Zamilovaná do kolegy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 01:41
Zamilovaná do kolegy

Jsem zadaná žena (12 let v manželství), mám dceru ( 5 let ). Po mateřské dovolené jsem nastoupila do zaměstnání. Seznámila se z kolektivem a časem s jedním kolegou začalo přátelství. On věděl že mám fungující vztah. Stalo se to co se stalo a už půl roku se scházíme jako milenci. On rozvedený, já zadaná. Já zamilovaná do něj, on do mě.
Chtěla bych odejít od manžela. S tím že bych se nastěhovala na pár měsíců k mému otci a pak společně bydlet spolu.
Vůbec nevím jak to oznámit manželovi, nevím jak to oznámit dceři, nevím jak mojí rodině. Všichni včetně manžela si myslí že je všechno v pořádku. Ale já se zamilovala jinde. S manželem půl roku nespím, on to přisuzuje ke stresu který teď prožívám ( v zaměstnání ). Manzel mi nedávno řekl při zjištění rozvodu našich společných přátel, že kdybych odešla tak bych ho zabila tím, přišel by o ženu kterou miluje a o dceru kterou miluje. Byla to reakce na vzniklou situaci u přátel.
Milenec má nervy a řekl mi, že už dlouho takhle fungovat nemůže ( což se mu nedivím ) a ať už to vyřeším. Dnes jsme se viděli a on mi řekl že chápe že jsem matka, která miluje svoje dítě a že jestli nedokážu odejít od manžela kvůli dceři, tak ať rodinu zachránim. Ale on že končí. Hlava my říká RODINA, srdce Milenec… Holky vůbec nevím… Ať udělám jakékoliv rozhodnutí, tak ublížim někomu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 06.08.18 01:53

Na to se dá napsat pouze to, že jenom nebetyčná sebestředná a sobecká kra.vka rozbije rodinu proto, že ji svrbí. Pro takové, jako ty, mám jenom pohrdání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 02:11

@Modesta … taky názor … Taky jsem ho dřív měla …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 04:14
@Anonymní píše:
Jsem zadaná žena (12 let v manželství), mám dceru ( 5 let ). Po mateřské dovolené jsem nastoupila do zaměstnání. Seznámila se z kolektivem a časem s jedním kolegou začalo přátelství. On věděl že mám fungující vztah. Stalo se to co se stalo a už půl roku se scházíme jako milenci. On rozvedený, já zadaná. Já zamilovaná do něj, on do mě.
Chtěla bych odejít od manžela. S tím že bych se nastěhovala na pár měsíců k mému otci a pak společně bydlet spolu.
Vůbec nevím jak to oznámit manželovi, nevím jak to oznámit dceři, nevím jak mojí rodině. Všichni včetně manžela si myslí že je všechno v pořádku. Ale já se zamilovala jinde. S manželem půl roku nespím, on to přisuzuje ke stresu který teď prožívám ( v zaměstnání ). Manzel mi nedávno řekl při zjištění rozvodu našich společných přátel, že kdybych odešla tak bych ho zabila tím, přišel by o ženu kterou miluje a o dceru kterou miluje. Byla to reakce na vzniklou situaci u přátel.
Milenec má nervy a řekl mi, že už dlouho takhle fungovat nemůže ( což se mu nedivím ) a ať už to vyřeším. Dnes jsme se viděli a on mi řekl že chápe že jsem matka, která miluje svoje dítě a že jestli nedokážu odejít od manžela kvůli dceři, tak ať rodinu zachránim. Ale on že končí. Hlava my říká RODINA, srdce Milenec… Holky vůbec nevím… Ať udělám jakékoliv rozhodnutí, tak ublížim někomu.

A doma vše funguje? Většinou si ženská najde milence, když doma něco chybí. U mě to byl nedostatek pozornosti, nepochvalil (kyselo málo kyselý, bramborák málo bramborovej a tak), žádné trávení společného času, žádný sex. Takže milenec, já i on zadaní, spolu několik let. Růžové brýle opadly, s milencem teď momentálně spíš nejsme možná už ani nikdy nebudeme, řeší teď svůj soukromý život (o ženě nikdy nehovořil špatně). S manželem máme hezký vztah, po x hovorech, kdy jsem mu řekla, že už toho mám dost a viděl, že to myslím vážně, tak se začal snažit. Ráda je mám oba, rodinu ale kvůli tomu bourat fakt nebudu (děti máme). Za mě, s milencem jste krátce, znáš ho asi jen z té „jedné“ strany, pokud teď manželovi řekneš, že odejdeš, tak počítám, že začne zachraňovat, co se dá. Mně by vadilo, že mi dává milenec nůž na krk (byť ho i chápu, když je rozvedenej - víš, i proč?). A co děti z jeho strany? Zajímá se jen o tebe nebo i o malou? Jak tráví volný čas? Má problémy s financemi? Obecně, pro rozvody nejsem, pokud chlap není rapl. Držím pěsti, vím, že je to těžké a život není černobílý. Jo a vztahu s milencem rozhodně nelituji. Prosím anonym, jinak smazat. Lilie

Russet
Extra třída :D 11594 příspěvků 06.08.18 05:06
@Anonymní píše:

Samozřejmě že RODINA. A fungující vztah jste neměli, poud stačily jedny trencle a jsi zamilovaná :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 06:08

Stalo sa mi niečo podobné. Vybrala som si rodinu. Zabudnúť na milenca trvalo dlho a bolelo to, strašne moc. Ale začala som sa viac venovať rodine, manželovi, našli sme si k sebe cestu a neľutujem. Sme zasa spokojná rodina, deti šťastné a na milenca spomínam ako na chybu z minulosti. Tiež sa mi zdal úžasný, bol nový, neokukaný. Na manželovi som videla len chyby a to zlé. Musela som sa na to pozrieť triezvo. Milenec nebol ani skvelý človek ani ako partner by nestál za to. Len som to musela chcieť vidieť. Som rada, že som manželovi neublížila, nestálo by to za to. Ušetrila som všetkým kopec sĺz, bolesti a problémov. Viem, že môj muž by sa nikdy z rozchodu nepozbieral a to som mu nemohla urobiť, to by som si neodpustila. Takisto zničiť deťom domov a rodinu, nemohla by som sa na seba pozrieť do zrkadla. Takto som poučená do konca života.

Letnirozchod
Stálice 87 příspěvků 06.08.18 06:46

Stalo se mi to stejne, hodne jsem to tu resila. S manzelem krize, tahlo se to dlouho. Nastoupila jsem do prace a zamilovala se do kolegy. S tim rozdilem, ze kolega byl o dva roky mladsi a oba jame vedeli, ze spolu nikdy nebudeme. Nicmene nebolelo to o nic min. Oba jsme byli strasne zamilovani, oba jsne to videli jako osudovou lasku. V kruhu jsme se motali dva roky a nedokazali jsme od sebe odejit. Ja kvuli tomu odesla i z prace a presto to trvalo dalsiho pul roku. Ale musim rict, ze to nas konecne rozdelilo. Prestala jsem na nej mit cas a on me po case prestal milovat.Kdyz to ukoncil, tak jsem se sesypala a byla fakt zoufala. Spis jsem resila, jak zit s manzelem, ktereho nemiluji a nepritahuje me. I kdyz je to hodne cerstvy, zacinam si uvedomovat, co jsem provedla, jak strasne s clovekem cloumaji hormony a uplne ho zblbnou. Pomalu si k manzelovi zacinam hledat cestu a myslim, ze to pujde. Nikdy jsem nechtela detem rozbit rodinu a nikdy bych neodesla. Videla jsem to tak, vidim to a videt budu…neres to ted po pul roce, kdy je ta zamilovanost absolutne nejvetsi. Navic jestli milenec tlaci, ze to uz nevydrzi. Kdyby te mel rad, tak ti da cas a prostor. Navic, on ten vztah muze byt po case daleko horsi. A taky si uvedom, ze asi dceru budes vychovavat ty, bude ji mit rad? Nekteri chlapi s tim muzou mit dost problem. Zkus si rict, proc se ti toto stalo, proc sis milence nasla, co ti vadi a jestli to treba jde zmenit. Ted jsi zamilovana a mas ruzovy bryle, neres to ted, muzes znicit vse a potom litovat. Kolik je ti roku? Jestli chces, tak mi napis zpravu :hug:

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 06.08.18 07:00

Na milence se vykašli. Nebudu moralizovat, víš sama, že to není v pořádku. Milenec tlačí. Nech ho jít. Pokud odejdeš od rodiny, ublížil dceři a sobě taky.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 06.08.18 07:03

Rodina. Na milence zapomen navíc chápu milence ze to chce rozseknout ale ty prijdes o vše - on se nemusí rozvadet a nemá v tom deti.
Chápu ze je to silne atd ale polud ti manzelstvi jinak klape a mate spokojene dítě tak jednoznačně rodina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.18 07:03

Mně tady smrdí to, že na tebe milenec tlačí. Ty se rozvedeš a on tě pak odkopne. Taky jsem si začala s kolegou, pak jsme oba v praci skončili, ale vidali se dal. Nikdy na mě s rozvodem netlacil. Proste mě chtěl, pak i já jeho. Pro mě to byla nejdřív jen další bojoval. Rozvedla jsem se až za tři roky. Naštěvovala jsem si ho k sobě a už jsme nekolik let manžele a pořad šťastní. Zůstala jsem s nim kvůli vytrvalosti, ne proto, že by mě držel v klestich a hustil do mě, ať se rozvedu. Každopádně držím palce, aby ses rozhodla správně. TP

Judithkaj
Nováček 06.08.18 07:05

Určitě bych volila rodinu. Zničiš spoustě lidem život. Nevěřím, ze s milencem to bude prochazka růžovým sadem i po sundani zamilovaných brýlí. A ono to jednou přijde. Pak začneš pochybovat, dcera ti v pubertě občas něco vyčte a budeš v háji. Zaplatte si s mužem dovolenou, milenci vysvětli jak se věci mají a dívek se o dovolené na to, jak mas úžasnou dceru, kterou bys svým krokem možná ztratila a milujícího muze, kterého bys zlomila. Bude to asi dlouho trvat, ale ty to dokážeš. Zničit vše kvůli chvilkovemu zblbnutí umi každý. :mavam:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 06.08.18 07:26
@Anonymní píše:

Tak ublížit jak se to vezme..z pohledu mého je špatné i manželství a měla by jsi to začít řešit. S milencem je to ještě zamilovanost,ale nikde není napsání,že to nemůže fungovat,když je rozvedený. Tlačit může je to chlap záleží co k tobě cítí. Vše by si chtělo ujasnit a rozhodnout se co doopravdy chces bez ohledu zda se to někomu líbí nebo ne. Spoustu lidí je spolu pouze kvůli dětem a je to ten největší průser co můžou udělat.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 06.08.18 07:53

No určitě si nevyber milence, pokud už to je pro něj teď nezvládnutelné, tak po případném rozvodů by to pro něj mělo být ještě náročnější. Zvláště pokud chcete bydlet spolu. Budete to těžké pro všechny, to bude skutečná zatěžkávací zkouška pro váš vztah..

lilith1
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 06.08.18 07:56
@Anonymní píše:

Jestli chceš odejít od manžela kvůli stereotypu jinak žádné problémy nemáte…tak to proboha nedělej. Zrušíš manžela i dítě. Jestli v tom je nějaký problém, tak ho s manželem řeště.Toto není případ disfunkčního vztahu, ty se jen nudíš.

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 06.08.18 07:58

Správně si napsala, že jsi zamilovaná. To je období poblouznění, růžových brýlí, prehlízení chyb, hormonů a nového sexu.
Nevidíš situaci vůbec realisticky.
Až společným bydlením bys zjistila, ze ti třeba něco leze u nového partnera na nervy.
Navíc bys sebrala malé tátu. A manžel tě asi miluje, podle toho cos psala. Takže další člověk v troskách.
Co když manžel vysoudí stridavou péči?
Jsi připravena dceru nevidět půlku jejího dětství???

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >