Zánět ledvin 15. tt

737
20.7.13 22:28

Zánět ledvin 15tt

Dobrý večer. V noci mi začala pobolívat pravá ledvina. Přes den se to zklidnilo, aneb dcera slavila narozky, takže jsem neměla ani čas tomu věnovat pozornost. Kolem 18hod to začalo opět pobolívat. V prvním těhu jsem zánět měla, ale až asi ve 28tt a poležela jsem si ve špitále pěkných pár dní, hrozil předčasný porod.
Teď nevím, jestli vydržet, nebo jet na pohotovost… bolest to není silná, horečky nemám, jen strach o mimi. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6809
20.7.13 22:46

Pyelonefritida by měla mít horečky. Pobolívání v bedrech nemusí být zdaleka jen od ledvin. Blíž Ti ale tady nikdo neporadí. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
20.7.13 23:02

Hoj, mám s tím MNOHO A MNOHO zkušeností :twisted:, horečka hned být nemusí, ale přijít by měla. Taky jsi mohla jen trochu nastydnout. Asi víš co s tím, když jsi zkušená - hodně brusinek, žádné džusy, hodně pít, žádné kyselé ovoce. Myslím, že můžeš ibalgin (ten se nesmí až od třetího trim.? (si nejsem ale jistá, já ho dostávala, ale v nemocnici)). Pokud by to do rána nepřešlo a nebo jsi čůrala moč s krví (dá se snadno ověřit skleničkou), tak bych jela, ať ti dají případně ATB co nejdřív

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama