Zamilovaná do ženatého

Anonymní
10.11.19 11:26

Zamilovaná do ženatého

Hezké dopoledne, holky potřebuju se vykacat, jinak se zblázním. Jsem pár měsíců po rozchodu…poznala jsem ženatého muže, strašně se mi libí, je sympatickej…nebudu to rozvádět, prostě jsem se zamilovala…je to strašný a stydím se, že to vůbec říkám, ale on sháněl milenku…ze začátku jsem se tomu bránila, že já bych tohle nikdy…no dopadlo to tak, že se vídáme, píšeme si a spíme spolu…ja nikoho jiného nemám a jsem do něj do slova blázen…má manželku, dvě děti, je starší a nerozvede se, to je mi jasný…ikdyž mi sám říká, že mu to taky začíná přerůstat přes hlavu, že se do mě zakoukal…no, chtěla jsem to ukončit, že to prostě takhle nejde, nemá to budoucnost a ja rozbíjet rodinu nikomu nechci a on by od nich ani neodešel…byli jsme bez kontaktu asi 14 dní…já jsem za tu dobu byla i na rande s klukem, kterému se líbím už dlouho…ale bylo to hrozný, koukala jsem tomu klukovi do očí a řitom celou dobu myslela na toho ženatého…po těch 14 dnech se dnes on ozval, že se mu strašně stýská a chtěl by mě vidět…holky já jsem zofalá..mozek říká NE, ale srdce…stydím se, ale opravdu nevím, co mám dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1572
10.11.19 11:30

Poslechnout mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34834
10.11.19 11:31

Zajít na kafe se ženatým můžeš, do postýlky s ním ale neloz. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9889
10.11.19 11:31

No racionální řešení je si prostě poručit, oznámit milenci že je konec, utnout konktat, zablokovat, abys nebyla v pokušení a přetrpět, než tě to přejde.

Pravděpodobné řešení je, že to ještě nějakou dobu vydržíte a pak to skončí v rámci nějakého průšvihu, který on odmítne řešit, zbude to na tebe a taky to bude bolet.

V okamžiku kdy máš jednoznačně zblázněné hormony vuči nějakému objektu zájmu, tak nikdo další holt nemá šanci.

Hlavně si hlídej antikoncepci.

Nebude se rozvádět a určitě nejsi první ani poslední. To co dlouhodobý záletní říká je zcela irelevantní a není potřeba to brát za bernou minci. Prostě říká co chceš slyšet a nejspíš tomu i věří.

Ale zase jako převozník od exmanžela vlastně dobrej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
10.11.19 11:41

Ja už se musím smát, další naivní dě..ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.19 11:43

@mrav Kdyby to bylo tak lehké :oops: :mrgreen:, ale děkuju za odpověď. zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
10.11.19 11:43
@Anonymní píše:
Hezké dopoledne, holky potřebuju se vykacat, jinak se zblázním. Jsem pár měsíců po rozchodu…poznala jsem ženatého muže, strašně se mi libí, je sympatickej…nebudu to rozvádět, prostě jsem se zamilovala…je to strašný a stydím se, že to vůbec říkám, ale on sháněl milenku…ze začátku jsem se tomu bránila, že já bych tohle nikdy…no dopadlo to tak, že se vídáme, píšeme si a spíme spolu…ja nikoho jiného nemám a jsem do něj do slova blázen…má manželku, dvě děti, je starší a nerozvede se, to je mi jasný…ikdyž mi sám říká, že mu to taky začíná přerůstat přes hlavu, že se do mě zakoukal…no, chtěla jsem to ukončit, že to prostě takhle nejde, nemá to budoucnost a ja rozbíjet rodinu nikomu nechci a on by od nich ani neodešel…byli jsme bez kontaktu asi 14 dní…já jsem za tu dobu byla i na rande s klukem, kterému se líbím už dlouho…ale bylo to hrozný, koukala jsem tomu klukovi do očí a řitom celou dobu myslela na toho ženatého…po těch 14 dnech se dnes on ozval, že se mu strašně stýská a chtěl by mě vidět…holky já jsem zofalá..mozek říká NE, ale srdce…stydím se, ale opravdu nevím, co mám dělat…

Nic, napsat sem za deset let, co si myslíme o životě singl a bez dětí a že si nikdy nepotkala toho pravého. Tak zatím pa a užívej ty ukradené chvilky, zatímco se někde ptají smutně děti, proč musel tatínek v sobotu do práce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.19 11:44

@splendis Je vidět, že se ti to nikdy nestalo…ono když to člověk pozná z druhé strany..kouká na to trosku jinak ;) zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
144
10.11.19 11:50

Díky frajerce jako jsi ty se mi rozpadlo manzelstvi po 15 letech… a odneslo to jen moje dítě protože vy neumíte udržet nohy u sebe…
Nechceš mu rozbijet rodinu? Tu už si rozbila… a promiň chlap kterej opustí rodinu jen kvůli nové a mladší ( bych já nechtěla ) až zestarnu tak mě taky vymění… ty se rychle prober protože to co děláš je hodně spatny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4937
10.11.19 11:59
@Anonymní píše:
@mrav Kdyby to bylo tak lehké :oops: :mrgreen:, ale děkuju za odpověď. zakl.

Co je těžkého na tom nelezt s někým do postele? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 12:02

Tak hlavně nezapomeň na antikoncepci, ať z toho není ještě větší průser.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 12:03
@Mauri08 píše:
Díky frajerce jako jsi ty se mi rozpadlo manzelstvi po 15 letech… a odneslo to jen moje dítě protože vy neumíte udržet nohy u sebe…
Nechceš mu rozbijet rodinu? Tu už si rozbila… a promiň chlap kterej opustí rodinu jen kvůli nové a mladší ( bych já nechtěla ) až zestarnu tak mě taky vymění… ty se rychle prober protože to co děláš je hodně spatny

Tak manzelstvi se ti nerozpadlo snad jen kvuli nejake frajerce, ne? Predpokladam, ze tvuj ex nebyl obeti sexualniho nasili, ale dobrovolne si stahnul gate.
Chapu, ze je to jednodussi, nez si priznat, ze zase tak mu na tobe a diteti nezalezelo, aby udrzel nohy u sebe, ale hazet vinu vicemene na tu milenku je absurdni.
Pokud ten manzel/manzelka neni zbaven svepravnosti, ma vzdy moznost rict ne. Zodpovednost za sebe a sve chovani neseme my sami.

Příspěvek upraven 10.11.19 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1572
10.11.19 12:04
@Anonymní píše:
@splendis Je vidět, že se ti to nikdy nestalo…ono když to člověk pozná z druhé strany..kouká na to trosku jinak ;) zakl.

Njn, mozek na procházce. Jak u Tebe, tak u toho chlapa…
Má si nejdřív vyřešit problémy doma a pak až hledat jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
10.11.19 12:04

Kolik je tobě a kolik je jemu? Utni to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.11.19 12:07

@AjaF To s tebou můžu jen souhlasit…však říkam, že se sama za sebe stydím a jen doufám, že mě to přejde…ale ted to proste nemuzu vydrzet…zakl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama