Laganas neni pekna lokace, jezdi tam hodne anglicanu, kteri delaji neskutecny bordel.

Na Zakynthosu doporucuju poloostrov Vassilikos, jsou tam nejkrasnejsi plaze, je tam relativni klid. Osobne jezdime do hotelu Koukis beach, je to primo u plaze, pokoje jsou ciste a plaz je v chranene zatoce s velmi pozvolnym vstupem do more. Nicmene, neni to all inclusive. Je moznost varit si na pokoji (coz je to, co my vyuzivame, ja varim rada, takze to preferuju) a hotel ma svoji vlastni tavernu, kde se da dobre najist na relativne rozumne ceny.

Pokud te Vassilikos nezaujme, jeste jsou pekne hotely na severo-vychode ostrova. Neni to frekventovane otravnymi turisty typu chlastajici anglan, plaze jsou spis syrove a minimalisticke a more byva dost rozbourene (vlny), nicmene ma to svou krasu a je tam klid.

Tot moje doporuceni. Plaz v Laganas jsem videla, to same Kalamaki. Ty plaze jsou spinave, nepekne a ja bych se tam nekoupala ani za zlate tele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3476
13.1.20 19:13

My jsme byli v hotelu Planos - pláž cca 5-10 min klidné chůze, hotel klidný, velmi příjemný personal, do městečka kousíček - chodili jsme každý večer. Za nás nejlepší dovolená zatím. Bylo tam i AI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
13.1.20 19:17

Poseidon Beach v Laganasu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
13.1.20 19:24

@HankaHK ok, díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
13.1.20 20:36

Na Zakynthosu jsem byla několikrát. Laganas je rušné letoviako, Kalamaki klidnější. Pláže tam jsou písečné s velmi pozvolným vstupem do moře a směrem ke Kalamaki jsou opravdu čisté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
13.1.20 21:05

Luis Zante je Top :palec: Celkem fajn je i Golden Sun hned vedle v Kalamaki (byla jsem v obou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
13.1.20 21:09
@warita píše:
Na zakynthos jezdim rada, Laganas neni pekna lokace, jezdi tam hodne anglicanu, kteri delaji neskutecny bordel.

Na Zakynthosu doporucuju poloostrov Vassilikos, jsou tam nejkrasnejsi plaze, je tam relativni klid. Osobne jezdime do hotelu Koukis beach, je to primo u plaze, pokoje jsou ciste a plaz je v chranene zatoce s velmi pozvolnym vstupem do more. Nicmene, neni to all inclusive. Je moznost varit si na pokoji (coz je to, co my vyuzivame, ja varim rada, takze to preferuju) a hotel ma svoji vlastni tavernu, kde se da dobre najist na relativne rozumne ceny.

Pokud te Vassilikos nezaujme, jeste jsou pekne hotely na severo-vychode ostrova. Neni to frekventovane otravnymi turisty typu chlastajici anglan, plaze jsou spis syrove a minimalisticke a more byva dost rozbourene (vlny), nicmene ma to svou krasu a je tam klid.

Tot moje doporuceni. Plaz v Laganas jsem videla, to same Kalamaki. Ty plaze jsou spinave, nepekne a ja bych se tam nekoupala ani za zlate tele.

Ja mam treba s Laganas i Kalamaki plazi uplne opacnou zkusenost. Krasne a ciste. Byla jsem v tech mistech 3× behem 5ti let. A to mam uz celkem dost procestovano, tak mohu porovnat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
13.1.20 21:58

@Veve79 Hele, měla jsem podobné dilema minulou sezonu, letěli jsme se synem poprvé, tak jsem chtěla nějakou tutovku a nakonec jsme koupili ten Louis zante beach. Trochu jsem se kroutila ohledně peněz, ale fakt nelituji, stálo to za to. Je to pár minut z letiště, pláž je pár kroků - krásná plná mušlí, moře teplé, klídek, krásná zahrada, skvělé jídlo. Hned vedle je tedy Laganas, který je ošklivý, ale my jsme tam nechodili. Směrem na Kalamaki jsou krásné procházky.
Vassilikos je fajn, ale pro nás daleko od letiště (syn nesnáší cestování moc dobře). Tsilivi je dost rušné a v blízkosti hotelů Admiral Tsilivi a Planos beach jsou v moři kameny, což moc nemáme rádi. Ale je fakt, že zrovna tyhle hotely jsou o dost levnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
14.1.20 05:40

Díky všem. Ještě tady nějaká delegátka zmiňovala oblast Alykes/Alykanas, že osobně by jela tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
15.1.20 03:18

Ahoj, my jsme byli loni na Zakynthosu v Tsilivi ubytování v apartmánech kousek od moře cca 5 minut.Meli jsme teda polopenzí. A moc se nám tam líbilo. Transfer z letiště asi půl hodiny což já kvůli dětem ideální. Mame 2 rarachy teď teda 2 a 4 roky tak se snazim vyhledávat něco v co nejkratším dosahu letiště. Letos poletíme na Rhodos tak jsem zvědavá :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
15.1.20 11:35

@makousek 83 a můžeš napsat kde přesně? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat