Velký rodinný problém

Anonymní
10.11.19 00:22

Velký problém

Dobrý den. Moc se omlouvám, ale nevím teď jak dál. Nebo spíše bych potřeboval radu od někoho, kdo už něco podobného zažil.
Máme teď s přítelkyní náročné období - problémy s bydlením, její bratr, kterého jsme k sobě nastěhovali a upřímně ho nemůžu ani vystát a hlavně velké zdravotní problémy, kvůli kterým nemůžeme mít ani sex, což je pro mě asi nejvíce ubíjející, když k tomu přičtu psychicky náročnou práci. S přítelkyní jsme spolu asi rok a má dvě děti (kluci necelých 3 a 6 let) z předešlých vztahů. Mám je všechny tři moc rád a snažím se dělat první poslední, aby byli spokojení.
Jenže minulý víkend se stalo něco, co se stát nemělo. Přítelkyni ten den přijela kamarádka, bratr hlídal děti a holky si šly na chvíli někam sednout. Když jsem přijel z práce, tak jsem na chvíli vyrazil posedět za holkáma a po cca hodině a půl jsme šli domů. Tam se zjistilo jedna dost nepříjemná věc, díky které jsem bratra přítelkyně okamžitě vyhodil z bytu a pak jsem se začal uklidnovat rumem ( nutno říct, že skoro nepiju. Jen si občas dám jedno nebo dvě pivka a to je vše). V neděli jsem se probral a zjistil, že si z večera od té doby, co jsem se začal nalévat tvrdým nic nepamatuji. Přítelkyně mi pak začala líčit, že jsem chtěl vyhodit i jí s dětmi a dal jsem jí ránu a následně se volala policie. Nikdy se mi nic podobného nestalo a teď jsme v pasti hlavně proto, že kluci tu ránu viděli a od té doby je velký problém. Mladší se na mámu upnul ještě víc a starší i když mi neustále říká jak mě má rád, tak dnes přítelkyni řekl, že příštího tatínka bude vybírat on. Přítelkyně před asi dvěma lety utekla z manželství, kdy ji manžel pravidelně bil a malý o to věděl.
Vůbec nechápu kde se ve mě vzal takový zkrat a jak se mohlo stát něco takového, když bych měl být ochráncem rodiny a ne ten, kdo dá ránu ženě, kterou tolik miluje a to navíc za něco, za co ona ani nemůže. Nechci nijak omlouvat co se stalo, s přítelkyní to snad nějak dáme. Největší starost máme oba spíš o děti, které jsou z toho teď trochu nesvé. Je samozřejmě možné, že starší tímhle způsobem protestuje proti tomu, že jsem mu v posledním týdnu nekoupil hračku na kterou si ukázal, protože teď při stěhování nebylo peněz nazbyt. A je dost pravděpodobné, že olej do ohně prilila i babička, u které byl v sobotu a téměř celou neděli… To jsou ale jen dohady.
Opravdu potřebujeme radu od někoho nestranneho, ideálně kdo má s něčím podobným zkušenost. Nechci odejít od přítelkyně a dětí, ale jsem připraven i na tuto možnost s tím, že když nebude jiná možnost, tak odejdu a budu přítelkyni každý měsíc posílat peníze, aby jim nic nechybělo.
Ještě jednou zopakuji, že něco podobného se mi stalo poprvé a naposled v životě a muži, kteří takto ublizuji ženám pohrdam ( což bohužel nezabranilo tomu, abych to neudělal také).
Prosím kdo to přečetl až sem, poraďte. Všechny tři z celého srdce miluji a jsem z toho úplně v pasti a nevím co mám dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22809
10.11.19 00:27

Je to divné - „se volala policie“ a ta policie to řešila jak, co je v zápise?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.11.19 00:31

Dej tomu cas a uz nechlastej.Vic ted asi udelat nemuzes, musi si to sednout, obrousit se hrany.Vic nevim, co rict. Myslim, ze staci, ze se musis citit strasne, protoze to, co si udelal, strasny opravdu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.11.19 00:34

Jen pro zajimavost, policii volal kdo? Ses si tim opravdu jisty? Videl si nejaky protokol? Jestli si byl v tak strasnym stavu a ohrozoval deti a napadl zenu, predpokladam, ze by si byl odvezen na zachytku, nebo pokud si byl a nebezpecny, i sam sobe, tak psychiatrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
10.11.19 00:38

Je mozny, ze se to nestalo? Pokud by se volala policie k domacimu nasili, neodvezli by te na zachytku? Je mi divny, ze si nepamatujes vubec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.11.19 00:39

Kazdopadne mas nejaky problem, vis co resis a proc si to resil alkoholem a proc si takto vybouchl, zacla bych premyslet, jak ten problem resit. Jestli jsou to treba finance, tak novou praci atd atd. A pokud to nezvladas, obratila bych se na odborniky.Neni jednoduche prijmout dve nevlastni deti a dat jim plnohodnotne zabezpeceni po tak kratkem vztahu. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
10.11.19 00:39
@wildcherry píše:
Jen pro zajimavost, policii volal kdo? Ses si tim opravdu jisty? Videl si nejaky protokol? Jestli si byl v tak strasnym stavu a ohrozoval deti a napadl zenu, predpokladam, ze by si byl odvezen na zachytku, nebo pokud si byl a nebezpecny, i sam sobe, tak psychiatrii.

no právě, toto by mě také zajímalo, od policie musí být protokol a něco by se muselo dít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.11.19 00:42
@stinga píše:
no právě, toto by mě také zajímalo, od policie musí být protokol a něco by se muselo dít

Urcite musi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 00:43

Na zachytku mě neodvezli. Nechali mě projít se a vystrizlivet. Pak už to tak zlé nebylo, šlo o nějaký chvilkovy zkrat. Chlastat nebudu ani za nic, bohate stačilo co ze mě ten chlast udělal minulý týden - dobytka, který udeří ženskou a ještě ji chce i s detma vyhazovat z baráku… Už jsem v životě poznal pár chlapů, kteří mlatili ženu pravidelně a někteří se i chlubili tím, jak ji serezali… Mě je ze mě samotného na zvracení

• Citovat
  • Nahlásit
24395
10.11.19 00:47
@Anonymní píše:
Na zachytku mě neodvezli. Nechali mě projít se a vystrizlivet. Pak už to tak zlé nebylo, šlo o nějaký chvilkovy zkrat. Chlastat nebudu ani za nic, bohate stačilo co ze mě ten chlast udělal minulý týden - dobytka, který udeří ženskou a ještě ji chce i s detma vyhazovat z baráku… Už jsem v životě poznal pár chlapů, kteří mlatili ženu pravidelně a někteří se i chlubili tím, jak ji serezali… Mě je ze mě samotného na zvracení

Mel si stesti, ja byt u vyjezdu, nenechala bych te projit a strizlivet, po tom co si ohrozil deti a napadl zenu. Narovinu rikam, ze mas proc ted trpet a vyzrat si moralni kocovinu.Ale citim z tebe, ze opravdu vis, ze uz nikdy, ze ses kua poucil. Kazdopadne, res svoje problemy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
10.11.19 00:54
@Anonymní píše:

viděl jsi protokol, zápis od Policie? stalo se to doopravdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 01:00

Ano, stalo se to doopravdy. Přítelkyni už přišel dopis od policie, zda chce podat trestní oznámení

• Citovat
  • Nahlásit
24395
10.11.19 01:03
@stinga píše:
viděl jsi protokol, zápis od Policie? stalo se to doopravdy?

Kdyz ho nechali projit a vystrizlivet, tak si to asi pamatuje :think:.I kdyz, pokud ani to ne, to uz je vazne k zamysleni a chtela bych okamzite videt zapis, protoze zaprotokolovany to byt musi.Je to hodne zvlastni.Je to hodne zvlastni cely, i ten policejni postup.Uz jen to, ze byli zavolani k domacimu nasili a nakonec s nim chodili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.11.19 01:07
@Anonymní píše:
Ano, stalo se to doopravdy. Přítelkyni už přišel dopis od policie, zda chce podat trestní oznámení

A vis, proc te neodvezli? Vazne si nepamatujes nic? No, zaslouzil by si, aby to oznameni podala.Ale jak rikam, myslim si, ze trpis uvnitr az az.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 01:16

Vždy řeším svoje problémy. Bohužel ale se zdravotními problémy přítelkyně zatočit neumím. A zrovna k tomuto problému vidím několik možných řešení a snažím se přijít na to nejlepší. Upřímně nepotrebuji, aby mi tady někdo vypisoval jaké jsem hovado, že bych se za sebe měl stydět, případně co by udělal nebo neudělal, kdyby byl u výjezdu.
Potrebuju řadu od někoho, kdo má podobnou zkušenost. Jde totiž hlavně o děti a pokud by se třeba v mojí přítomnosti kluci necítili dobře nebo kdyby že mě měli strach, tak s nimi zůstat nemůžu, což je nejspíš pochopitelné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat