Reklama

Zamlklé těhotenství, 9. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emamama
Kecalka 109 příspěvků 06.01.17 09:39
Zamlklé těhotenství, 9tt

Dobrý den,
tento týden jsem při běžné prohlídce u gynekologa zjistila, že našemu miminku přestalo v 9tt bít srdíčko..
Je tady někdo s podobnou zkušeností? Jak jste se s tím vyrovnaly?
Po jaké době se vám podařilo zase otěhotnět a donosily jste mininko potom?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

M.Goodluck
Stálice 56 příspěvků 06.01.17 09:42

Omlouvám se, že nemám vůbec čím přispět, jen když jsem to viděla mám potřebu napsat, drž se. :hug:

Emamama
Kecalka 109 příspěvků 06.01.17 09:45

@M.Goodluck Děkuji :,(

Luciferka79
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 06.01.17 09:45

@Emamama ahojky,to je mi moc moc lito, ja mela 2 sp za sebou, sice hned na zacatku, byla jsem tehu pouhych 14dnu, ale i tak jsem to moc oplakala, po prvnim sp jsem byla tehu do pul roku, posilam ti obejmuti a drz se :hug: :srdce:

Janitka
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 06.01.17 09:47

Ahoj.me se to stalo 2×. Ve 13tt a 7tt. a mam doma z 3.pokusu holcicku :palec:. Nei tonic neobvykleho.dite asi nebylo zdrave a tak odeslo…je to hrozne, ale cas bolest zahoji. a dalsiho tehu se neboj. z 90% to jsou nahody…drzim palce ;) :kytka:

kkoule
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 06.01.17 09:50

@Emamama kupodivu jsem se s tím vyrovnala rychle.teda prvních 14 dní byl des, jen jsem plakala a nic jsem nechtěla dělat. Teď je to skoro 2 měsíce a už to nechávám na přírodě. ale já mám 2 děti, tak je to jiné.

lucypaja
Kelišová 6956 příspěvků 06.01.17 09:56

@Emamama-ahojky,mrzí mě to, v r. 2013 sme také přišli o miminko v 9+2 druhý den po zjištění jsem šla na revizi, čekání před zákrokem jsem celé probrečela, povídala sem si s miminkem, že mi to je moc líto a to mě vždy ještě víc rozbrečelo, zákrok dopadl dobře, ale psychicky mi trvalo dlouho než jsem se s tím vyrovnala, doma sme měli syna tak sem musela fungovat, moc sem si přála co nejdřív otěhotnět, zkoušeli sme to po první ms která dorazila po 35 dnech, ale partner měl problémy po braní léků, tak ne vždy to šlo, zadařilo se nám až skoro po roce v září 14 sem měla poslední ms, strašně sem se celé těhu o miminko bála, ale to je normální, máme to tak většinou všechny, bála sem se veškerých uz, vyšetřeních, naštěstí vše dobře dopadlo, miminko bylo sice koncem pánevním, takže sem i druhý porod měla sekcí a doma máme rok a půl letého chlapečka, na miminko/andílka myslím stále a mám pocit, že nám tu ještě jedno miminečko chybí, drž se, hodně sil, trpělivosti a věřím, že zdravého miminka se dočkáte, že si k vám cestu najde

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 09:59

Neboj - vše nakonec dobře dopadne :-) Já jsem otěhotněla v době, kdy jsem měla původní termín porodu :-) A bude to znít divně - ale dnes jsem za zamlklý těhotenství vlastně jakoby ráda… Díky tomu mám ted´ úžasnou holčičku :-)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:03

Taky jsem prisla o druhe mimi v 9tt přijala jsem to až po 4 měsících co sem znova otehotnela, ale zvladala sem to asi trochu líp než ty u kterych je to první mimi ja už doma měla dcerku, když mě přivezl manžel z nemocnice dva dny sem sni prolezela v posteli totálně sesypana a tulila sem se sní…a teď máme doma půl rocniho zdravého chlapecka, on je sice nedonošený ale to s předchozím zt nemělo nic společného…

helenan
Závislačka 4119 příspěvků 06.01.17 10:09

Dnes je tomu přesně rok, co jsem zjistila také zamlklé těhotenství. Vyrovnávala jsem se s tím prvních 14 dní fakt špatně, pak už to bylo lepší a lepší. V březnu jsem zjistila další těhotenství (otěhotněla jsem hned po první ms) a teď tady mám 10-ti týdenní mimčo. Doma už jsem měla dvě další děti. Určitě bude brzy líp a přebolí to, i když je to opravdu těžké…Drž se.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 06.01.17 10:20

10tt, doma tříletá holka… a bylo to děsný. bylo fuk co se jiného daří, jak je holčička šikovná, že jde do školky…na ničem nezáleželo, jen ten pocit že jsem to nezvládla a „já“ přišla o mimčo. Je to přirozené!!! Potřebuješ si vším projít abys získala nadhled a lepší přístup k sobě samé. Nevím jak dlouho bych trpěla, mě to trvalo celou dobu než jsem znovu otěhotněla a to bylo po 4 měsících. Nejhorší stav byl asi měsíc po. té beznaděje a pocitu méněcenosti.
AALE- všechno to přejde a až se srovnají splašené hormony a tělo si připomene jak na tom je tak bude líp a vše další půjde taky líp! Neupínej se na jednu věc, prošlo si nás tím spousta a některé bohužel hodněkrát a opakovaně, mysli na to že může být i hůř ;) Stalo se ale příroda ví co dělá…

lisma
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 06.01.17 11:00

Áno, pred Vianocami som bola na revízii v 10.tt. Drž sa :hug: je to ťažké, zhruba tie prvé 2 týždne mi bolo fakt mizerne, nechceli sa mi ani chystať Vianoce, mala som chuť sa zahrabať do perín a vyliezť až keď mi bude lepšie. Postupne to prechádza, rozhodla som sa dostať do formy, cvičím, zdravo jem a teším sa na ďalšie snaženie :palec: Treba si uvedomiť, že miminko nebolo zdravé, tak je to takto lepšie, aj keď to bolí :hug:

anna.balabanova
Stálice 98 příspěvků 06.01.17 17:39

Ahoj,
já začala krvácet a šlo to samo pryč 7 týden. Bylo to asi 14 dnu strašně smutno - pořád jsem jen bulela - jsou to hormony nic jinýho. Doma mám už 2 lucipery a že by to bolelo o hodně mín se nedá říct. Pořád jsem si říkala, že chci být zase těhotná - když už jsem byla a před tím jsem ani nevěděla, že jsem vůbec těhu jak to bylo bezproblémové. No a bylo to na konci října a světe div se teď jsem v 8 týdnu a pořád tomu asi nevěřím a zároveň se strašně bojím a uvěřím asi až po tom 13 týdnu. Takže klidně si pobreč, pokud máš komu vypovídej se z toho a jak se budeš cítit tak směle dotoho co se má podařit to se určitě zadaří :hug:

lentixx
Povídálka 22 příspěvků 10.01.17 12:40

@Janitka a třetí pokus se vydařil bez léčby? Přirozeně? Jsem totiž také po dvou ZT (během jednoho roku 4/16, 11/16. První jen gest. váček, druhé přestalo bít srdíčko v 10tt).

@Emamama vyrovanala jsem se s tím jen díky tomu, že se upínám na další těhotenství, které už MUSÍ vyjít. Neohlížím se raději zpátky :( Pobrečela jsem si, zanadávala jsem si. A je třeba jít dál. Jsme ženy a jsme silné! :pankac:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 28.03.17 14:20

Prosim o radu dnes jsem byla na kontrole devaty tyden, a doktorovi se nelibilo srdicko mam prijit ve ctvrtek. stalo se to nektere z vas a pak to bylo v poradku. a prosim co znamena vyznam slova asymetricke dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama